» »

katera< grafična kartica

katera< grafična kartica

giovanni_ ::

Živio sedaj imam voodooja 3000 z tv out. po nasvetu prijatelje ta grafična kartice ni preveč kvalitentna za povezavo z televizorjem. zato me zanima katera grafična kartica je primerna za to funkcijo in seveda ostale stvari(v operacijskem sistemu,filmi,igre)
pa tudi cena naj ne bo previsoka. denar je relativna stvar:D:D

rc-car ::

Kak mas pa proc? Glede na to, da najbrz ne ravno najmocnejsega (zdej mas voodooja..) bi ti priporocu kakga Geforca 2MX z tv-outom..
Poglej kater omogoca tv-out in je najcenejsi - denar je relativna stvar ;)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

yjj ::

MX400 s tv outom, opozarjam pa te da ne bo razlike v igrah če nimaš dovolj močnega proca.

Dami ::

Folk, to kar govorite da če maš švoh procesor in je brezveze da kupiš dobro grafično je čist bulšit. Mam celerona 400@500 in do nedavnega sn meu voodo 2k@3k. Zdej mam pa propheta2 ti in špili delajo k šus. Prej sploh nism mogu pomislit da bi dau na kej več k 640*480 in minimum detail. Zdej pa mam na 1024*768 in high details pa dela čist gladko. V 3dmarku mam pa 1000 točk več k prej. Ma pa bratranc isto kartico sam t-birda 1g pa ma še 2000 več od mene.
No, res bi ti odsvetoval kej v rangu gf3 sam po moje je bolš da kupiš 2ti k pa mx400. Sploh pa če je sam 20k razlike.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.