» »

Rabis passaport za prehod cez bosno?

Rabis passaport za prehod cez bosno?

Xplicit ::

zanima me ce kdo ve (100%) ce rabis met passaport ce gres ob hrvaski obali npr. v dobrovnik in preckas unih par kilometrov bosanske obale? al se da to polet v sezoni pridt cez tudi z osebnim dokumentom?

tenx

BluPhenix ::

Pokliči na MNZ za ziher, ampak mi je tudi punca rekla, da naj bi se v tem času baje res dalo prečkati z osebno.

Eno priporočilo, "pazi se" policajev na omenjeni meji, znajo biti precej tečni in slovencem precej težiti za vsako malenkost. Meni je težil, ker sem prevozil polno črto, da sem se iz pasa EU premaknil na pas HR, da sem mu lahko pokazal dokument, ker se njemu ni dalo iz hišice.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Witboy ::

Rabis Passport. Ce pa si z avtom pa tudi obvezno zeleno karto.

forplan ::

jaz sem šel že dvakrat tam skozi brez problemov.
Enkrat so gledali(velja tudi oseba izkaznica) pač daš osebno pa je.
drugič pa so se sam hladili v senci.
da se strinjam

Jan987 ::

Če greš samo po cesti (glavni) žez neum NE RABIŠ POTNEGA LIST, če pa zaviješ do,l s ceste pa ga rabiš. Torej če te bo policaj ustavil ko se bošpeljal po glavni cesti skozi neum in bo od tebe zahteval dokument ne bo problemov z osebno. Sicer je pa itak samo hrvaška meja pa polčez čas spet hrvaška, bosanske meje pa sploh ni.

BigWhale ::

Ce se skrijes sigurno ne nucas ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Nejc Pintar ::

Mi smo šli 2x dol, pa je bil vedno en pas za tranzit, tako da se na meji sploh ustavljali nismo.

sid911 ::

v dobrovnik

Saj to je v Sloveniji>:D
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Tody ::

Za v bosno sigurno rabiš PASSPORT letos preverjeno !

strictom ::

Za v Bosno? Hah! Že, da v Velenje prideš rabiš potni list!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

pavka ::

Za v Bosno neglede kako, po zraku,cesti,ali vodi 100% potrebuješ potni list
Več glav več ve!!!

gasperxp ::

pred 4 dnevi sm sel iz dubrovnika dam cez omenjeni prehod.

NE rabis nobenga potnega lista! govorim za ta menjni prehod k se peles ene 10km cez bosno.

tko kot je rekel Nejc Pintar, je en pas za tranzit in se niti za sekundo ni treba ustavt. g

LP

Fizikalko ::

Pred par dnevi prišel s Korčule. 100% NE RABIŠ potnega lista. Prišel čez z osebno izkaznico. Pa še vprašal sem na Jadroliniji prej in so mi zagotovili, da ne potrebuješ. Tako da je zihr.

Pujcek ::

itak da ne rabis, preverjeno v soboto. pa kva kurac se oglasate tisti ki ne veste iz prve roke...
:)

Tody ::

Kurac se oglaše ker je bil aprila z avtom dol iz hrvaške v bosno in kolega niso spustil skoz k je mel osebno je potem razpakiraval kovčke ker je na srečo tud vzel Passport.

Pujcek ::

http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiVprasanje.euprava?CS=1&zdid=1217&sid=319&faqid=930

ja, kurc sem jest k sem po izkusnjah govoril. se posipam s pepelom in tepem s palico :) ocitno rabis potni list za bih. je pa tko da imam sorodnike v dubrovniku kar pomeni da sem parkrat na leto dol pa mi do zdej se enkrat niso zatezil za potni list, vedno samo osebna (ceprav navadno na meji ni nikogar oziroma samo mahajo pa sibas).
lp
:)

Jan987 ::

ja V BOSNO Z OSEBNO NE, lahko pa greš z osebnopo transportni cesti čez neum samo z osebno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretečen potni list (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6511330 (9474) deleted
»

cena osebne izkaznice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6524623 (23057) matter
»

Nujno: čez mejo z poteklim potnim listom

Oddelek: Loža
4911981 (10962) bluefish
»

Potni list

Oddelek: Loža
102843 (2398) allex

Več podobnih tem