» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
197 / 244
»»

oo7 ::

Bo letos tudi za nič čarovnic razprodaja na Steamu?

dottor ::

Po moje ja, nekje zadnji teden pred Halloweenom.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bor H ::

note3 ::

Se splaca zdaj kupit steam controler+doom za 62€ ali boljse pocakat na halloween akcijo mislite da bo cenej

Alen9 ::

ali gdo pozna podobno igro skill special force 2 moj mlajši brat je hekal pa so ga IP benali

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Seljak ()

BorutK-73 ::

Zakaj, da bo še drugje sranje delal?
Odklopi mu internet za 1 mesec da se malo nauči kako se igra online igre.

sentiš ::

"mlajši brat" :))

Jerry000 ::

note3 je izjavil:

Se splaca zdaj kupit steam controler+doom za 62€ ali boljse pocakat na halloween akcijo mislite da bo cenej

Če bi rad doom igral se splača. Men je tole fajn deal...če bi mel bolš računalnik in da ne bi mel že controllerja

BorutK-73 ::

Zgodovina sprememb…

Alen9 ::

hvala doom je super igra njemu sem pa ze za 1 mesec isklopo internet

scipascapa ::

to vam je ugodno? pa še prodat ne moreš naprej. lol

Alen9 ::

ja je ugodno stane samo 29.99 eurov ni pretirano drago

scipascapa ::

http://www.gamescentre.co.uk/product/se...

rabljena s ptt 19 funtov = 20€

in jo prodam naprej za 20€ v slo...to je poceni.

Alen9 ::

če nemoreš prodat igre pa prodaš steam account

Furbo ::

OK kaj dela ta konzolaški trol v STEAM temi?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Dr_M ::

Ja mora povedat, da ima konzolo. Veckrat na dan.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Snail ::

Ko bo bundlan mogoče vzamem :P

Machete ::

scipascapa je izjavil:

to vam je ugodno? pa še prodat ne moreš naprej. lol


Gaming ni poceni.
Za konzolno grafiko iz prejšnjega desetletja pa je ok, da je cena tudi nekoliko nižja.
>:D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dottor ::

Ja ki dajat po 50-60€ za igro je full boljše (na konzolah) :P Res da jo lahko prodaš naprej ampak imaš še vedno kar nekaj izgube.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Ja ki dajat po 50-60€ za igro je full boljše (na konzolah) :P Res da jo lahko prodaš naprej ampak imaš še vedno kar nekaj izgube.

5€ je izgube na igro (cca). Dober.si greš pa lahko tam ceneje kupiš in pol še prodajaš...izmenjava :)

next3steps ::

dottor je izjavil:

Ja ki dajat po 50-60€ za igro je full boljše (na konzolah) :P Res da jo lahko prodaš naprej ampak imaš še vedno kar nekaj izgube.

Nekaj bi bilo grozno narobe, če bi si s preprodajo iger na črno služil kruh.
Tudi če izgubiš 20evrov po prodaji na igro si lahko skalkuliraš, ali ti je igra teh 20 evrov s svojimi recimo 10 urami gameplaya to odslužila ali ne.

Ena igra me je prišla 0.6 centa na igrano uro, druga 36centov na uro, tretja 7 centov, četrta 9 centov na uro, itd. Redkokatera je stala več kot evro na uro, če sploh katera. Tudi če všteješ stroške strojne opreme, je gaming zelo poceni oblika zabave.

prenasalec ::

Igre iz različnih akcij in bundlov so me nekatere stale še dosti manj kot en cent na uro. Se precej bolj splača igranje na računalniku.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Kam smo prišli...igre že računate koliko centov je na uro? Dajte no :(. Pol pa preračunaš v cente kupiš igro in se po 1h naveličaš...

Seljak ::

Meni je važno,da uživam ob igranju. Služba,domov,šport in to venomer se prekuriš in če se mi v soboto ali nedeljo zlušta igranja,mi ne bo žal dati za to 50 ali 60€.

Dr_M ::

Ce bi hotel sparat, bi mel comp za 200e, iger pa niti igral nebi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Seljak ::

Je pa res,da so igre presneto drage in hvala bogu,da obstajajo strani,kjer se ključi kupijo v akcijah.

Jerry000 ::

Seljak je izjavil:

Je pa res,da so igre presneto drage in hvala bogu,da obstajajo strani,kjer se ključi kupijo v akcijah.

Če maš potrplenje niso drage, počakaš par mesecev al pa kakšno leto pa dobiš zlo pocen že :)

Seljak ::

Ja to imaš prav,ampak takrat nisi več in :D Jaz sem sicer že kupil veliko naslovov na tak način kot si napisal ampak vedno pa ne gre tako. Sploh špili,kjer je multiplayer zelo pomemben del igre(FIFA,....).

Jerry000 ::

Aja sorry, sm mislu da špil zase kupiš, vidm da ti je sam neka ikona :).
Za MP špile pa tko al tko veš, da boš mogu velik plačat, ker je igralnost bolj ali manj največ v parih mescih ko je hype, pol pa usahne, čez 1 leto pa jovo na novo ker pride nova v stari preobleki (khm COD khm)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

next3steps ::

Jerry000 je izjavil:

Kam smo prišli...igre že računate koliko centov je na uro? Dajte no :(. Pol pa preračunaš v cente kupiš igro in se po 1h naveličaš...

Ejga, po dveh jurjih preigranih ur enega in istega špila misliš, da igram še kakšne (druge) AAA naslove? :))

dottor ::

5-6k ur TMja (enke in dvojke ter vse načine iz prve) in 5-6k ur CSja (1.6, CSS in GO)... ja se jih naveličaš :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Jerry000 je izjavil:

Aja sorry, sm mislu da špil zase kupiš, vidm da ti je sam neka ikona :).
Za MP špile pa tko al tko veš, da boš mogu velik plačat, ker je igralnost bolj ali manj največ v parih mescih ko je hype, pol pa usahne, čez 1 leto pa jovo na novo ker pride nova v stari preobleki (khm COD khm)


Večinoma kupujem streljačine(Battlefield,COD,...) za sina,sebi pa privoščim kakšno dobro strategijo ali pa Farming simulator :)

sentiš ::

Seljak je izjavil:

ali pa Farming simulator


bi rajš kos njive kupu za ta denar

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sentiš ()

Seljak ::

Za 30€ :D

111111111111 ::

Dobiš v najem. :)

Netrunner ::

Kaj vi kopičite vse igre na enem steam accountu ali jih porazdelite med več ali za vsako igro naredite svojega?

Meni se jih je nabralo že kar precej in večina je preigranih katerih ne bom nikoli več potreboval. Zaradi butaste valve logike da ne smeš prodajat razmišljam da bi vse nadaljne igre dal na ločene accounte tako da, ko a odprabim ga lahko prodam naprej.

Kakšno prakso vi uporabljate?

Machete ::

160 iger, vse na enem računu. Account bo šel na oporoko :] , čeprav se mi zdi, da je neprenosljiv po pravilniku, a v praksi ni težave.
Ko sem jih začel dodajati, sem se sprijaznil, da so nepremičnine in neprodajabilne.
(Isto velja za Origin, Uplay, kjer se jih našteje še kakih 30).
Ločeni accounti so čisto preveč dela in totalna nepraktičnost. Jaz igram naslove dodane tudo 10 let nazaj..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

dottor ::

274 iger na Steamu in moje so tudi nepremičnine, imava pa z bratom šerane accounte tako da je teh iger še več + Origin ter Uplay, kar nanese nekje 300 iger (brez šeranih, če ne je številka še večja)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Machete ::

Jaz sem se edino discipliniral, da ne dodjam šrota iz bundlov ali free iger, samo ker so 'poceni'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dottor ::

Jaz kar se šrota tiče so iz bundlov, kjer si dobil en key za cel bundle in ni šlo drugače... :|
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Netrunner ::

Hja, saj jaz nimam nič "šrota" saj sem kupoval samo tisto kar me je zanimalo vendar velika knjižnica je bolj moteča kot pa uporabna in bi z veseljem kaj dal proč. Saj obstaja hide opcija če se ne motim oz. daš v eno pozabljeno kategoprijo .. vendar vseeno :) mi ju butasto recimo imeti just cause 1 in 2 ker ga 100% ne bom nikoli več igral glede na to da je trojka zunaj. Isto stari civilizationi ipd...

Na Valve bi lahko dali sell opcijo za store credits pa čeprav krepko pod ceno.

Machete ::

Ja to lahko samo sanjaš. Ni nobene logike, da bi valve ob svojem načinu distibucije to omogočil.

Imaš opcijo popolne odstranitve. Tam nekje pod support buttnom za igro.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

svecka ::

Jaz mam na Steamu preko 1200 iger + 800DLC, pa na drugih servisih tudi čez nekaj 100. Sem pač collector, jebiga. Igram pa počasi, večinoma klasike, katere tudi kupujem po 1-10€ (če ne upoštevam 150€ kolikor sem že profitiral s prodajo kartic na Steamu). Še nisem kupil igre v življenju nad 30€, največ kar sem zapravil za posamezno igro je bil 25$ na kickstarterju.

Steam ima drugače opcijo, da ti lahko izbrišejo igro iz accounta, samo pisat morate na support.

Seljak ::

To bi tudi moral biti retardiran,da bi jim pisal,da ti igro zbrišejo. Igra,ki je na Steamu ne pije in ne je,prav tako,če ni inštalirana ne zavzame prav nič prostora na disku. Pač edino kar je,da je tam njeno ime zapisano.

Netrunner ::

Izbris je res nesmiselen. Jo daš v eno kategorijo in ne moti. Pa mislim da imaš opcijo hide from library. Vsaj origin to ima.

Škoda... bi z veseljem dal par iger proč pa četudi za 1€ in s tem financiral nakup kakšne novejše.

Jerry000 ::

Netrunner je izjavil:

Kaj vi kopičite vse igre na enem steam accountu ali jih porazdelite med več ali za vsako igro naredite svojega?

Meni se jih je nabralo že kar precej in večina je preigranih katerih ne bom nikoli več potreboval. Zaradi butaste valve logike da ne smeš prodajat razmišljam da bi vse nadaljne igre dal na ločene accounte tako da, ko a odprabim ga lahko prodam naprej.

Kakšno prakso vi uporabljate?

Js mam vse na enem...zakaj bi na več accountu devu pa kompliciru?

Seljak je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Aja sorry, sm mislu da špil zase kupiš, vidm da ti je sam neka ikona :).
Za MP špile pa tko al tko veš, da boš mogu velik plačat, ker je igralnost bolj ali manj največ v parih mescih ko je hype, pol pa usahne, čez 1 leto pa jovo na novo ker pride nova v stari preobleki (khm COD khm)


Večinoma kupujem streljačine(Battlefield,COD,...) za sina,sebi pa privoščim kakšno dobro strategijo ali pa Farming simulator :)

Ja, te pridejo danes na žalost vsako leto ven, in vsako leto je 60€. To je zame preveč. Včasih je bla 50€ pa je bla 2-3 lete popularna in obljudena

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Machete ::

Jaz sem jih že par dal odstranit, ker so bile crap do konca in ne privoščim morebitnemu zanamcu, da nabaše na njih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Netrunner ::

@Jerry000 => na več accountov bi dal zato, da ga lahko prodaš za nekaj malega EUR.

Ja saj vem da je proti pravilom, vendar butasta pravila je treba kršiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Jerry000 ::

Če se ti da ubadat z tem pol svaka čast :). Raj kupim in mam zase, ker mi velikokrat zapaše še igrat to igro

Netrunner ::

Ne da se mi ubadat s tem, vendar me moti to, da imam en kup šare gor katere ne bom nikoli več igral. Nimam več časa kot sem ga imel včasih tako, da ko ga imam raje porabim za kaj novega.
««
197 / 244
»»