» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
188 / 244
»»

L1nK ::

to je kao nov zagon franšize, dejansko je dobra igra s tekočim gampeplayem, dobro strelsko mehaniko, podobno gta, delno nelinearna, tekoče se igra, zgodba vleče, platformanje ni zateženo kot pri nekaterih prejšnjih raiderjih, sicer je precej QTEjev, ampak so nekako dobro vpeti v igranje, ugank sicer skoraj ni več (samo spomni se revelationa, kako zaguljen je bil), vse je bolj akcijsko naravnano, spektakelsko, publiki je bla pa precej všeč, meni pa tudi zelo, saj vidiš ---> http://www.metacritic.com/game/pc/tomb-...
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

Snail ::

meh, mi meče "An error occurred processing your PayPal transaction. Please try again later."
tko da obupam ... pa niti GOTY ni ...

nooby ::

Zivjo.

Eno vprašanje glede te Steam Game Collector Badge.

Štejejo to samo Steam Igre ali lahko tudi te dodane kot Non Steam Igre(battlefield 4, Battlefield 3, Dead Space, Neeed For Speed itd)?

Hvala

lp
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

Snail ::

Samo kupljene igre, free igre ne štejejo, razen če so ble dodane preko "keyov" (in par izjem, ki so postale free naknadno)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Snail ()

dr.Akula ::

Snail je izjavil:

meh, mi meče "An error occurred processing your PayPal transaction. Please try again later."
tko da obupam ... pa niti GOTY ni ...

Meni je tudi v prvo vrglo ven ta error, v drugo je pa šlo.

Glede GOTY; večina je multiplayer map in skinov za Laro, za single je edino ena dodatna grobnica, ki jo moraš rešit.
ni podatka

Bor H ::

PromeuZ: tudi ta tema obstaja Menjava iger

nooby ::

Snail je izjavil:

Samo kupljene igre, free igre ne štejejo, razen če so ble dodane preko "keyov" (in par izjem, ki so postale free naknadno)


Hvala.


Nevem kaj je potem fora dodajat non Steam games v Steam Library če se ne štejejo. Nima niti smisla zaganjat igre v Steamu ker bo tko in tko odprlo Origin/Uplay.
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

Jerry000 ::

nooby je izjavil:

Snail je izjavil:

Samo kupljene igre, free igre ne štejejo, razen če so ble dodane preko "keyov" (in par izjem, ki so postale free naknadno)


Hvala.


Nevem kaj je potem fora dodajat non Steam games v Steam Library če se ne štejejo. Nima niti smisla zaganjat igre v Steamu ker bo tko in tko odprlo Origin/Uplay.

Fora je da lahko z steam controllerjem igraš non steam igre

Snail ::

Jerry000 je izjavil:

nooby je izjavil:

Snail je izjavil:

Samo kupljene igre, free igre ne štejejo, razen če so ble dodane preko "keyov" (in par izjem, ki so postale free naknadno)


Hvala.


Nevem kaj je potem fora dodajat non Steam games v Steam Library če se ne štejejo. Nima niti smisla zaganjat igre v Steamu ker bo tko in tko odprlo Origin/Uplay.

Fora je da lahko z steam controllerjem igraš non steam igre

In uporabljaš steam overlay, kjer maš še druge friende/group chate, in podobno ... čeprav osebno mi ni lih praktičen.

Jerry000 ::

Snail je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

nooby je izjavil:

Snail je izjavil:

Samo kupljene igre, free igre ne štejejo, razen če so ble dodane preko "keyov" (in par izjem, ki so postale free naknadno)


Hvala.


Nevem kaj je potem fora dodajat non Steam games v Steam Library če se ne štejejo. Nima niti smisla zaganjat igre v Steamu ker bo tko in tko odprlo Origin/Uplay.

Fora je da lahko z steam controllerjem igraš non steam igre

In uporabljaš steam overlay, kjer maš še druge friende/group chate, in podobno ... čeprav osebno mi ni lih praktičen.

Men tut ne, razn zdej ko mam steam controller.

Glugy ::

Zastonj igra. Sicer je že kr mal stara ampak še vseen dobra.
https://www.origin.com/en-ie/store/free...
Medal of Honor™ Pacific Assault

kitl76 ::

Dobra, dobra sem jo ravno dve leti nazaj igral :)

Dr_M ::

Kako dobra je, bi se dal debatirat.
Ni pa za steam, ampak za Origin.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jerry000 ::

Free igre so dobrodošle vsepovsod :)

kitl76 ::

Lej igra je iz mojih čsov tako, da meni je še vedno dobra. Če grafike ne upoštevam lahko rečem, da boljša kot marsikateri novejši COD.

BorutK-73 ::

Pa dela na 64bitnih windowsih?

Dr_M ::

kitl76 je izjavil:

Lej igra je iz mojih čsov tako, da meni je še vedno dobra. Če grafike ne upoštevam lahko rečem, da boljša kot marsikateri novejši COD.


Je tudi iz mojih casov, pa vseeno..
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Sssaga ::

Dela na win 10 x64.

111111111111 ::

BorutK-73 je izjavil:

Pa dela na 64bitnih windowsih?


Dela.

nooby ::

Snail je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

nooby je izjavil:

Snail je izjavil:

Samo kupljene igre, free igre ne štejejo, razen če so ble dodane preko "keyov" (in par izjem, ki so postale free naknadno)


Hvala.


Nevem kaj je potem fora dodajat non Steam games v Steam Library če se ne štejejo. Nima niti smisla zaganjat igre v Steamu ker bo tko in tko odprlo Origin/Uplay.

Fora je da lahko z steam controllerjem igraš non steam igre

In uporabljaš steam overlay, kjer maš še druge friende/group chate, in podobno ... čeprav osebno mi ni lih praktičen.


Nimam Steam controlerja, overlay mi je pa kar nekaj ;((
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

prenasalec ::

Pol pa ne dodajaj Non-Steam iger v Steam :D

111111111111 ::

Kako pa se obnese steam controller? Kakor sem gledal je zadeva 50$ in to je to?

prenasalec ::

Zame je super. Za firt-person shootereje ga sicer ne uporabljam, ker sem še bolj zanič kot običajno :P Za vse drugo pa je po mojih izkušnjah dober.

kitl76 ::

Kakšen steam kontroler neki vzameš lepo tole pa je to to https://www.mimovrste.com/igralni-plosc...

Furbo ::

Fora igranja na pcju je prav tem, da ti ni treba uporabljate te konzolastične navlake.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zvitež ::

L.A. Noire: The Complete Edition na humble store za 6EUR (sicer 30EUR), SEGA bundle je že pa tak bil omenjen^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zvitež ()

prenasalec ::

Furbo je izjavil:

Fora igranja na pcju je prav tem, da ti ni treba uporabljate te konzolastične navlake.

Jaz še vedno raje igram na miški in tipkovnici, vseeno pa kontroler kdaj prav pride. Npr. kakšne igre se bolje igrajo.

dev ::

Za kakšne dirkaške, arkade, platformerje je gamepad super.
Pa da ne omenjam local co-op igre. Nekaj najbolj zabavnih trenutkov sem doživel v local co-op igrah, kjer pa rabiš (če imaš par kolegov na obisku) še vsaj 3 kontrolerje zraven + 1 na tipkovnici. Priceless :D
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Bor H ::

Outlast: DADIX-A5V39-L457N

(vrstni red treh sklopov ni pravilen)

killer86 ::

Hvala.

Pithlit ::

A pričakuješ da bo to za koga ovira? Še mene je zamikalo da bi šla iz principa tipkat...
Life is as complicated as we make it...

Bor H ::

Ovira je kvečjem za skripte, kar je pa tudi smisel. Bom drugič toliko zakompliciral, da bo lahko dobil samo nekdo, ki ima vsaj diplomo iz matematike in opravljen tečaj škotskih plesov.

Pithlit ::

Ne pozabit na dude (če bo treba že plesat)!
Life is as complicated as we make it...

Bor H ::

Sam res!
Frozen Synapse: 8dudeFdudeLdudeKdudeI-VdudeNdude9dudePdudeY-AdudeGdudeAdudeZdudeF

wooted ::

Bor H je izjavil:

Sam res!
Frozen Synapse: 8dudeFdudeLdudeKdudeI-VdudeNdude9dudePdudeY-AdudeGdudeAdudeZdudeF



hvala!

polpo ::

Journey to the center of the earth -> 0RNCZ-80H6P-2KQJ*
Knightshift -> VVE3B-JGDJW-9AT*Z
* = F

Commander - Conquest Of The Americas -> ?GZA?-AZ0P?-EA5G6
? = 7

buneech ::

Furbo je izjavil:

Fora igranja na pcju je prav tem, da ti ni treba uporabljate te konzolastične navlake.

Fora igranja na PCju je v tem, da imaš možnost izbire. Tipkovnica+miš, kontroler, HOTAS, volan, izbereš si kar ti paše in špilaš s tem.

Seljak ::

buneech je izjavil:

Furbo je izjavil:

Fora igranja na pcju je prav tem, da ti ni treba uporabljate te konzolastične navlake.

Fora igranja na PCju je v tem, da imaš možnost izbire. Tipkovnica+miš, kontroler, HOTAS, volan, izbereš si kar ti paše in špilaš s tem.


Zdaj ne vem kje si se ti skrival vsa ta leta,ampak moram ti povedati,da lahko tudi na konzoli uporabljaš miško,tipkovnico,volan,kontroler...izbereš si kar ti paše in špilaš s tem. Torej konzole že dolgo niso omejene,kar se tiče periferije.

suhi ::

Furbo je izjavil:

Fora igranja na pcju je prav tem, da ti ni treba uporabljate te konzolastične navlake.

Trmoglavo omejevanje na tipkovnico in miško samo zato, ker gamepade dojemaš kot 'konzolastično navlako', je pa res butasto, če se milo izrazim. Ampak OK, če ti tako paše.

Jerry000 ::

Furbo je izjavil:

Fora igranja na pcju je prav tem, da ti ni treba uporabljate te konzolastične navlake.

Če ti je pa controller navlaka pol pa tut ne vem. Pa če nisi opazil se PC razvija v smeri konzol...torej igre za v dnevno pred TV. Kar je men super, da ne rabiš imet konzolo in PC. Ker iskreno rečeno, raje na kavču igram kot na stolu za mizo

Alien123 ::

razlika med igranjem na pcju in konzoli z joypadom je aim assist.. na pcju ga nimaš ;)

kitl76 ::

Jaz imam gamepad pa ga full uporabljam za dirkačine in platforme. PC sliko preklopim na 60 inch tv se zleknem v kaVč in nabijam. Trenutno prav uživam v Rayman Legends. Ko pa igram COD, Far Crx, Just Cause pa sedim za mizo uporabljam tipkovnico in miš in prav tako uživa. Ko sem imel pa X1 oa nisem imel nobene izbire.

Zvitež ::

Od danes naprej je na voljo nov humble bundle:)
-za 1$:Chivalry: Medieval Warfare, Brothers-A Tale of Two Sons, Ultimate General:Gettysburg
-za 5,15$:Tropico 5, GRAV, Victor Vran (+ostale še pridejo)
-za 12$:Homeworld Remastered Collection

bubanstix ::

če bo kdo imel viška Chivalry: Medieval Warfare, se priporočam ;)

Jerry000 ::

A se Chivalry: Medieval Warfare sploh kaj igra? Je to samo MP?

dominuspro ::

Eno malo vprašanje za strokovnjake... Poleg grafe sem dobil kodo na amdrewards za Hitman-a. Najraje bi igro prodal in me zanima kako točno gre postopek po "prevzemu" na amdrewards. Nikjer ne dobim informacije kaj oz. v kaki obliki dobiš na amdrewards in kako gre pol zadeva na steam. Je dal kdo to skozi?
Predvsem nebi rad zašuštral accounta z mojimi podatki, ki jih je treba vpisat na amdrewards.

treker ::

@Jerry000, Chivalry: Medieval Warfare... ima single player -> tutorial :) Drugače pa je Online vedno polno ljudi... zakon igra.

Jerry000 ::

treker je izjavil:

@Jerry000, Chivalry: Medieval Warfare... ima single player -> tutorial :) Drugače pa je Online vedno polno ljudi... zakon igra.

Če je veliko folka pol ql :). Kaj je že ona stran da vidim koliko folka dejansko igra preko MP? Na steam statistics ni gor Chivalry

Machete ::

Chivalry je zakon. Ampak jaz igram samo basic game. Dodatki (ninje itd..) mi niso ok.
Je fun, ni pa ne vem kako kompleksno bojevanje, čeprav je kar nekaj for, za katere rabiš prakso.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Alien123 ::

««
188 / 244
»»