» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
182 / 244
»»

ahac ::

maticb492 je izjavil:

The Wiber je izjavil:

maticb492 je izjavil:

A se da kako odstranit to da morem VSAKIČ ko se prijavim dat mobile auth.? Zakaj ne more bit lepo tako kot je blo na emailu, samo ko je nov računalnik.. nadležno.

Steam>Settings>Account>Manage steam guard account security>Get Steam Guard codes by email



To ja, samo potem bom spet mel 3 day ban na tradih,al ne?


Ja. Orenk butasto je, da ne dela enako kot z mail auth, kjer vpraša samo na drugem PCju. Saj drugi podobni authenticatorji tudi ne vprašajo vsakič (battle.net, razni MMOji, itd...).
Če to enkrat zrihtajo, bom začel to uporabljat na Steamu. Dokler je pa vsakič treba vpisovat pa ne...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

A ve kdo koliko časa traja da se izvrši refund in ali lahko to igro kupim še enkrat potem? Finta je da sem plačal preko paypala, ampak s kartice s katere ne želim in želim z ene druge? Lahko kupim kot gift in sam ta gift uporabim kasneje, pa ta čas pustim da se refund reši? Hvala, če kdo ve.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

The Wiber ::

Machete je izjavil:

A ve kdo koliko časa traja da se izvrši refund in ali lahko to igro kupim še enkrat potem? Finta je da sem plačal preko paypala, ampak s kartice s katere ne želim in želim z ene druge? Lahko kupim kot gift in sam ta gift uporabim kasneje, pa ta čas pustim da se refund reši? Hvala, če kdo ve.

Da obdelajo refund traja kakšen dan nato ti vrnejo denar po še enem ali več dnevih.
Za PSC vem, da ti vrnejo denar na steam wallet. Za PP pa nisem prepričan.

Machete ::

OK, sem malo pogledal v shranjenih plačilih na paypalu, moraš izbrat s katere kartice vleče, če ni na PPju sredstev. Lahko greš tudi preko transakcije v pregledu (This credit card transaction will appear on your bill as "PAYPAL *STEAM GAMES". - spodaj: Edit Funding Sources). To sem popravil, čeprav mi je vseeno neumno, če imaš označeno primarno kartico, da tega ne upošteva, če nimaš tega naštimanega.
Pri steam refundu pa lahko izbereš ali želiš nazaj v wallet ali na paypal. Sem kar dal in napisal zakaj se gre. Bom že prišel do igre še enkrat.

Sam še zdaj ne vem, če dam da kupim kot gift in recimo vpišem en moj drugi mail kot na steamu, ali bom lahko ta špil kasneje aktiviral? Pomoje ne moreš sam sebi giftat a? Razen če dodaš v nek drug steam account, kot ta s katerega nabaviš :p
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

oo7 ::



Sem jo kupil na Steam razprodaji zanimiva igra :)

Machete ::

Evo samo da obvestim refund je rabil ca 4 ure, da so ga izvršili. Denar je bil takoj nazaj na paypalu/kartici.
Project Cars tokrat kupim s pravo kartico :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Snail ::

Machete je izjavil:


Sam še zdaj ne vem, če dam da kupim kot gift in recimo vpišem en moj drugi mail kot na steamu, ali bom lahko ta špil kasneje aktiviral? Pomoje ne moreš sam sebi giftat a? Razen če dodaš v nek drug steam account, kot ta s katerega nabaviš :p

Izbereš, da se gift shrani v tvojem inventory.

neboben ::

Če komu ne deluje download v Linux Steam aplikaciji tako kot mora si lahko pomaga s to povezavo, kjer je opisan problem.

1. na archlinux potrebujemo dnsmasq paket
2. v network managerju omogočimo dnsmasq
/etc/NetworkManager/NetworkManager.conf
plugins=keyfile
dhcp=dhclient
dns=dnsmasq

3. reboot

možna je tudi opcija brez konfiguracije networkmanagerja
na tretji strani zgornjega linka.

več o nastavljanju dnsmaq tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

Jerry000 ::

A se da še kje ceneje dobiti rise of nations kot na steamu (trenutno 4,99)?

Killermode ::

Jerry000 je izjavil:

A se da še kje ceneje dobiti rise of nations kot na steamu (trenutno 4,99)?


Trenutno najnižja cena kar jo steam ponudi. Ostale strani so pa tudi dražje.

Razen če se bi ubadal z VPN-ji ali kaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Nah, sem kar na steamu vzel :)

Snail ::

https://www.indiegala.com/promo#banner_...
Nux free, sam zgleda crap igra ... če kdo hoče za karte sfarmat xD

OK.d ::

Hočem naložit free to play igro, ampak po downloadu in prikazu v knjižnjici mi jo potem ne zažene, kaj delam narobe ali sem še kakšen korak izpustil?
LPOK.d

prenasalec ::

Težko je vedeti brez imena igre. Lahko probaš preveriti fajle. Desno klikni na igro v knjižnjici -> Properties -> Local Files -> Verify integrity of game cache. Če bo javilo, da je vse v redu, izbriši in naloži igro še enkrat.

OK.d ::

Hvala bom probal, sicer nisem še bral FAQ v steamu in cele teme, ali je tudi na steamu obstaja določen čas od nakupa do povrnitve denarja kot v recimo google play-u.
Pa še to me zanima, katere dirkačine se splača igrat, da ne sprobavam vse po vrsti, hvala.
LPOK.d

yoco ::

Eno vprašanje. Če imam par iger kupljenih na GOG, a jih lahko aktiviram na steamu?

BorutK-73 ::

yoco je izjavil:

Eno vprašanje. Če imam par iger kupljenih na GOG, a jih lahko aktiviram na steamu?

Seveda ne. DRM pa to.

Če jih imaš nameščene na GoG-u, lahko narediš bližnjico v steamu če veš kje se nahaja igra na disku.

Zgodovina sprememb…

prenasalec ::

OK.d je izjavil:

Pa še to me zanima, katere dirkačine se splača igrat, da ne sprobavam vse po vrsti, hvala.

Grid 2 je super, drugih pa ne poznam kaj dosti. Morda kdo, ki se bolj na dirkačine spozna.

yoco ::

BorutK-73 je izjavil:

yoco je izjavil:

Eno vprašanje. Če imam par iger kupljenih na GOG, a jih lahko aktiviram na steamu?

Seveda ne. DRM pa to.

Če jih imaš nameščene na GoG-u, lahko narediš bližnjico v steamu če veš kje se nahaja igra na disku.

Ok, kul, tenx!

BorutK-73 ::

prenasalec je izjavil:

OK.d je izjavil:

Pa še to me zanima, katere dirkačine se splača igrat, da ne sprobavam vse po vrsti, hvala.

Grid 2 je super, drugih pa ne poznam kaj dosti. Morda kdo, ki se bolj na dirkačine spozna.

Za mene je edina dobra dirkačina Test Drive Unlimited 2. Upam da bo 3ka.

buneech ::

BorutK-73 je izjavil:

prenasalec je izjavil:

OK.d je izjavil:

Pa še to me zanima, katere dirkačine se splača igrat, da ne sprobavam vse po vrsti, hvala.

Grid 2 je super, drugih pa ne poznam kaj dosti. Morda kdo, ki se bolj na dirkačine spozna.

Za mene je edina dobra dirkačina Test Drive Unlimited 2. Upam da bo 3ka.

Težko, da bo. Je bla pa dvojka zabavna, če si s kolegi špilu.

Machete ::

prenasalec je izjavil:

OK.d je izjavil:

Pa še to me zanima, katere dirkačine se splača igrat, da ne sprobavam vse po vrsti, hvala.

Grid 2 je super, drugih pa ne poznam kaj dosti. Morda kdo, ki se bolj na dirkačine spozna.


Grid2 je meni malo čudna vožnja, ne znam opisat.
Project Cars. Nimaš kaj falit. Pomoje best buy trenutno. Škoda da si zamudil akcijo za 20eur med prazniki.. Asseto Corsa je tudi vrhunsko narejena, ampak je kar precej hc simulacijska. Arkadna vožnja pa Dirt Raly.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Buggy ::

Arkadna vožnja pa Dirt Raly.


?!

Arkade so Grid2 in derivati Test Drive...Dirt Rally pa res ne mores sem tlacit no :S

...se bo clovek se zakompleksal, ko bo sel vozit in bo samo po grmovju vozu :))

OK.d ::

Hvala za namige, povejte mi še kako vozite avte s tipkovnico ali controlerjem - volan, sam imam pc povezan z nvidia shieldom konzolo, pa mi zadeva malo laga pa vozim v grid 2 po grmovju:P
LPOK.d

Netrunner ::

Kar jaz vem je najbolša opcija volan ali controller.

Tr0n ::

Vsaj kontroler, da imas analogno kontrolo.

Machete ::

Volan je itak superioren za drkačine, zato pa je.

Buggy je izjavil:

Arkadna vožnja pa Dirt Raly.


?!

Arkade so Grid2 in derivati Test Drive...Dirt Rally pa res ne mores sem tlacit no :S
...se bo clovek se zakompleksal, ko bo sel vozit in bo samo po grmovju vozu :))


Ne vem, men je ful arkaden občutek. Res da ne odpušča kakih hudih napak in bumpov ob progi, ampak če bi dal kakemu gostu za vozit, ki nima pojma - tako za zabavo, je takoj za Dirt3..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Buggy ::

isklopi vse assiste, nasimaj si kaskno Grupo B...po moznosti RWD pa se odpelji po Swedski ali pa Grciji, pa poskusi vozit in priti vsaj v prvih 500 na lestvici. Porocaj.

bajsibajsi ::

Buggy je izjavil:

isklopi vse assiste, nasimaj si kaskno Grupo B...po moznosti RWD pa se odpelji po Swedski ali pa Grciji, pa poskusi vozit in priti vsaj v prvih 500 na lestvici. Porocaj.


Jaz sem to naredil, pa sem trenutno na 153 mestu. :)

OK.d ::

Huh, kje te assistence, RWD in grupe najdem, tnx:(
LPOK.d

Seljak ::

Rally Dirt je dober špil. Najbolje je vozen na makadamu,snegu,ko pa prideš na asfalt pa vsaj za mene ni več tako zelo simulacija. Itak pa moraš voziti brez pomagal,ker si sploh ne znam predstavljati,da bi imel vklopljen ABS ali pa kateri drugi pripomoček :D

OK.d je izjavil:

Huh, kje te assistence, RWD in grupe najdem, tnx:(


Pomagala si izklopiš v nastavitvah. Dirkaške grupe pa najdeš v igri,kjer izbiraš z katerim dirkalnikom boš vozil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

Buggy ::

bajsibajsi je izjavil:

Buggy je izjavil:

isklopi vse assiste, nasimaj si kaskno Grupo B...po moznosti RWD pa se odpelji po Swedski ali pa Grciji, pa poskusi vozit in priti vsaj v prvih 500 na lestvici. Porocaj.


Jaz sem to naredil, pa sem trenutno na 153 mestu. :)


cestitke, ravno danes je Daily even z B grupo RWD po Finski..ne vem no meni ni ravno arkadish delovalo, sem se kar namatral obdrzat avto na cesti in seveda ustrezno hitrost :)

Seljak ::

Deleč od tegaa,da bi bilo arkadno. Jaz imam včasih občutek,da bom volan izpulil,ko ga moraš vrteti kot nor :D

treker ::

Dirt 3 in DiRT Rally ni isto :)

oo7 ::

Je možno, da če imaš ugasnje računalnik, da ti Steam vseeno nalaga igro na računalnik? Včeraj zvečer sem dal snemati igro preko steama 8gb in, ko se je naložilo 2gb sem ugasnil računalnik danes pa vidim, da je igra pripravljena za igrati?

Tr0n ::

Heh, ne.

Furbo ::

Pri ugasnjenem ne, se je pa prenos nadaljeval takoj, ko si spet vklopil PC.

Sicer jo pa probaj zagnati, ikona še ne pomeni končanega prenosa.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Sem probal in dela.

Potem se mi je pa danes v rekordnem času naložilo teh 6gb, ker imam bolj počasen internet :)

Tr0n ::

Valve-u pa gre kr lepo. :)

With 46M games sold and $270M in revenue Steam Winter Sale was bigger than Summer Sale
https://medium.com/steam-spy/about-stea...

Machete ::

oo7 je izjavil:

Sem probal in dela.

Potem se mi je pa danes v rekordnem času naložilo teh 6gb, ker imam bolj počasen internet :)


Lahko ti je pršica skočila na miš, prižgala komp, je PC poloudal in šel nazaj spat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Tr0n je izjavil:

Valve-u pa gre kr lepo. :)

With 46M games sold and $270M in revenue Steam Winter Sale was bigger than Summer Sale
https://medium.com/steam-spy/about-stea...

Kdor zna, zna :)

Zmajc ::

To da so game discovery vezali na karte je bila fenomenalna poteza. V prejšnjih salih je 90% uporabniko kupovalo samo frontpage igre, no name pa so samevale. Zdaj se je prodaja non frontpage iger povečala ENORMNO.

Kenpachi ::

Eh, meni* je med salom vecina** discovery queue-a kazalo neznizane igre (sploh - brez popusta).

* Jaz kot en primerek nisem merodajen za posplositev na vso populacijo.
** Vecina != vse.
Zaraki Kenpachi.

Snail ::

Discovery je bil kar neki, jaz sem mel polno f2p iger listanih, sam zato ker sem v preteklosti dve od teh igral ...

Jerry000 ::

Kaj je razlika med Dark souls 2 in dark souls 2 scholar of the first sin?

sandmodnigga ::

Trije DLCji + DirectX11 Included.
Kupi raje slednjega, je bolj igrani. Zraven tega boš potreboval vse tri dlcje, če boš hotel igrati PVP.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Za PVP mi je vseeno, bolj se mi gre za singleplayer.

sandmodnigga ::

SP je povezan s PVP. Replay value se toliko bolj izkaže s povezljivostjo na internet.

dev ::

Free Bionic Dunes (samo danes do 18 gmt)
https://www.humblebundle.com/store/p/bi...
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Furbo ::

Eh presneto, sem ugotovil da ga že imam. :)
MEVVE-XPGBV-ZH5HX če se komu ne da preklikat
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
««
182 / 244
»»