» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
50 / 244
»»

Bor H ::

Kupte kr pack z DLCji, se splača. Pa tudi demo ima če kdo ni prepričan. Obstaja pa še opcija da podprete na Kickstarterju izdelavo drugega dela (http://www.kickstarter.com/projects/hid... in dobite tudi key za prvi del.

BALAST ::

Če imate vsaj eno strateško igro od Blizzarda (Warcraft3, SC2) je nakup Defense Grid-a čisto odveč, saj imate nešteto map in zelo živ večigralski aspekt, ki doda igri še več vrednosti.

http://www.sc2mapster.com/maps/?categor...

Če ne pa že samo ta MOD za SC2 je odličen za sprostitev

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

medenko ::

hvala BOR tole je res 1a igra.....upam, da jima rata narediti DG2......

BALAST ::

Kickstarter bo zagotovo uspel in grem stavit da po šel preko 500k $, ampak ne vem zakaj bi riskiral 15$ za dolge mesece čakanja, ko pa ga boš prvi mesec po izzidu lahko kupil za 5€.

Borzniki poznajo predkupno pravico, ampak da daš za predkupno pravico 3x več, kot pa bo ustaljena cena, je pa malce usekano. ;((
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

kmetek ::

!

lol

RejZoR ::

Hehe dobra fora :) Realno niti nič kej dost ne pričakujem. Konkretno čakam na TES:Morrowind, ker sem ga prejšnjo akcijo zgrešil, pa mogoče Duke Nukem če bo za 5 EUR z vsemi DLC-ji. V kar sicer dvomim ampak ajde.
Drugo več ali manj že imam kar me je zanimalo razen če bo vmes kakšen indie špil, ki me bo presenetil in bo koštal drobiž. Tko kot me je Cubeman par dni nazaj. Bomo videl, danes ob 19:00 :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bajsibajsi ::

Se dobre 3 dni pa bo... :P

Jakob_X ::

RejZoR je izjavil:

Hehe dobra fora :) Realno niti nič kej dost ne pričakujem. Konkretno čakam na TES:Morrowind, ker sem ga prejšnjo akcijo zgrešil, pa mogoče Duke Nukem če bo za 5 EUR z vsemi DLC-ji. V kar sicer dvomim ampak ajde.


Na greenmangaming.com je navoljo za 5$. Brez tistega DLCja. Dobis pa Steam key.

def0r ::

bajsibajsi je izjavil:

Se dobre 3 dni pa bo... :P

Ce je leak iz ene ruske strani resnicen bo sale danes ne cez 3 dni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Pesimist ::

Jazs em ze zbriso to ebdarijo od Black lighta. Se do dans mi ni uspelo joinati niti rpazne servere ki so v itnermission. Creairanje servera pa tudi stoji v nedogled. Tak da uninstall....

Grem back to Ghost Recon Online ki vsej dela in je tudi free.

Yaqwsx ::

zacelo se je (summer sale). navali narode

pijavka ::

Pa se je res začelo :)

Sorry

The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later.

RejZoR ::

Danes ni nič pretresljivega. Mogoče Grimrock, bom še videl. Drugo pa me ne zanima glih...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jakob_X ::

Na steamu nic pametnega :)

greenmangaming.com pa ima danes "hacker evolution untold" zastonj.

RejZoR ::

Dons sem si vzel 2 character packa za Killing Floor (PostMortem in Urban Pack) za 2 EUR in to bo to. Glede na to da ogromno špilam KF in da teh pe nimam bo kar ok...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bananovec ::

Jakob_X je izjavil:

Na steamu nic pametnega :)

greenmangaming.com pa ima danes "hacker evolution untold" zastonj.

A se lahko v parih stavkih opiše to igro, ker mi nekako ni jasno za kaj se gre

Danes bom nabavil verjetno samo Portal 2, ker je po oderuški ceni.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Bananovec ::

Katera je tista 9 igra na razprodaji, ki za nas ni na voljo?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

RejZoR ::

Hm, jezst vidim vseh 9...

Portal 2
Shogun 2
indie Bundle 1
Grimrock
Terraria
Might&Magic Heroes
CoD:MW3
Crusader Kings II
Ridge Racer Unbounded
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

sama jajca......razen portal 2 seveda, ostalo bruh.

no ja deus ex 5.99 je must have za tiste, ki še nimate.

ali celoten komplet

Buy Deus Ex Collection

Includes 6 items: Deus Ex: Game of the Year Edition, Deus Ex: Invisible War, Deus Ex: Human Revolution™, Deus Ex: Human Revolution™ - Explosive Mission Pack, Deus Ex: Human Revolution™ - Tactical Enhancement Pack, Deus Ex: Human Revolution™ - The Missing Link 13,74EUR

OMFG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO PREPROSTO MORATE KUPITI IN IMETI, GREH BI BIL....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Pesimist ::

mah nehajte kaj kdo mora kupit. za ene so to vse jajce.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: def0r ()

Bor H ::

Jst bom kupu Missing Link, ko bo 80% dol :P

DOOM_er ::

čakam Arma II: Combined Operations če bo kaj bolj dol, sicer bo pa itak do konca razprodaj 20 €
Robots will steal your job. But that's OK

pijavka ::

Saints Row: The Third - 75 % samo še dobrih 6 ur pa pol.

_Denny_ ::

Summer sale 2012 je polomija...manjši popusti v primerjavi z lanskimi (zgodovina popustov), poleg tega pa (nas) je večina pričakovala nekaj v stilu Holiday Sale 2011 (za dosežene achievemente si imel nekaj možnosti, da dobiš kako igro), sedaj pa so neki bedni badgi. Kaj mi pomaga, če mi na profilu piše "Je objavil video"? Nič...no ja, je še komaj prvi dan, tako da se lahko kaj spremeni..upajmo.
Amazonov summer sale je kar nekaj krat boljši. Sem nabavil Square Enix Complete, Stronghold Collection, GTA IV, Duke Nukem Forever Complete Pack in Rockstar Classic. Edina pripomba leti na Rockstar Classic, ki bi lahko imel GTA 3 in Max Payne 1 namesto Bullyja in Midnight Cluba 2.

Še eno vprašanje: Payday The Heist single player je za kaj? Ne igram multiplayer iger in me zanima, če se splača za 4,99$.

@Bananovec: Hacker Evolution je simulacija hekanja v neke vrste unix terminalu. Pišeš komande za login, decrypt, firewall, portscan, transfer denarja, itd. in to je to.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Bor H ::

Hard Reset je -75% ;)

Machete ::

A je možno da je bil včeri Rayman okol 15€, danes pa 20?
Ali sem samo narobe vidu?

RejZoR ::

Je mogoče, da so ceno vmes spremenil. Se je že dogajalo prej. Enkrat sem gledal TDU2, časa je bilo dost, vprašam mal na forumu, pridem nazaj čez ene 3 ure, pa je bila cena kr višja. Wtf!? Ja nič, pol ga pa nisem vzel.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

JesusChrist ::

Jah akcije majo enodnevne al pa recimo enourne. Odvisno pač. Včasih isto igrico dobiš za 15€, je pa kak dan ko stane 4€ ...
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

sajko33 ::

Vse kar bom kupil v teh razoprodajah bosta po vsej verjetnosti 2 killing floor Character packa. Morda Arma 2 CO, če bo -75%. Tisti badgi pa upam, da bodo prinesli kakšen free špil, in da mi ne mislijo kakšnih bednih kuponov uturit. Ravnokar pa sem dobil tudi Community Pillar badge.

RejZoR ::

JesusChrist je izjavil:

Jah akcije majo enodnevne al pa recimo enourne. Odvisno pač. Včasih isto igrico dobiš za 15€, je pa kak dan ko stane 4€ ...


Ja, sam takrat ni bilo nobenega timerja al pa karkoli, kar na lepem se je cena spremenila.

Btw, sem edini, ki se mu zdi zbiranje šare brezvezno? Se spomnim nekaj časa nazaj, ko so vsi zbiral nek premog in neke iteme. Folku se dejansko da ubadat s tem sranjem? Jezst pogledam če je špil znižan in ga kupim. Če ni ga ne. Heh :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

JesusChrist ::

No ja odvisno. Moj prijatelj je zbiral od ljudi, ki se jim ni dalo zajebavati s tem in je dejansko zalužil 300eur pravega denarja v enem mesecu - nekaj na paypal, nekaj od tega pa je šlo za igre oz je menjal za igre.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

RejZoR ::

Kul, Trine 2 za 3 EUR in drobiž.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Netrunner ::

Mogoče kdo ve kako je situacija pri steamu glede one EU zakonodaje da se lahko proda naprej digitalne vsebine? .. steam že kaj dela na temu ali ne bo nič iz tega ? ima kdo kak info ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Magic1 ::

Kje pa na steamu nastaviš lokacijo inštalacije igre? Shogun 2 mi je zavzel 20GB na SSD-ju, mi ni dal izbire kam inštalirat...

PS: wtf šel preverit, 30GB.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

ahac ::

Netrunner je izjavil:

Mogoče kdo ve kako je situacija pri steamu glede one EU zakonodaje da se lahko proda naprej digitalne vsebine? .. steam že kaj dela na temu ali ne bo nič iz tega ? ima kdo kak info ?


Ne pričakovat, da bo kaj kmalu možno naprej prodajat igre.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

SasoS ::

@Magic1: Predlagam da cel Steam folder premakneš na drug disk, kam se igre inštalirajo namreč ni mogoče določiti (vedno gre v Steam folder). Mapo lahko kar premakneš in izbrišeš ClientRegistry.blob pa bo delalo.

Magic1 ::

Damn, so debili.
Hvala za info.
Magic

DOOM_er ::

na steamu je tudi akcija World of Goo in pa Gish obe po 2€ pa še nekaj drobiža zraven, definitivno sta obe vredne nakupa, meni osebno 2 zares odlični igri.
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

RejZoR ::

Nej uganem, špil, ki ni na voljo v naši regiji je Batman. Ker tega nam vedno skinejo kurci jedni.

Btw, v Under 5 EUR sem opazil Dark Messiah of Might and Magic, -75% za dobra dva evra in pol. Kdor tega špila še nima je a must have. Eden najbolj uživantskih špilov kar sem jih igral, sploh ragdolli in koriščenje okolja za boj je neverjeten.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

kmetek ::

ja res je bil batman.

medenko ::

TOMB RAIDER LEGEND 2,49€
TOMB RAIDER ANNIVERSARY 2,49€
TOMB RAIDER UNDERWORLD 3,74€

buying :D

RejZoR ::

kmetek je izjavil:

ja res je bil batman.


Sploh NIKAKOR ne štekam fore zakaj Batmana sploh nočejo prodat nam. Ne vem, a naši evri niso dost dobri al kaj?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PARTyZAN ::

Zato ker Live store ne deluje pri nas. Kriv je MS.

RejZoR ::

Ne štekam. A Batman kupljen v lokalni štacuni pa bo delal, pa se bo isto zagnal preko GFWL ?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BALAST ::

Steam pač nima distribucijskih pravic za našo regijo, who cares!

Lah pa jih pretentaš tako da se povežeš na nemški al nizozemski proxy, prijaviš v Steam in kupiš tako.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

PARTyZAN ::

Delal bo, ne boš pa moral kupit DLCjev. To je razlog, da Arkham Cityja ni na Steamu.

Vem, da je bedna politika, ampak tako pač je...

kmetek ::

Buy Half-Life Complete 6,99€

če še kdo nima, za 2 pira.

Bor H ::

Alan Wake Complete 9€, me mal mika..

kmetek ::

kar vzemi je prepoceni, kurba ostali smo dal po 12€, total 24€...za 9 nimaš kaj razmišljat.

Dr_M ::

A je kdo glasoval za Rage -66%?
««
50 / 244
»»