» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
217 / 244
»»

Machete ::

Ostaja jim. Link in steamPCji so se ful slabo prodajali.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ghost007 ::

nevem sej black friday na steamu se se ni zacel. Easy verjamem da se ne prodaja dobro sploh ker so bolsi, hitrejsi in odzivnejsi full desktop free streameri ze zunaj. Pa menda tudi folk igra pc igre vec ali majn pred Monitor/TV z hardwired PC. Ostali pa stremajo na android tablice kar to sploh ne podpira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Dr_M ::

Jest sm biu do steam linka precej skepticen, pa ubistvu zelo dobro dela, probal grid autosport in res dobro dela. Za 17e s postnino je bil vseeno dober deal. Na steamu je pa res predrag.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jerry000 ::

Se ga da še kje nabavit pod 20EUR? P akolikor gledam, dobiš v paketu EU, US in UK nastavek za power?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Dr_M ::

Da, vsi nastavki so prilozeni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

opeter ::

Seljak je izjavil:

Kaj je kdo že kupoval v tej trgovini? Je zaupanja vredna? Gledam eno stvar, ki me pride konkretno ceneje, kot pa recimo na Computeruniverse.


Game.co.uk v primeru elektronike, razen manjših stvari (recimo gamepad, slušalke ipd.), ne pošilja izven UK.
Vsaj tako je bilo v preteklosti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

buneech ::

Sodelavec je kako leto nazaj brez težav pri njih naročil Steam Link in Controller.

opeter ::

buneech je izjavil:

Sodelavec je kako leto nazaj brez težav pri njih naročil Steam Link in Controller.


Ja, ampak v fizičnem smislu so to manjše zadeve.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Seljak ::

Sam sem želel kupiti Oculus rift in po mojem ni problema, ker me pusti skozi vse postopke (no, plačal še nisem, ker me zanima kako je kaj ta trgovina).

opeter ::

Glede game.co.uk je 4knative napisal tisto bistveno:
https://slo-tech.com/forum/t554673/p571...

Več kot 2 kg ne bodo poslali, pa tudi nad vrednostjo 100 funtov ne pošiljajo izven ZK (UK).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Ghost007 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

buneech ::

Pocen, plus 15€ poštnine.

Ghost007 ::

je ja samo nimam usercase za njega. Za streaming sem prestopo k parsecgaming.com
Tako da bom passo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Jerry000 ::

Pismo da je poštnina 15...malo me resno mika. ALi pa ebay če drugje ne

Snail ::

Kolega pravi, da je za link vseskup dal 16,74€

oo7 ::

Kakšna je kaj igra Dragons Dogma Dark Arisen ?

yayo ::

Snail je izjavil:

Kolega pravi, da je za link vseskup dal 16,74€

Game.co.uk ga je imel za to ceno, pred tedni je nekdo tukaj objavil link pa smo ga nekateri vzeli, moj je sicer še v škatli, ker ni časa.

Jerry000 ::

Pa se zadevo splača nabavit? Razmišljam da bi kar preko steama vzel, ko je popust

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:

Pa se zadevo splača nabavit? Razmišljam da bi kar preko steama vzel, ko je popust

Odvisno ce bos uporabljal. Jaz ga dnevno, skupaj s steam controllerjem (brez je verjetno brezveze).

Jerry000 ::

Steam controller imam tudi jaz. Ideja za špilat steam igre iz kavča aint bad :)

Machete ::

Jaz to počnem že leta :) Monitorja in pc mize sploh nimam. Samo imam kišto pač v dns.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Jaz pa imam kišto in ekran, za delat je še vedno bolše za mizo :). Nimam pa TV, mam dedicated ekran tam pri kavču. TV še pride :)

Iatromantis ::

Ni najbolj konkurenčno igrat iz kavča je pa zelo udobno :D

Smurf ::

Iatromantis je izjavil:

Ni najbolj konkurenčno igrat iz kavča je pa zelo udobno :D

Odvisno kaj. Npr. rocket league je super iz kavca. Streljacine pa seveda ne.

Snail ::

yayo je izjavil:

Game.co.uk ga je imel za to ceno, pred tedni je nekdo tukaj objavil link pa smo ga nekateri vzeli, moj je sicer še v škatli, ker ni časa.

Sam to je na steamu s poštnino.

Machete ::

Za kaj konkretnega delat in hitropoteznice je miza kar nuja, če hočeš biti max. učinkovit in točen z miško. Za vse ostalo je easychari zakon. Čez si dam trdo podloga za miško in tipkovnico in sem v nekem polstanju. Se da kar ok tudi streljačine, ne moreš pa HSjev podeljevati kot npr. na katodnem monitorju :) Kavč mi je predaleč, pride v poštev samo za kontroler in kake platformerje, ostalo sem 1M od 55'
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

looser ::

Za bolj morske, Steam ma -25% za Sailaway in -66% za World of diving.

looser ::

A tole je v redu tale Steam link + controller, combo je zdaj 38€, namesto 110€, koliko pa je poštnina?

Sicer mamo že nekaj konzol, ampak se ta stari še počutimo malo mladostne, mladina pa se ne pritožuje.

kecip ::

Gledam zadnje čase, da bi poskusil igro PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. Vendar je veliko negativnih odzivov, ampak me močno močno zanima, torej se malo požvižgam na kritike. Zanima me bolj sam nakup, saj je igra še vedno v "early access-u" in bo full access izšel v sredini oziroma proti koncu decembra, in sicer če jaz kupim sedaj early access se mi bo igra potem avtomatsko "updejtala" na full access ali bom moral takrat ponovno kupiti igro? Ker če jo bom moral ponovno kupiti potem počakam še par tednov :)

hvala za pomoč.

petrus ::

Naslednja generacija konzol bo imela namesto kontrolerja samo dalinec z enim gumbom, igre bodo 100% quick time eventi, da bo še bolj komot!
stati inu obstati

opeter ::

Igre so bodo kot tista one-button death ali kaj je že.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Machete ::

kecip je izjavil:

Gledam zadnje čase, da bi poskusil igro PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. Vendar je veliko negativnih odzivov, ampak me močno močno zanima, torej se malo požvižgam na kritike. Zanima me bolj sam nakup, saj je igra še vedno v "early access-u" in bo full access izšel v sredini oziroma proti koncu decembra, in sicer če jaz kupim sedaj early access se mi bo igra potem avtomatsko "updejtala" na full access ali bom moral takrat ponovno kupiti igro? Ker če jo bom moral ponovno kupiti potem počakam še par tednov :)
hvala za pomoč.


Preberi si komentarje kaj sploh grajajo in se potem odloči, če so ti te zadeve nepomembne.
Če kupiš v early accessu je igra tvoja do končne verzije in se ti updejta normalno. Izvzeti so samo kasnejši DLCji in expansioni seveda, katere moraš kasneje kupit.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

treker ::

Meni je PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS super igra.. nor filing, ko si v krogu z zadnjih par igralcev.. to mi nabije utrip do konca :)

Jerry000 ::

Iatromantis je izjavil:

Ni najbolj konkurenčno igrat iz kavča je pa zelo udobno :D

Ne rabim konkurence, ne igram za denar ali pokal ;)

Machete ::

Jaz isto pravim, samo je vseeno malo pelina na scoreboardu, ker veš, da si sposoben biti boljši.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

111111111111 ::

looser je izjavil:

A tole je v redu tale Steam link + controller, combo je zdaj 38€, namesto 110€, koliko pa je poštnina?


Imaš kakšen link?

looser ::

Ja tule je bundle :-)

Poštnina, če prav razumem, ene 15-20 €

Killermode ::

cca 15EUR je za en izdelek ter cca 5EUR za vsak naslednji izdelek.
Tudi, če je komplet link + controller ali posamično link in kontroler se cena poštnine enako dvigne.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

Najbolj butasto je, da ne mores v enem orderju narociti 2 steam controllerjev.

looser ::

Tole dela ali ne dela s PS4 kontrolerji?

Kaj zares pomeni "Other, unsupported but compatible controllers include:"
Steam Link @ Wikipedia

Kaj pomeni "nepodprt vendar združljiv"?

looser ::

Izgleda, da nekako je...

Hmm, poštnina pride več kot produkt, kakšna odje*...

Netrunner ::

Kaj steamlink je uporaben še za kaj drugega poleg streamanja iger?

next3steps ::

looser je izjavil:

Tole dela ali ne dela s PS4 kontrolerji?

Kaj zares pomeni "Other, unsupported but compatible controllers include:"
Steam Link @ Wikipedia

Kaj pomeni "nepodprt vendar združljiv"?

Ni nujno, da jih Valve podpira. Vseeno jih je možno furati z third party programčki.

SlimDeluxe ::

looser je izjavil:

Tole dela ali ne dela s PS4 kontrolerji?

Kaj zares pomeni "Other, unsupported but compatible controllers include:"
Steam Link @ Wikipedia

Kaj pomeni "nepodprt vendar združljiv"?

Splošno povedano, to pomeni, da očitno dela ampak uradno ga ne podpirajo, torej če pišeš na support te lahko samo odpikajo, ali pa ti npr. v primeru okvare ne priznajo garancije, ker si uporabljal nepodprte dele.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Snail ::

Netrunner ::

Kaj mi zna kdo povedati kakšne so alternativne uporabe steam linka? Na netu ne dobim kaj dosti informacij razen streamanja iger in programov. Onenjena je uporaba kodija, vendar nevem ali to namestiš na steamlink ali strimaš?

OK.d ::

Ali lahko uporabiš steam v kombinaciji s PLEX-om?
LPOK.d

Dr_M ::

Neki casa je bla neka kodi verzija, sam to je treba malo raziskat, drugih uporabnih programov nisem nasel.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

looser ::

Ja, ni kaj, smo naročili tale Steam link. A kakšen VR equipment ima tudi velike popuste (50-70%)? Zdaj ali do konca leta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Evolve ::

kaj je kaj pametnega na prodaji?
««
217 / 244
»»