» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
210 / 244
»»

Ghost007 ::

drugace pa je to to? se bo kaj ali je to vse? v najbolsem primeru slab euro ceneje kot key resellerih.

Po eni strani sem mogoce zamudo akcijo za playerunknow ali pa presparo 20EUR.
H1z1 imam se od lani pa nisemuspel niti installirat se. Vbistvu imam se prevec iger ko jih nisem ne 1x zagnal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

scipascapa ::

Killer is Dead Nightmare Edition plus free gifts of Lucius, Deadly Premonition and Nosferatu: Wrath of Malachi PC (Steam) ~GBP2.36 from Indie Gala

https://www.indiegala.com/store/product...

LeQuack ::

Čisto porazen summer sale. Isti ali še manjši popusti kot so normalno. Dejansko veliko špilov dobiš ceneje recimo na Amazonu če kupiš fizično kopijo.

Da sploh ne omenjam poraznega delovanja strani. In v vseh teh letih še niso uspeli narediti košarice, ki jo lahko deliš med računalniki, to ma dejansko vsaka spletna trgovina. Vprašanje če imajo sploh kake razvijalce tam ker je res porazno.
Quack !

McClane ::

Saj zdaj je naval samo prvi dan, da si vsi pogledajo cene. Ker so ostale dni iste in ni več flash saleov, glasovanj ipd.. se jim seveda ne splača dodajati serverjev..
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

LeQuack ::

McClane je izjavil:

Saj zdaj je naval samo prvi dan, da si vsi pogledajo cene. Ker so ostale dni iste in ni več flash saleov, glasovanj ipd.. se jim seveda ne splača dodajati serverjev..


V modernem času imaš dinamične kapacitete zakupljene.
Quack !

Ghost007 ::

torej je brezveze cakati se na kaj. Pa drugje nabaviti ki je zdaj ceneje?

LeQuack ::

Ghost007 je izjavil:

torej je brezveze cakati se na kaj. Pa drugje nabaviti ki je zdaj ceneje?


To je to kar je.
Quack !

Ghost007 ::

ok nice. Nimam resnega vzroka nic vzeti te, ker nic nerabim lih tak hitro nujno. Pri CDkey reselerih pa je tudi realtivno cheap maybe 1 € vec.

dottor ::

Razmišljal o NieR in Dirt4 ampak cena je off.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ghost007 ::

mah ce hoces igro igrati dans jutri itd. Se vse splaca kupit. Ce pa kupujes na kile kot jaz da bos enrkat cez pol leta spilal pa ne. :D

oo7 ::

Je že kdo sprobal survival igro PlayerUnknown's Battlegrounds? Igro zelo hvalijo pa tudi na Steamu je vsak dan krepko čez 100 000 igralcev.

next3steps ::

Da. Kul gejm.

yayo ::

Cradle, Inside, What Remains Of Edith Finch, to je to za letos.

grašek ::

Sem kupil

Fallout 4
Euro Truck Similator 2 (essentials)
Cities Skylines
Valve complete pack

Nevem kdaj bom lahko vse preigral :))

sentiš ::

Sej ne boš nikoli. Zato je kupovanje iger nesmiselno.

Magic1 ::

Itak večino dobiš ceneje kadarkoli na g2a, z raznimi izjemami. Jaz sem nabavil Witcher 3 na Steamu, ker je bilo ceneje.
Magic

djabi ::

Imam eno vprašanje, malo sem želel prečekirat ponudbo, a Steam ima takšno zmešnjavo v katalogu, da je neverjetno.
Npr. meni prikaže cel kup iger (izbereš special -> action -> single player), ki jih sploh ne moreš (več) kupit.

Npr.:



Od teh sem gledal Alice Madness Returns, ampak igre se ne da kupit oz. postavit v košaro:


Zakaj ne prečistijo podatkovno bazo?
Oziroma zakaj ne skrijejo naslove, ki se več ne prodajajo?

next3steps ::

Ker se nekje vseeno še prodajajo in se jih da aktivirati?

Filip8 ::

kupu Shadow of Mordor, pa razmišljam o nakupu NBA 2k17, samo so reviewi slabi..
aja pa kdo ve, če kupim Rainbow six Siege, če je potem kakšen season pass pa to? pač dodatni stroški ob nakupu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Filip8 ()

next3steps ::

Je season pass, ki pa ni nujen za igro, le takoj ti odklene nove karakterje, če se ne motim. Noob ga ne rabi, ker tako ali drugače odkleneš večino basic karakterjev in na konci na vsaki strani igraš le s tremi.
Kup špil brez season passa, ga probaj, če ti je v redu dokupiš še season pass.

Filip8 ::

kul, hvala, ker so dal vn nek Starter edition za 15 eur.. The Starter Edition provides full access to the Rainbow Six Siege game for a reduced price with a different system for unlocking Operators

opeter ::

next3steps je izjavil:

Ker se nekje vseeno še prodajajo in se jih da aktivirati?


Kolikor vem, se te ne da. Npr. zgoraj se vidi Alan Wake.
Isto velja za Alice Madness Returns. Glej temo tukaj (klik).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

VelkBla ::

Se mi zdi, da je Shadow Of Mordor res best deal. Ok, igra ni za vsakega (saj katera pa je hehe). Jz bi reku se za ksn Fallout NV pa Doom.

ales85 ::

opeter je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ker se nekje vseeno še prodajajo in se jih da aktivirati?


Kolikor vem, se te ne da. Npr. zgoraj se vidi Alan Wake.
Isto velja za Alice Madness Returns. Glej temo tukaj (klik).

Ampak, če ima nekdo še neaktiviran ampak že plačan ključ, jo najbrž še vedno lahko aktivira. Novih ključev se ne sme prodajati (razen, če uredijo stanje z licencami).

opeter ::

ales85 je izjavil:

opeter je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ker se nekje vseeno še prodajajo in se jih da aktivirati?


Kolikor vem, se te ne da. Npr. zgoraj se vidi Alan Wake.
Isto velja za Alice Madness Returns. Glej temo tukaj (klik).

Ampak, če ima nekdo še neaktiviran ampak že plačan ključ, jo najbrž še vedno lahko aktivira. Novih ključev se ne sme prodajati (razen, če uredijo stanje z licencami).


Večina ključev ima omejen rok trajanja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ales85 ::

opeter je izjavil:

ales85 je izjavil:

opeter je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ker se nekje vseeno še prodajajo in se jih da aktivirati?


Kolikor vem, se te ne da. Npr. zgoraj se vidi Alan Wake.
Isto velja za Alice Madness Returns. Glej temo tukaj (klik).

Ampak, če ima nekdo še neaktiviran ampak že plačan ključ, jo najbrž še vedno lahko aktivira. Novih ključev se ne sme prodajati (razen, če uredijo stanje z licencami).


Večina ključev ima omejen rok trajanja.

In kaj potem? Kje piše, da so vsi ključi že potekli? Ključ je lahko kupljen na zadnji mogoč dan in ima lahko dolgo veljavnost.

opeter ::

ales85 je izjavil:

In kaj potem? Kje piše, da so vsi ključi že potekli? Ključ je lahko kupljen na zadnji mogoč dan in ima lahko dolgo veljavnost.


Kje piše? Hja, kaj ti naj rečem, ko poskusiš zadevo aktivirat, se ti izpiše, ali je veljavno (igra se doda v tvojo zbirko) ali pa ne.

Načeloma ključi kupljeni na Steamu ne bi smeli preteči, kar pa ne velja za ključe, ki si jih kupil oz. dobil na drugih straneh.

Literatura:
How long are Steam Keys normally valid for?
Do Steam Game Keys Expire?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ales85 ::

opeter je izjavil:

ales85 je izjavil:

In kaj potem? Kje piše, da so vsi ključi že potekli? Ključ je lahko kupljen na zadnji mogoč dan in ima lahko dolgo veljavnost.


Kje piše? Hja, kaj ti naj rečem, ko poskusiš zadevo aktivirat, se ti izpiše, ali je veljavno (igra se doda v tvojo zbirko) ali pa ne.

Načeloma ključi kupljeni na Steamu ne bi smeli preteči, kar pa ne velja za ključe, ki si jih kupil oz. dobil na drugih straneh.

Literatura:
How long are Steam Keys normally valid for?
Do Steam Game Keys Expire?

Saj si si že sam odgovoril, čemu potem kompliciranje?

prenasalec ::

opeter je izjavil:

Načeloma ključi kupljeni na Steamu ne bi smeli preteči, kar pa ne velja za ključe, ki si jih kupil oz. dobil na drugih straneh.

Na Steamu sploh ne moreš kupiti ključev. Steam ključi so tiste stvari, ki jih dobiš, ko igro kupiš drugje, aktiviraš pa potem na Steamu.
Taki ključi sami po sebi nikoli ne pretečejo. Veljavnost izgubijo takrat, ko jih tisti, ki ima pravice za izdajanje ključev (torej publisher), ročno prekliče. Če zraven kode piše datum poteka (kar je izjemno redko), to pomeni, da je za tisti datum dogovorjeno, da se neaktivirane ključe deaktivira oz. se z njimi ne more več aktivirati igre. To se sicer ne zgodi vedno, včasih je datum veljavnosti napisan le za to, da se ljudje ustrašijo in aktivirajo igro, namesto da bi jo prodali na straneh kot je G2A.

Zgodovina sprememb…

Alamar ::

Datum poteka je kar pogosto zraven. Sploh pri kakšnih začasno free igrah. Recimo zdaj zadnji Killing Floor na HB ima rok do 8.7.

Evolve ::

Kaj se danes kaj splača?

Filip8 ::

po mojem mnenju verdun..

LeQuack ::

Evolve je izjavil:

Kaj se danes kaj splača?


Vsak dan so iste akcije jao. Ni to tko ko včasih.
Quack !

barocco ::

Sem nabavu verdun 5.74€ in Insurgency 1.evro in še nakaj centov.Dober poceni deal.
No tko,zdej mam,pa res "kolekcijo" poleg še(War Thunder in Red Orchestra 2) ;).
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Filip8 ::

pa niso čist iste akcije.. edino če spreminjajo katere so higlighted samo. ker prvi dan sem vse prescrollu, pa nisem nikjer opazu rainbow six siege, ki sem ga včeraj.. je pa res da nisem posebi iskal vsake igrce, ki me zanima .

buneech ::

Spreminjajo samo highlighted. Popusti se ne spreminjajo čez cel sale.

Jerry000 ::

Verdun je igran kaj? Se splača to vzet (pogrešam 2s.v. in čase COD1,2, multiplayer)?

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

Verdun je igran kaj? Se splača to vzet (pogrešam 2s.v. in čase COD1,2, multiplayer)?


Saj lahko vidiš na Steamu. Trenutno igro igra 352 ljudi.

yoco ::

Še komu iskanje na glavni strani ne dela? Sedaj moram kliknit na "lupo".

opeter ::

Tole je zanimivo: Crush Your Enemies
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bajsibajsi ::

Jerry000 je izjavil:

Verdun je igran kaj? Se splača to vzet (pogrešam 2s.v. in čase COD1,2, multiplayer)?


Naj omenim, da je Verdun precej bolj lesena igra kot pa COD 1 in 2. Za 1.5 evra se splaca kupiti Insurgency, ki je nekaj med ARMO in CS:GO.

Jerry000 ::

Insurgency že imam. No imam par (3€) za zapravit, mi je od kart ostalo, pa malo raziskujem kaj bi vzel :)

odbitko ::

Danes vzel Banished (nekaj manj kot 5EUR), in pa Team17 bundle (LA Cops, The Escapists, Sheltered, The Escapists: The Walking Dead (nekaj manj kot 10EUR)) Kr fer deal
:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: odbitko ()

oo7 ::

Jaz sem zaenkrat kupil:

Hatred 4,49 eur
The swapper - 2,65 eur
Euro truck simulator 2 - 4,99 eur
Betrayer - 1,24 eur

scipascapa ::

ne kupujem že dolgo ne.

Dr_M ::

Ker sem ze imel original goat simulator, sem uzel se dlcje. Pa alien shooter 2, ostale ze imam.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matevz96 ::

Jaz sem uzel Prison Architect in pa še 4 druge igre (nevem katere :D) ki so bile v bundlu za 6.45€
#hooldthedoor

bajsibajsi ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem zaenkrat kupil:

Hatred 4,49 eur
The swapper - 2,65 eur
Euro truck simulator 2 - 4,99 eur
Betrayer - 1,24 eur


Vse omenjene igre bi ti lahko zdilal za pol nizjo ceno. ;)

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Določene zadeve so na www.bundlestars.com še cenejše in tudi v akciji.
Škoda da imma že base MKX, ker bi vzel samo DLCje, ampak premalo igram v bistvu..
www.bundlestars.com/en/bundle/mortal-ko...

Na steamu sem vzel:
BattleBlock Theater
Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
Terraria
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

a je kdo med vas dealer :)? Nameravam kupiti Fallout4 in mogoče še kakšno igro. Denar imam na steam walletu (samo za info).

««
210 / 244
»»