» »

flash

flash

Defero ::

Oj vsi mene pa zenima če ve kdo za kakšen tutorial, kak bi naredil, da vi se naprimer en del ko ga označiš zasvetil, natančneje kaže tu tukaj .
Tale tutorial sem šel 3x skoti flash 5 celo potegnil dol ker mi ni ratal v mx pa še vedno mi ni uspel narediti ker mi paint bucket po domače nič ne jeb**. Rad bi pa vedel če ve kdo kak tele efekt naredit.

Netrunner ::

hm .. nevem točno kako je izdelano ker se mi ne de sedaj poglabljat .... sicer zanimiv način ... no jaz bi to izvedel tako da bi notranji del napisa (tisti oranžen) uporabil kot masko ... in spodaj bi enostavno naredil v en kvadrat preliv, kateri bi se zapleljal v ozadjo iz ene na drugo stran .... pač v flashu lahko narediš eno in isto stvar na več načinov ...

LP

Defero ::

Ka bi lahko kdo če ve za kešen tutorial, ker sem neki gledal tvoj predlog sam če bi delal z masko ne vem kak bi samo da bi se določeni deli zasvetili. ;)

Netrunner ::

v čem je problem? .... tisti napis ima eno modro obrobo okoli .... tisti notranji del spremeniš v masko in spodaj ustvariš animacijo ki zapelje gradient iz ene strani na drugo .... ta prehod bo viden samo pod črkami ... kar se pravi samo tisti del kjer je maska ... To je ena izmed najosnovnejših stvari pri flashu .... očitno si še popolen začetnik ...

No kakorkoli ti priporočam stran www.ultrashock.com ... na tej strani je zelo dober forum za začentike in profije, ter veliko tutorialov in primerov .... s te strani sem se največ naučil o flashu .... potrebna je registracija .. kar pa je seveda zastonj ....

pivmik ::

Nobene maske ne rabiš delat.
Narediš samo shape tween, kjer pri drugem keyframeu samo spremeniš lastnosti preliva(filla) s Fill Transform Toolom.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

After Effects - ideja za efekt

Oddelek: Programska oprema
271865 (1077) #000000
»

varilni aparat - kaj kupit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7925534 (18844) gruntfürmich
»

Anonymous maska

Oddelek: Loža
134482 (2823) blackpirat
»

Slike-(home made) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
526284 (4468) francka45

Več podobnih tem