Forum » Hlajenje in modifikacije
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | odvajanje zraka pri "debeli" grafični ? | 726 (672) | axee |
| » | Navijanje procesorja | 757 (714) | iloveboobz |
| » | tih 700W napajalnik ? | 653 (643) | CleanPower |
| » | Kje dobim tak hladilnik | 931 (740) | nUUb |
| » | kje dobiti heatpipe cevi? | 2063 (1360) | budili |
| » | Kater cpu hladilnik | 5846 (5338) | Steinkauz |
| » | Kje kupiti 80 mm ventilator za strežnik (5000+ RPM) | 1173 (957) | tony1 |