Forum » Hlajenje in modifikacije
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| ⊘ | Že dolgo časa se odločam za popestritev ohišja, kater airbrush komplet priporočate | 782 (780) | bluefish |
| » | Regulacija hitrosti ventilatorjev | 849 (806) | timek4 |
| » | navitje procesorja-kako? | 756 (736) | _veyron |
| » | Plexi ohišje | 952 (935) | Sharky |