Forum » Elektrotehnika in elektronika
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | oddajnik in sprejemnik?? | 1293 (1234) | Kaboom |
| » | popravilo radia | 1171 (1112) | Copciller |
| » | Protokoli | 931 (931) | Featur |
| » | 2x razgnalo napajalnik | 1288 (1106) | AngelOfDeath |
| » | IR preklopnik | 1001 (978) | mgv |
| ⊘ | Notebook LCD na navadnem računalniku? | 1074 (1042) | Tomi |
| » | upor | 1562 (1276) | P_Nut |