Forum » Programska oprema
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Eh,eh,najbrž spet verjetno malware ..."TMP" izkakajoča okna od Avast antivirusa me ov | 829 (713) | WinXP |
| » | Nadzor računalnika | 1091 (705) | stara mama |