» »

bittorent client?

bittorent client?

MrX ::

y0!
mene pa zanima katere cliente ste že probali in kateri vam je bil najboljši. rad bi nekaj kar ne požre full rama in cpuja. kaj prišpročate?

ps.: mogoče ve kdo zakaj mi na cajte kr zmrzne en torent in obremeni cpu za 100%?

OmegaBlue ::

Torrentstorm mi je kar ušeč, uporabla SHADOWS downloader in malo olepša in olajša delo z njim.

Glede zmrzovanja je ponavadi kriv sam tracker, tako da napaka ni na tvoji strani.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

tsatthoggua ::

ABC - kratko jedernato :D

Tr0n ::

Najprej Shad0w, sedaj ABC.

Roadkill ::

krucymucy ::

probu sem skoraj vse, vsaj mislim, uporabljal azureusa, ki pa ima eno slabo lastnost ... pisan je v javi in pozre ogromno resourecev ... zato imam sedaj abc ki je skoraj tako dober vendar pa recim 5x manj pozresen z ramom in dosti manj jemlje CPU-ju ...

tengo ::

Jaz bi pa vprašal, a se najde kak tukaj , Ki bi mi podrobno razložil o tej stvari, od klientov , uporabe, mal sem gledal po netu, rabil bi pa v slovenščini navodila;enostavno sm nov v tem pa bi rad uporabljal to zadevo.Unemu če se bo dalo se mu res zelo zahvaljujem!!!!
McLaren Mercedes se ve...

Tr0n ::

Ne rabis slovenscine. Instaliras klient, 2x click na torrent in se ze snema. Poglej se tole temo za ostale informacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896473658 (23794) Rias Gremory
»

Kateri program za Torrent uporabljate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5112892 (9856) "KeKc"
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115205 (12335) simnov
»

torrent clienti & hitrost

Oddelek: Omrežja in internet
61847 (1661) ping
»

Azureus 2.2.0.0 zunaj

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
294470 (4470) zile

Več podobnih tem