» »

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

««
3 / 38
»»

flipflop ::

Tale bittorrent sploh ni slab,hitrosti so res kar visoke,problem je samo v mojem majhnem uploadu,ki je le 64 kbit.Upam,da bo triera kaj pohitrila pakete pod novim imenom:8)

P.S Zakaj linke spremijate v rozica.warez.com? A je na prvih straneh blo kaj nelegalnega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

ferjan ::

Ja glede ro?ic bi se lahko malo umirili!! Na marsikateri od strani, ki ste jih cenzurirali ni bilo nobene nelegalne vsebine Bili so sam linki do strani z linki do nelegalnih in legalnih vsebin. Po tej analogiji bi morali cenzurirati tudi google.

CaqKa: Ne dat linka ampak povej po ovinkih...naprimer, kaj naj vpi?em v google, da dobim med prvimi zadetki tvojo stran. Ali pa omeni stran samo z imenom naprimer warez pika rozica pikakom

Zgodovina sprememb…

flipflop ::

warez pika rozica pikakom
>:D

Treba poiskati drugi način.

P.S A te strani so podobne kot suprnova?

flipflop ::

Sicer pa se zna dosti BT filov pokazaati tudi na določenem P2P programu0:)

Freelancer ::

He he he :D

ThePlayer ::

a ste že slišali za yellowpeace - nova (nevladna) organizacija in baje je supr...:\

razne asociacije so pa zagotovljeno le plod domišlije...:D

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

@ferjan
tak čist mimogrede: moj post ni bil spreminjan, tak da še enkrat premisli kaj si napisal ;)

drugače pa tukaj en link do ful dobre robe. Klik.

CaqKa ::

sicer pa čisto mimogrede...
v tem threadu je v enem od mojih postov še vedno ne moderiran link do ene strani z torenti in linki do njih.:D admini iščite >:D

SubOrbit ::

hehe CaqKa.... LOL :D

ferjan ::

CaqKa: Tvoji linki so bili vsi moderirani.

Ras je, da je v enem tvojem postu omenjena Suprnova, kar je tudi prav in ni v nasprotju z nobenim členom Slo-Tech pravil. Na žalost je ta stran "down" že kar nekaj časa kakor tudi njen mirror torrentfiles.

zile ::

Meni ta zadeva požre 50M memoryja. Še pol ure po zagonu vse šteka ko hudič :\

CaqKa ::

ne ferjan sem ravnokar še enkrat pogledal... tisti post ni moderiran!

v temle postu na katerega sem se jaz zanašal ni bilo nobene moderacije ne z moje strani ne z strani adminov ampak sem sam dal link do warez.rozica.com tak da daj mir!

in ja... še vedno je v tem temi en link do strani z torenti.

aja pa suprnova dela... pa ni link do suprnovega katerega imam v mislih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

flipflop ::

CaqKa: vsi tvoji linki vodijo do rozica.com:\

ferjan ::

Če slučajno še komu ne dela suprnova. Jest sm ravnokar pogruntal, da mi moj browser (CrazyBrowser, ki je mimmogrede le plugin za IE) ni redirectal na mirrorje. Z original IE-jom deluje brez problema. Tnx TrOn.

CaqKa ::

flipflop: ni res:P

flipflop ::

Pogledal sem 2x cez vse linke in vsi vodijo na pravila za uporabo Slo-techa. Grem se tretjic|O

Nope,vsi linkajo na pravila,noben na stran s torrenti.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

flipflop ::

Sicer pa z googlom prides do velik strani,tak da ni treba tukaj adminov zivcirat. Je pa zaenkrat dost kewl programcek,ga bom se mal testiral,problem je samo v tem,da ti zasede ves upload;( . Ampak to je tudi razlog,da so uploadi lahko visoki:)

Marsovec ::

Kaj mi lahko poveste če se da BT ugasnet tako da bi še lahko downlodal drugi dan naprej?:( :(

CaqKa ::

kaj ti jaz morem če ne vidiš linka.
link pa defintivno je.

flipflop ::

Ko pa nisem edini,ki ga ne vidim.:P

Simko ::

hehe,s te smešni ;)
Caqka mogoče ga pa ni, morda ga le ti vidiš, ostali pa ne...kaj pa veš kako se moderatorji igrajo ;)

CaqKa ::

naj namignem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

flipflop ::

Aha,ga vidim,ja :8)

Simko ::

hehe, pa sem gledal, zakaj si se 'tam' bal ;)

karafeka ::

99.9 % mislim, da lahk vsak bittorent program nadaljevat (resumat) fajle, tk da lahk kamot ugasneš računalnik. ;))

flipflop ::

Ampak tale BT ga pa res seka,boljši od mule glede hitrosti,čeprav nekaterih starejših fajlov res ni,ampak tisto kar je aktualno,pa vleče pri polni hitrosti.

boha ::

jest bi sam rekel, slonček, svaka čast! :))

karafeka ::

Ja to itak, vsaka mu dala (če mu že ne :D )

Se morm pa popravit glede hitrosti,
veliko je odvisno od tega, kaj sploh vlačiš dol. Ok že, filme pa nove nadaljevanke grejo hitr, ker jih pač veliko folka ima. Ampak kakšna rariteta pa se vleče in vleče (okol 10 kb/s in manj), pa nikamor ne gre. (ampak to je itak pri vseh p2p programih isto).

flipflop ::

Meni mula na moji kišri sploh ne vleče,ker imam LOW ID,na bratovi pa dela ampak povprečno 3kB/s. Kazaa ima preveč fakov in je dobra za MP3 in pr0n,tale je pa hiter,ampak moraš pohitet,pa začet vlečt ob izidu ali malo po njem,če hočeš imet poolno hitrost.
P.S sloncek,tudi moje pohvale8-)

ferjan ::

Predator: Slabo si prebral! V postu, ki si ga moderiral NIKJER ne omenjam nobenega linka! Vse je samo plod tvoje domišlije.

Itak, da je bilo govora o ogledalih. :D

mirror1 [mir*] n ogledalo, zrcalo (tudi fig); phys
techn odbijalnik, žaromet; techn ~ finish zrcalni
lesk; ~-inverted zrcalen (podoba)

mirror2 [mir*] vt odbijati, odsevati; to be ~ed
in zrcaliti se v

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferjan ()

Gandalfar ::

ferjan: vse za tvoje zadovoljstvo in sreco:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tomi ()

Marsovec ::

Ja kaj se mora kaj nastavit preden ko ugasnem BT-ja?
Kako drugi dan zaženem?>:D :( :'(

flipflop ::

Ampak kaj je s tem ogledalom mi pa res ni jasno8-O .

Tilen: preprosto ugasneš računalnik,naslednji dan pa spet zaženeš .torrent file in daš,da se shrani na isto mesto kamor si vlekel prejšnji dan,pa avtomatsko nadaljuje DL.:)

Marsovec ::

flipflop! ej tenks pa še res je tako, zdaj pa dela naprej!
:D :D :D >:D

Lith ::

men pa ni jasno, kaj nardit s fajli, ki so se mi ustavili na okrog 90% in več do konca, pa že par dni laufam comp. nonstop, pa nič, pa tud drugih .torrentov ne najdem (al sem pa useless). Kakšna ideja, kaj nardit ?

aja, še slikca...

(kak me zaj..... te slikce)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

BaRtMaN ::

Hja, to se zgodi če ni seeda nobenga več. Se mi je zgodilo, da ni blo nobenga seeda, ampak je bla pa cela datoteka porazdeljena (vsak je mel košček, skupaj so sestavljali celoto) :D

Počas se daleč pride. Hitro se pa kmalu pride.

pivmik ::

Nobeden uporabnik nima celotnega fajla.
Niti več uporabnikov skupaj nima celotnega fajla.

To pa zato ker taprvi ki je dal share-at to datoteko je prekinil share-anje preden je sploh celotno vsebino datoteke uploadal ostalim uporabnikom.

PS: Slabo ti to skrivaš warez:
CHASEr-iMMERSiON
Chariots_of_War-iMMERSiON
Will_Rock-RaZoR1911
BLUPIMANIA.2-DEViANCE
LP, Gregor GRE^

BaRtMaN ::

:)
Nisem govoril konkretno o njegovem primeru, to se je enkrat meni zgodilo. Ostane še upanje v dobrosrčnost kakšnega seeda.

Tr0n ::

Saj ti pise, problem connecting to the tracker. Pac tracker dol padno. Pusti zadevo prizgano. Takoj ko pride tracker nazaj bos dobil vse potrebne informacije za download.

pivmik ::

ni nujno da ko pride tracker nazaj online da bo lahko downloadal do konca. Je pa verjetno.
LP, Gregor GRE^

akulp ::

KKAj bi pa pomenil tale error (BitTorrent Client 3.2.1b)

rejected by tracker - torrent not registerd with this tracker

??

tnx, lukc

Tr0n ::

Najprej moras na stran uploadam svoj torrent, sele takrat ga lahko seedas.

scorpy ::

A je že kdo od vas sploh slišal za PTC?


multi downloads, bandwidth capping (ul in dl), megaspy, .torrent creator... neat

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

globoko grlo ::

nism, pa bi lahko še link prpopal če že slikce gor tlačš

za vse k se jim ne da guglat

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Tezko v googla vpisat? :)

http://ptc.sourceforge.net/

Nisem se osebno stestiral, ampak baje je kewl zadevica.

Samuel ::

sem nekaj casa uporabljal bursta! pa stvar prav neverjetno obremenjuje CPU, kr naenkrat 99%.

pol se pa slikaj :\

sem su kar nazaj na 3.2.1b

karafeka ::

@Mondeo
Ja to sm tut jst opazo. Če slučaj med doljemanjem delaš še kaj drugega (zahtevnega), potem ti hitrost prenosa pade 5 kb/s. ;((

Ampak ok, kakšen filmček itak presnemavam ponoči, ko se računalnik ne uporablja, tako da to ni problem.

Tr0n ::

Ne, problem je v tem, da BitTorrent porabi veliko RAMcka. Najprej poskusa cimvec shasirat v pomnilnik. Saj ce odpres Task Manager bos vido, da je pri velikih datotekah tudi kr velika poraba memorija.

Tr0n ::

Aja, pa eden naj Shareaza sproba. Je se beta, ampak baje podpira eDonkey/BitTorret/Gnutella1/2 stuff.

BaRtMaN ::

em probal pa mi ni všeč. Sploh nimaš kakšne opazne kontrole nad ed2k serverji, kaj drugega pa sploh nisem probaval. Tako ali tako večinoma uporabljam samo eMule pa občasno še BitTorrent.
««
3 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

µTorrent znatno hitrejši kot Vuze

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4719640 (17569) roli
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115132 (12262) simnov
»

Bitcomet "ubija" internet povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
354607 (3215) jan01
»

eXeem odprl vrata množicam (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13714329 (9080) mgliha
»

Azureus 2.2.0.0 zunaj

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
294447 (4447) zile

Več podobnih tem