» »

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

««
2 / 38
»»

CaqKa ::

a ni malo zamudno vsakič znova štelat upload?

a nea tega obični bt gui pokaže tudi? zakaj bi potem potreboval še spy?

Tr0n ::

Zakaj bi bilo zamudno? Tezko ti je 1x kliknit in izbrat recimo dsl/cable fast pri experimental clientu? :)

Navadni oz. experimental BT klient ti pri velikem stevilu uporabnikov ne prikaze vseh seederjev in downloaderjev, TorrentSpy ti pa prikaze vse. Zakaj bi zacel snemat nek fajl in bi kasneje pri 90% ugotovil, da ni nobenega seederja? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

CaqKa ::

ne, ampak vsakič pri vsakem fajlu pa je zamudno.

ganzi ::

Eno vprašanje?

Kje dobim te fajle s to TORRENT končnico?

CaqKa ::

upam da nebom banan ali pa naziva fasal. ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Gandalfar ::

OldSkul ::

Tron kaj je zdej s stranjo suprnova, še zmeraj je ni?

Tr0n ::

Saj ti pise na njihove strani kaj se dogaja :).

kilergas ::

Nekateri anglesko znajo NE.

OldSkul ::

Angleško znam toda zanimalo me je če Tron kaj ve več

CaqKa ::

suprnova deluje spet
btw zakaj admini brišete link do suprnove če pa ni na njem nič ilegalnega?

Tr0n ::

Suprnova ima tezave z bandwidthom. Upajmo, da bodo zadevo lahko kako uredili. Bi jim ponudil svoj BW, ce bi bil za kaj ;).

CaqKa: Teoreticno sicer ne, zato pa prakticno. Podobno kot pri sharereactorju.

||_^_|| ::

sej obstaja mirror

globoko grlo ::

zrcalce zrcalce na steni povej le kje je zrcalce v deželi tej:D

ferjan ::

men tudi mirror ne dela! sicer sem pa že našel en kup drugih strani s torrent fajli V googlu napišite "btsites".

Zadeva drugače ful dobr vleče (stalno med 100 in 230 kB/s). Potrebno je paziti, da nimaš do konca zasedenega uploada, zato ti bo ponavadi veliko bolje vleklo 5 datotek naenkrat kot 10 naenkrat.


Zanima me edino če kdo slučajno ve zakaj se mi je ena datoteka ustavila "milimeter" pred koncem ?!? Tako stoji že kakšno uro...prej pa mi jo je vleklo okoli 100 kB/s. Torrent Spy ne javi nobene napake, in tudi seedov je dovolj. Eto še slikca.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tomi ()

globoko grlo ::

a mi lohka dko pove kako v tale bt++ dodaš več fajlov, en še gre, ta druzga pa noče not dat, pa vseen al kliknem z desnim knofom na torrnent in rečem odpri z bt++ al pa če v bt++ kliknem add new file, enostavno noče odpret novga fajla

kkšna ideja?

ferjan ::

če je traker od tega fila down, potem ti ga ne bo odprlo...v temu primeru probaj drugi file. Drugače pa moraš samo presneti .torrent oziroma .tor file v tisti direktorij, ki si ga v BT++ določil za "Torrent Directory" in se bo avtomatično pojavil v BT++.

Tr0n ::

ferjan: Verjetno zato, ker uporabljas BT++. Kot ze receno, very buggy crap!

ferjan ::

ja kaj naj rečem...po ene treh urah mi je datoteko le zaključilo! svašta!

TrOn: se strinjam program je pač teta Beta ampak žal nisem našel nobene primerne alternative, ki bi mi kazala skupni DL in UL in omogočala pause, resume, omejitve pretoka, ...

Tr0n ::

R0K ::

No jest vse 'aktualno' dobim na warez.rozica.com . Kul sajt.

Drgač pa komi čakam na suprnovo, ste bli kul in upam da bo zdej še boljše!

Za sharat pa uporabljam bittorrent ++ (hvala blueomega!) in smo zlo zadovoljen.

Whatever gand. google.com je tudi warez, ker mi pod search najde to dotično stran. Svašta! Skenslat vse. eh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

ferjan ::

TrOn: tale experimental sem imel najprej gor...samo ne kaže skupnega UL in DL, kar pa mi veliko pomeni. Pa tudi ne vem če omogoča pause-resume.

Slo-Tech: Upam, da boste kmalu scenzurirali cel internet ali pa vsaj internetne iskalce, ker je vedno več wareza!

ROK: dej nam samo povej kaj naj vpišemo v google.

Tr0n ::

ferjan: Zakaj nebi kazal skupni ul/dl? :) Je pac vsaka okna posebaj za file pa tocno vidis vso statistiko + vse peerse in njihovo statistiko. Pa podpira seveda tudi resume.

ferjan ::

TrOn: Prikaz skupnega UL in DL si predstavljam, kot dve številki in ne kot 14 številk (pri sedmih datotekah), ki jih je potrebno seštevati. Mimogrede...tale experimental ti za sedem datotek odpre sedem klientov.

Pause-Resume pa si predstavljam brez zapiranja klienta in posledično hashinga.

CaqKa ::

ah.. torej obstaja nek boljši gui za vse skupaj po zgornjih slikah sodeč...
super... torej še bo treba samo malček počakat da se ga izpili... ker tale experimental je res totaln obup...
če se tebi dopade da imaš 512 oken odprtih na namizju...

krho ::

Torej:

Na SourceForge.net sem registriral brojekt siBT

Načrti:

BitTorent client z možnostmi:
- iskanja
- kreiranja novih torrent datotek
- upload/download *.torrent in spletnih strani
- omejitvijo DL/UL
- web administracijo
- mogoce chat>:D
- GUI podoben eMule
- TorrentSpy
- pametni upload/download
- leech protector

Predlogi.

Homepage projekta bo siBT
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Gandalfar ::

in v cem mislis to razvijat? Upam, da imas prenosljivost ze v mislih. win32 ni edina platforma na svetu...

krho ::

Delphi
Se pravi bi se moralo z nekaj modifikacijami scompilati v Kylixu
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Fury ::

iskanje mi ni niti mal jasno kako mislis izpeljat...

krho ::

iskanje: skripte, za spletene strani;
skriptni jezik verjetno IFPS
mogoce PHP
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Tr0n ::

Eh, ma kako iskanje. Pa kaki arhiv. That's not BitTorrent.

Nikita H ::

Med dolvleko enga fajla mi je ispisalo z rdečim:
ERROR (7:10 AM), Problem connecting to tracker - (Errno socket error) (10060, operation timed out).
Stvar vleče naprej....sam me zanima a to pomen da je kakšn pokvarjen fajl al kaj....

hvala

Tr0n ::

To pomeni, da se je povezava s trackerjem izgubila. Ali je padel dol, ali je prepoln etc... Ampak ker si ze dobila informacije o peersih in seedih ti bo vseeno brez tezav dalje snemalo.

link_up ::

fantje in dekleta...to je najboljsi in najzmoglivejsi P2P client in omrezje seveda! Datoteke pac poisces...vsega, kar pac obstaja ni(itaq je druzga dost:)), datoteke pa so brezhibne. Prosi se samo, za odprto okno po koncanem downloadu.

have fun :)

bbombek ::

meni pa se zdi da je večino trackerjev nevem kaj se zgodilo z njjimi :(((((
iz suprnove sploh več ničesa ne otegne do, pri drugih pa večinoma tudi piše problem connetction to tracker:((
se da kak to rešit ??

Tr0n ::

Ce je tracker down, potem ne. Veliko BitTorrent strani je pod DDoS napadi.

ferjan ::

bbombek in ostali:
tole piše na suprnovinem mirorju torrentfiles dotcom

"DDosing over for now.. Though we have alot of torrents that have lost thier seeds in the process. Please reopen any seeds of torrents you posted or seed one that you have listed here without seeds to help get things going again!"

veliko veslja...nekateri trackerji ponovno delujejo.

Freelancer ::

Tale BitTorrent je zelo uporabna zadeva. I like it! :D

Freelancer ::

Hmm do sedaj mi je najbolj vsec burst! od vseh programov, ki sem jih sprobal. BT++ je malo buggy zadeva, experimental je cool, ampak samo za en file. Pr burstu mi je vsec to, da pac vneses .torrent in lahko preveris za seederje / leecherje, preden sploh allocatas plac za file in zacnes downloadat. Prirocno, ni treba se spyja laufat. DLjas lahko do 10 fajlov, ki so v DOS okenckih, ampak jih lahko skrijes s programom in mas vse podatke o prenosih pod jezickom monitor.

ferjan ::

Freelancer: a je možnost pause-resume in če lahko nadaljuješ tudi če program zapreš? Kako je s Hashingom? ker BT++ hashira zelooo dolgo. A se da nastaviti omejitve UL in DL?

Freelancer ::

Za pause-resume ne vem, ker nisem nobenega fajla pavziral ni blo potrebe. Verjetno je tko kot pri experimental - pac das abort in to je kokr pavza. Za hashanje je najbolje da sam probas. UL se da omejiti (velja za vse prenose skupno). DL se ne da omejevat. Pa sej mas netlimiter :D

OldSkul ::

Mene zanima kako uploadat nek torrent recimo na suprnovo.Nej mi en to podrobno razloži, še najraje v zasebnih sporočilih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Tr0n ::

Nücas MakeTorrent. Ko ga naredis ga uljas na site. That's that.

Aja, pa pol mors seveda seedat dokler ni dovolj seedov, ce sam ponujas kak file. Ko naredis .torrent fajl ga zazenes isto kot da bi downloadal in pokazes do dira, kjer mas fajl, ki ga zelis ponudit in ko ti napise finished si pripravljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

OldSkul ::

Zadnje čase Suprnova tracker ne dela dobr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Tr0n ::

Saj so se drugi.

SleepLess ::

ja samo kaj ko potem ne moreš downloadat s suprnove. Ali lahko??

Tr0n ::

Zakaj ne bi mogo? V vsak .torrent ki ga ustvaris se zapise tudi url od trackerja, ta pa je lahko tudi od kaksne druge .torrent strani.

Marsovec ::

Eno vprašanje mam zaj mi program BT++ zašteka če ga mam par mitut prižganega ko pa ga imam v spodnjem predalu pa dela vse normalno?
Jaz si poiščem tukaj kaj si bi dol potegno
Klik!
>:D :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

CaqKa ::

jaz tudi tukaj.
tale sajtje eden izmed boljših res.

karafeka ::

Jp tale rozica je dbest, sm že 100 gb dol potegno :D .

Jst sicer še nisem dovolj izkušen... s raznimi torrent programi. Najprej sem uporabljal tistega klasičnega, ko ni mel nobenih opcij, ampak je deloval. Zdaj sem presedlal na burst!. Program je zanesljiv, mogoče mi porabi preveč spomina, ampak OK. Tisto DOSovo okno, za vsako datoteko, ki jo vlačiš dol je uber alles (malo nostalgije na (dobre) stare cajte ne škodi:) :) . Pa hitrost, to je hujš ko mig 21 :D , do zdaj mi je vedno downloadalo s maksimalnimo prepustnostjo. Po hitrosti se z njim lahko primerja le kazaa, ki pa le malo zaostaja, vendar na torrentu ne moreš najti ravno vsake želje (če je morda malo eksotična).

Takoj za njima je DC++, kjer lahko dobiš vse, kar si si kadarkoli želel, tudi hitrost je še kar (glede na to, da lahko naenkrat vlečeš samo od enega uporabnika).
««
2 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

µTorrent znatno hitrejši kot Vuze

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4719635 (17564) roli
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115123 (12253) simnov
»

Bitcomet "ubija" internet povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
354607 (3215) jan01
»

eXeem odprl vrata množicam (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13714323 (9074) mgliha
»

Azureus 2.2.0.0 zunaj

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
294443 (4443) zile

Več podobnih tem