» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
«
1 / 16
»»

M-XXXX ::

rdecaluc ::

Pa zakaj ne dajo takih stvari za pc. Zdej se bom pa prsilu pa kupu x škatlo 360
Est modus in rebus. ,typos

EvilDare ::

Kje pa piše da bo samo za kozole? Jaz nisem nikjer videl namigovanja na to. Samo prebral sem, da se bodo malo bolj posvetili verziji za konzole, ne pa da pc verzije sploh ne bo. Tukaj pa celo piše, da bo tudi za pc, samo je datum november 2006.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

miwche ::

Ne se bat, PC verzija bode.
~ there are more alpha males than beta testers ~

joker16_7 ::

Lepo da nam vsaj štirkica ne uide, ker trojke mi je bilo prav žal.:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

AngelOfDeath ::

Cod 4 nebo za PC ....

theinquirer
edit: Slovnica

Bethrezen ::

ma inquirer itak prbija kar še sploh ni znano imho. upam da bo za komp

M-XXXX ::

Zaradi mene tudi če ni- bom pa na Xboxu 360 špilal, na katerem me tudi COD3 ni razočarala>:D

opeter ::

Tukaj pa celo piše, da bo tudi za pc, samo je datum november 2006.


November 2006??? 8-O
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mat123 ::

COD 4 za PC-je bo, potrjeno :) klik

EvilDare ::

No sedaj je pa res uradno potrjena PC verzija igre: Klik

jperc21 ::

Sweet.

Končno, spet verzija za pc.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

tsatthoggua ::

Meh meni je čisto vseeno če pride za PC, ker bo itak zelo verjetno eno sranje.
Edina dobra igra v seriji COD je bila zame enica in mogoče še dodatek. Filing ko puzaš po tleh z 2 hp in se ti kar sline cedijo ko se približuješ medi packu, mimo tebe pa letijo krogle je zillionkrat bolši kot pa da se za vsako piksno od fižola skriješ pa počakaš par sekund in si spet poln healtha.
Try & retry & retry je zame challange in ko ti končno rata.... se tega dogodka spomniš še vrsto let in se ti nasmešek nariše - "fak kolk sem se tm jebal...." To dela igre dobre.
Svet je danes poln pussijev, ki prvič ko umre vklopi god mode, začne brskat po internetu za walktrough,...
Še nekaj let pa bojo igre primerljive filmom - nasloniš se nazaj in gledaš animacije potem pa 3x knof drkneš in spet animacija. Važn, da je grafika.

dolenc ::

To je koker za koga, men je bla tud enka najbolša ker je bla takrat nekaj novega, mela je vse kar je mela mohaa sam da je blo vse bolše.

Ampak z zdravjem je pa tko, jst raj videm da mal počakaš pa si dober pa naprej jurišaš koker pa da te 10 krat ubijejo in pol veš že točen iz kje bo kdo pršu in kdaj bo ustrelu pa sam še tisto posreliš pa greš naprej, res se je treba namatrat:)

Wolfman ::

jst sm igral samo 2jko pa mi je najboljša igra kar sm jih igral razen mogoče GTASA in 4 bo gotovo za PC.(Vsaj tako sem zasledil). Samo ne razumem kaj majo od tega da delajo za konzole če je računalnikov MILJONKRAT več kot konzol.

Doman ::

Samo ne razumem kaj majo od tega da delajo za konzole če je računalnikov MILJONKRAT več kot konzol.


Konzol je veliko več kot si ti očitno predstavljaš... Konzole so namenjena le igranju igric, medtem, ko je velik % računalnikov (ne)igračkarskih.

destroyer2k ::

Za igranje iger je okoli 60-70% konzol ostalo PC.

cloud ::

hmmm....ne bo mi vsec da bo moderna vojna sei nimajo stare pusketine, ki si so mi res dobri :D

ahac ::

Eh.. moderna vojska. Ko igraš igro postavljeno v 2. svetovni vojni vsaj veš za kaj in za koga so se bojeval.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Wolfman ::

ja
dandanašnja vojna je brezveze
včasih so se borili proti fašistom za svoj obstanek

rdecaluc ::

danes pa se borimo proti nevidnemu sovražniku " terorizmu" za kr neki.
Est modus in rebus. ,typos

bajsibajsi ::

"Filing ko puzaš po tleh z 2 hp in se ti kar sline cedijo ko se približuješ medi packu, mimo tebe pa letijo krogle je zillionkrat bolši kot pa da se za vsako piksno od fižola skriješ pa počakaš par sekund in si spet poln healtha."

Hehe>:D

7h3_1 ::

Samo ne razumem kaj majo od tega da delajo za konzole če je računalnikov MILJONKRAT več kot konzol.


IMHO zato ker je velika večina igrc na PC-ju crack-anih. Pri konzolah odstotk crack-anih igr pomoje ni tok velk.

Urc ::

Ja ker ne rabiš cracka :D

Mavrik ::

Samo ne razumem kaj majo od tega da delajo za konzole če je računalnikov MILJONKRAT več kot konzol.

Zato, ker se iger na konzolah proda miljonkrat več kot tistih na PCju. Pomislite... kdaj ste nazadnje kupili original igro? Sem si mislil.
The truth is rarely pure and never simple.

destroyer2k ::

Samo ne razumem kaj majo od tega da delajo za konzole če je računalnikov MILJONKRAT več kot konzol.

Ki pa si to videl da je več PC-jev ko konzol. Na celem svetu prevladuje konzole približno 30% PC-jev je ostalo so konzole.
PA ta cod4 po mojem mnenju ne bo več kaj dobr na pc-ju. 1 je bila zelo dobra 2 pa se je že videlo malo v igri da je bila za konzolo tudi.

Evil mind ::

Upam, da se bo v tej igri kaj temeljitega psremenilo, ker COD2 ni prinesel nobene novosti razen manjših popravkov.

PC je za streljačine in MMORPGje, konzole pa za pretepačine in športne itd.

C4rtm4n ::

Zgleda, da že kar nekaj iger sledi tako imenovanem Battlefield 2 stilu. Tako bo tudi z COD 4, zato upam, da ne bo padla igranost (samo po mojem mnenju ne bo. :D )

Gunz: Če odmisliš to, da je COD 2 med najbilj igranimi igrami. :D
Respect my Authority!

dzinks63 ::

:)) Call of Duty 4 Deep Impact Trailer, krogle letijo skozi zid,deske in strop,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

billgates ::

A ve kdo kakšne bodo sitemske zahteve?

C4rtm4n ::

Zahteve mislim, da bodo kar precej zahtevne....>:D
Respect my Authority!

steev ::

Nekako mi je najbolj pri srcu CoD1 in UO. Ko das z riflo HS.
:|

Urc ::

krogle letijo skozi zid,deske in strop,...

Sam še tega se je manjkalo morebitnimi wallhackerjem :\ ;(

Zanima me, če bo igra napisana tako v dx 9 kot dx 10 načinu (se oproščam nisem vsega prebral, če kje piše)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

billgates ::

PREzahtevne?:'(

BlackHole ::

Pol se nimaš kam skrit v kritje, če te lahko zdaj kr čez zid ustrelijo. Malo smešno tole, kaj imajo hiše nosilne zidove iz gipsa?!
LP Marko

Zgodovina sprememb…

Klemzz ::

ok tole je pa mal preveč LOL, pr DODS gre tut čez steno metk, sam ne z usakim orožjem pa ne čez use...

steev ::

Sej pr CS 1.6 tut lahk das HS skozi meter debel armiran betonski zid.
:|

Tilen ::

Kar je imo seveda bedarija.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

OChack ::

ja v ameriki so montažne bajte in to ni problem :)
Int€l inside, IDIOT Outside

dzinks63 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Tr0n ::

Malce svezine v COD francizi je vsekakor cool.

AngelOfDeath ::

hmm


Battlefield anyone :S
edit: Slovnica

mat123 ::

Najnovejši video z E3 klik Grafika je svetovna 8-O , pomoje lahko konkurira s Crysisom.

jperc21 ::

Videt je super. Tak da komaj čakam.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

OChack ::

za moje pojem če je igra dost igrala je grafika drugotnega pomena, ker sicer mora bit res dovgočasna igra da boš gledov kako se dim kadi kamor vetr piha in kako se vejej realno majajo namest animiranih dreves (dx10 vs dx 9)
CoD2 sm tud na 800*600 špilov bl švoh detajli pa sm vseen uživov
Int€l inside, IDIOT Outside

AngelOfDeath ::

Saj pravim bf2...

le da ma tale snajper poleg 100nabojnikov z metki za sniper puško in 72 nabojnikov z metki za pištolco. Kje točno jih nosi mi ni znano ker nisem videl dobene prikolice.
edit: Slovnica

kljucavnicar ::

Indiana Jones style:)

kotnikd3 ::

MINIMUM zahteve:

OS: XP or Vista
Processor: 2.6ghz Pentium IV or equivalent (3.2ghz recommended for Vista)
RAM: 1024mb (1536mb recommended for Vista)
Video Card: DirectX 9-compliant Shader 3.0 card with 128 MB of DDR Video Memory (256 MB recommended) AGP 8x or PCI-Express x16
Sound Card: 16-bit DirectX 9-compliant sound card

DirectX9 for XP and 10 for Vista, 8 gigs HD space + 600mb for swap file.

Supported chipsets:

Nvidia Geforce 6/7/8 series

ATi X800 or higher


Kulkr jaz sklepam, lahko s temi zahtevami igraš na?.......30fps ?.....:D

Tr0n ::

Tale spilcek je dobil naziv "best of E3 2007" od G4TV in Gametrailers ter best PC FPS na IGN.

N33to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Loki ::

ce sem jaz prav videl, ima tisti sniper 100 nabojev in 75 za pistolo, ne nabojnikov.
edino bedno je, ker zgleda, da ne poznajo realistic ammo management (da ni magacin vedno poln)
I left my wallet in El Segundo
««
«
1 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126863 (3824) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35671663 (14429) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768397 (36162) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510575 (6548) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368108421 (85219) mkonci

Več podobnih tem