» »

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

««
«
1 / 8
»»

Mavrik ::

Ker milijon CoD2 tem precej zbija preglednost foruma, se bodo od zdaj vse stvari, povezane s to igro zbirale v tej temi.

saxer1:

Mi s clanom mamo svoj server!
radi bi imeli nekaj novih map ampak nevemo kak se jih doda imem Rcon
Tool 8.0!

A ve kdo?
The truth is rarely pure and never simple.
  • preklical razglas: Mavrik ()

oemdzi ::

a ve kdo kako se mp44 relovda ?

saxer1 ::

Mi s clanom mamo svoj server!
radi bi imeli nekaj novih map ampak nevemo kak se jih doda imem Rcon
Tool 8.0!

A ve kdo?

pozitron ::

a ve kdo kako se mp44 relovda ?

A se hecaš? A druge pa lahko reloudaš?

Drugače je defult tipka R.

;-) ::

a ve kdo kako se mp44 relovda ?


med++?:D

oemdzi ::

ma jst sm to zacel igrt pa pol usako rundo ko porabim 32 metkov nism vedu relovdat, hvala za pomoc;)

pozitron ::

Hehe, to pa verjamem, da ti zdej prav pride :)

oemdzi ::

drugace ste pa tle sami izvedenci za cod2:8) , ker se avtomaticno relovda ko grejo usi metki>:D :D :D

;-) ::

Pa nobedn ne čaka da bo reloadal ko bo mu metkov zmankalo:8) Reloadaš ko maš čas, ko si na varnem...se negreš rašat z 10 metki izvedenec:D

Tilen ::


Pozdrav!

Do problema je prislo takrat ko sem v C:\ izbrisal mapo Activision (cod2)!
Potem pa je nekaj datotek "menda" ostalo v registru zato
mi pri povezovanju na katerokol server traja vec kot 5 minut da zacne pisat cinnection 1 connection 2 -vse do 5!
Nato gre v igro.
Instaliral sem jo na novo vendar je enako.mogoce je v registru ali pa v racunalniku kaksen file ostal.

Ma kdo predlog ?
HELP



@MS_Y

Pojdi v nadzorno ploščo pod "Dodaj/Odstrani programe"/"Add/Remove programs" in tam najdi COd2 ter naredi uninstall [ja, vem da si mapo ze pobrisal]. Z vsak slučaj še poglej v register.

Start --> Run ---->regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE ---> SOFTWARE - Activision
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

VoX ::

Hi! mi lahko kdo svetuje kje kupiti original COD2, lahko je DVD vndar nerabljen(nov zapakiran) ker na neto nisem nikjer najdo...ta prodaja CD-keyev mi je bol tako nezaupliva , razen ce ima ze kdo dobre izkusnje z katero stranjo z cd-keyi...
More money, more problems ! ! !

;-) ::

www.cdkey.si

Tukaj naj bi blo ok vse.

DolLoad ::

mam problem k mi monitor zacne piskat k zazenem CoD2,
k ga ugasnem(monitor) neha, pa cez par sekund spet zacne, k grem vn iz igrce tud neha.
sm probu frekvenco osvezevanja znizat pa ni pomagal.

aha pa se en problem... ucasih mi avaiting connection gre u neskoncnost (1,2,3...4865..)

dankešn

EDIT
problem rešen:D
po difoltu mam nasitman 80hz pa ne piska razn u igrci
u igrci mam pa na 60Hz pa piska na sreco se da še na manj nastimat tko da je nehal
če u Propreties nastimam na nizje nc ne pomaga mors u igrci znizat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DolLoad ()

;-) ::

če u Propreties nastimam na nizje nc ne pomaga mors u igrci znizat


No problem, greš v mapo kjer je instaliran cod (activision) potem call of duty 2 potem main potem players pa odpreš svoj config z beležnco pa pr frekvenci napišeš željeno vrednost.

pozitron ::

Zanima me kako bi lahko v cod2 izklopu hardware check, k mam speedstep od intel vkloplen in se multiplier znižana idle pol pa ko igrco zalaufam me pa vedno mori "your computer appears to have changed since last time you ran call of duty 2 ...."

obadek ::

En uprašane, zanima me če igra na visti deluje?
Rad bi zamenu visto za xp.....

;-) ::

Ja deluje.

obadek ::

Aha pa to brez problemov ane? zato kt enkat sem že mel visto gor pa mi ni delal sam možn da takt ne kt mi je druga reč tud jebala..... ok drgač pa hvala za odgovor :D

$tinGzZ ::

Pozdrav!
Mam en problem.ko pridem v igro me ces nekaj sekund ze vrze dol in mi napise:kicked via PunkBuster restriction:service communication failure:PnkBstrB.exe initialization faield.
Kaj naj naredim???

Ne prekidaj ženu dok šuti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: $tinGzZ ()

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

$tinGzZ ::

Alo tilen tam je nizozemski jezik se ves kako drugo stran?

Tilen ::

Ja, v bistvu sem naredil typo ob iskanju. Klik
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

DolLoad ::

novi problem
sicer stari ampak zdej me je začel mal bol motit
ko pritisnem smerno tipko in jo spustim še kr tečem dve sekundi naprej
to se mi je že pojaulo v wow sam nam me ni tko motlo (razn k sm s kake pečine zletu) no v wow-u se je to samo od sebe popravlo.
v cod pa tega problema ni blo do zdej
torej,
zanima me kuko to zadevo odpravt

LP, miha

DolLoad ::

brsku po netu, prešlatu igrco
še kr nism ugotovu kai bi blo narobe
a bi blo mogoče kei narobe zato ker mam wireless tipkounco??

ffka ::

maš orginal?

DolLoad ::

ne sam sm doma naredu tipkounco
problem je u tem da to dela u vseh igrcah jst pa nikjer ne najdem nastaviteu da bi to izklopu...:\

DolLoad ::

ne vem vec ce se mi slaca iskat rešitev mojga problema
dans sm špilu MP pa mi je slo supr
cez cajt se navadis mogoc je tko se bols
mam filing da ga bols kontroliram zdej

lostsoul ::

Včeraj sm si inštaliru cod2 in ko uklopim mi ne prikazuje tekstur!! Sploh nič, samo sivo kaže, samo kompas, če je bomba zravn mene vidim.. pač take stvari pokaže ostalo pa prow črno. Dal sm si tud patch 1.3 sam ne pomaga. Res je da računalnik ni narejen za igranje je pa zagotovo dovol močn! (prenosnik, acer aspire 5920G intel core duo 2.2GHz, 2GB rama, nVIDIA GF 8600 GS). Ima kdo idejo kaj in kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lostsoul ()

AlexUS ::

Živijo,

da ne bom odpiral novo teme bom kar tukaj napisal svoj problem.
Skratka inštaliral sem igro COD2, pol še XFire za iskanje igralnih strežnikov za COD2, ker 1.0 vezija ne podpira skor noben več sem dogradil z 1.3 (aja pa 1.0 ni imel punkbusterja no vsaj vidu ga nisem če sem dal Multiplayer options). Seveda sem dal počez še PunkBusterja programček da je nekaj updatal.
In ko sem prišel v Igro (preko XFire) mi je vrglo da ne morem igrati preko strežnika ker morem Enable-at PunkBusterja (je bil na NO). Seveda sem hotel to spremeniti vendar ko sem dal na Yes me je vrglo ven iz igre??
Pol se je odprla neka XFire(rdeča ikonca) okno za nek update?? ko sem kliknil na update ni nič nardil??

Kaj naj naredim da bi omogočil PunkBuster na Yes, ker drugač ne morem špilat preko neta ker me vedno ven vrže..

Če je opis mogoče preskopi lahko še dodam kakšne screen-snap da bo bolj jasno.


Hvala in LP
Modrost ni debelost, debela je norost.

The_hammer ::

@Lostsou,l a si igral MP ali SP?? Nastavi priopriteto na high v task manegerju (ko boš v igri, igro minimiziraj, odpri task manegerja, poišči cod2, desni klik in mu nastavi prioriteto na high)
@AlexUS, ga boš moral ročno nastavit ali pa si dol potegni drug cfg. Ročna nastavitev je simpl, greš tja ko maš igrco shranjeno poiščeš main, players, in imaš eno datoteko oziroma tako kot si nastavil na začetku tvoj nickname, odpreš jo z notepadom ali pa z wordpadom, poiščeš besedo punkbuster in na koncu more pisat številka 0, številko zbrišeš in vpišeš 1, zadevo na koncu lepo shraniš...
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

AlexUS ::

Thanx The_hammer, zdej pa dela :))


LP
Modrost ni debelost, debela je norost.

Ma$terM|nd ::

Mene pa zanima če se da kaj nardit da se igra na Visti nebi tako dolgo nalagala al je pač treba to požret?

Cassidy ::

imam majhen problem s COD2 pri visti....ne morem inštalirat igre....

takoj na začetku ko pride "configuring instaler" do konca mi javi napako "unable to instal Instalshield scripting runtime" ?????

kaj za naredit???

dolenska ::

igram mulitpayer cod2. že kar nekajkrat sem opazil da nasprotnik nekako ve kje sem in se mu puška očitno sama nastavi na sovražnika, saj strela nasprotnike kot za stavo. ni mi jasno kako je to brez kakšne kode mogoče, da v sekundi ubije po 3 ljudi in točn ve kje so. a mi lahko kdo to razloži

iLichu ::

ja mudel ma zihr aimbot al wallhack :D

dolenska ::

aha sj se mi je zdelo. kje se pa to dobi

tilinho20 ::

Ti boš tudi čital?;( Jaz še nikoli nisem in tudi nikoli ne bom.

dolenska ::

ma na živce mi gre k vsi čitajo in potlej sem edini k jih malo pobijem. k se takoj vidi da ima kodo k kar čez vogal ve kje sem. ma enako vreden bi bil rad.

tilinho20 ::

To še ne pomeni, da moraš tudi ti čitat. Pa pojdi na serverje kjer imajo punkbuster.

iLichu ::

nažalost ti ne bomo pomagali ker ne podpiramo čiterjov...;((

tilinho20 ::

Zakaj vsi zdej čitajo? Kaj imajo od tega?

ttommy ::

Odličen nizozemski server-večkrat igram,saj so nekateri full dobri,samo cheatanja pa ne verjamem,da uporabljajo.

(OSND) Codutility eXtreme+ 2.2 cracked

Naslov: 84.244.183.38:28969
Gamer

urby10 ::

mene zanima kakšno kodo mate k odprete okno multi player pa vm da multi player options pa kero kodo mate tm prosm odpište:)

kranjec123 ::

mi zna kdo pomagati???
sier je problem v tem da ne vem če se cod2 da igrati na linuxu.
če se pa da me pa zanima kako?:O

;-) ::

Tisti ki mislite da večiha čita itd. Se vidi da ste začetniki, potem pa vs kdo popoka ko vas čuje ali vidi od kod kam letite pa se čudite pa sekirate. cod2 igram že od začetka pa malokdaj srečaš kakega citerja (zelo zelo redko).!

iLichu ::

Tisti ki mislite da večiha čita itd. Se vidi da ste začetniki, potem pa vs kdo popoka ko vas čuje ali vidi od kod kam letite pa se čudite pa sekirate. cod2 igram že od začetka pa malokdaj srečaš kakega citerja (zelo zelo redko).!


odvisno na kaksnih serverjih igras :) če igras na krekanih,mas ogromno citerjov,če na originalnih pa jih je zlo mal :P

tilinho20 ::

To je itak. Samo CoD2 mi je zelo všeč da temelji na skillu. Zato tudi nekateri mislijo da nekdo čita. Dec je pač nadr***. Tudi jaz sem to včasih ownal, samo po formatu računalnika nisem več inštaliral tako da nisem igral nobene igrce ene 3 mesce predn sm dubu novga. :) Zdej imam tudi CoD2 gor in moram priznat da je zelo težko. Pač neki cajta nisem špilal pa nič ne morem narest. Škoda da tako ni tudi pri CoD4. Sicer pa ko sem šel Cod2 špilat po dolgem času, sem jih kar ownal na tdm sem meu scor 40-2. :) Samo to je blo sranje...:P

iLichu ::

men ni vsec da samo igrajo toujane in carentan,Rifle&Sniper serveje...me don't like that no no

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

tilinho20 ::

ja to tut meni ni všeč, ker potem je res sam še skill.

kranjec123 ::

mi zna kdo pomagati???
sier je problem v tem da ne vem če se cod2 da igrati na linuxu.
če se pa da me pa zanima kako?:O
lepo lepo prosim za pomoč!!!
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127753 (4714) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159058 (3556) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869656 (11561) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510637 (6610) hojnikb

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375735 (3938) Rotaidal

Več podobnih tem