» »

Call Of Duty 5 : World at War

Call Of Duty 5 : World at War

Urc ::

Sam res. Kje je pure skill cod ? Kot je bil včasih? Zdaj je samo miljon perkov, papirnate stene, pa igraj pol... Sej en čas je zanimivo, pol pa se naveličaš ;((

Berserker ::

jaz bom vrjetno sam kampanijo vrbrno pol pa bo dvd na policah prah nabiral.

tilinho20 ::

Joj tile perki fuk*ni, spet sam za lowe.

laught ::

To so za mene, igre za par urno igranje,tulk ,da ni dolgcajt medtem ko čakam na kaj bolšega...tak da se s temi perki ne obremenjujem...

Myrel ::

Že mogoče kaj znan točen datum izida?

laught ::

Na gametrailers piše, 11 november..

Myrel ::

Hm, zanimivo, bo treba mlinček močnejši. ^^

iLichu ::

za cod ? lol

Myrel ::

Ja kaj pa ti misliš? Da mi bo CoD WaW delal na 7950gt+sempron+1gb rama? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Myrel ()

Meizu ::

a nisi ti rekel da maš gtx280?

Myrel ::

jp, na drugem kompu, ampak tisti ni za igre ;)

Meizu ::

za kaj pa?

Myrel ::

cinema 4d, rendering, vglavnem, te zahtevne aplikacije ki porabijo mnogo grafične ter cpu-ja. :)

Meizu ::

zakaj si pol nabavu gtx280 ko pa so za te stvari boljše quadro in tesla grafe? Al pa fire GL?

Myrel ::

hmm, ja to pa nism vedu ^^., hvala za info, bo treba prodat pa nabavit kak quadro ^^. al pa še boljše, 7950gt zamenjat z gtx280 ^^.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Myrel ()

tilinho20 ::

Kdaj pride demo verzija cod5? A ni kao da že danes?

Berserker ::

ka boš z demom jaz raje počakam na orginal ne pa na nek bedn demo

laught ::

upam sam, da bo zadeva dobra kot 3jka al 4ka, drugač pa coda zaj sploh ne pričakujem nevem kak in ga bom verjeto špilau pol čez kak mesnc, ker v tistem času pride še ressistance 2 pa gears 2 tak nebo časa za cod:)

bluefish ::

ka boš z demom jaz raje počakam na orginal ne pa na nek bedn demo

živi naj p2p torej.

Pesimist ::

mmah perki so bedni sej pa se valda dajo disejblat na serverah.

tilinho20 ::

ka boš z demom jaz raje počakam na orginal ne pa na nek bedn demo

Da vidim kakšen bo original, če ga bom kupil.

laught ::

Ja sam včasih je tak, da demo ne pokaže nič.včasih pa tut pokaže vse:)

Berserker ::

ja lahk pa demo pokaže več kot orginal v sega rally.:))

Pesimist ::

kaj te nej pokaze demo. Multiplayer beta je. To je vse kaj steje. Valda bomo probali.

Pesimist ::

Sem seenrkat pogledo trailere. Mater ko enrkat spilas AA in pades not, se ti vsi ostlai taki spili zdijo kot sonic the arcade. :\

bluefish ::

Pravi nekdo, ki očitno igra same arkade :P.

Berserker ::

cod pa je simulacija al kaj? kaj nekateri sodite po trailerjah? se spomnim sem gledal trailer za cod 3 kakšna grafika, kakšni gibi pa to, pol pa nič odtega nisem videl v igri. istto je bol v crysisu kak nuka vdari pa vse okoli opuštoši pol pa nič od tega v igri.

Berserker ::

sm prvo mislil da se bomo sam po pacifiku borili, kažže pa da tudi v SZ. za drugo nevem.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

laught ::

Ja se do zaj so bli vsi codi tak, da si bil na raznih koncih sveta,in ne v eni in isti državi..

OmegaM ::

SZ je v vecini bila v aziji, s tem pa tudi hude bitke SZ vs. JAponska in njene zaveznice, recimo Korejci :D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

mtosev ::

Mah Slovenija je samo eno stopnjo nad Bosanogo.

bosanski je najbolji.:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Berserker ::

Ja se do zaj so bli vsi codi tak, da si bil na raznih koncih sveta,in ne v eni in isti državi..

Pozabo si na trojko ta se je skozi dogajala v franciji.

AnWar ::

kakšni gibi pa to, pol pa nič odtega nisem videl v igri. istto je bol v crysisu kak nuka vdari pa vse okoli opuštoši pol pa nič od tega v igri.

Hahahah tr33k si me v dobro voljo spravil :)
[Asus ROG Strix SCAR III]

Berserker ::

a in kaj te je tak spravlo v dobro voljo? :8) ;((

SQLEBBGD ::

jaz sem najdel en pripomoček za iskanje serverjev men ful korist ime je pa "The all seeing eye"

Berserker ::

In kaj ti bo pomagal v igri ko se ni izšla.:));((

LeXani ::

Cucki znajo bit zanimivi..:D
Čas prve prijave 04.11.2005

dronyx ::

Me zanima, če bodo kdaj v CoD serijo vgradili možnost skrivanja in streljanja iz zaklona, kot jo ima recimo Rainbow Six Vegas? Verjetno to v Vietnamu niti ni bistveno, samo v CoD 4 pa to pogrešam.

Berserker ::

v codu tega neboš ugledal idi bia hh igrat ma to, temu se reče cover system imajo pa ga v bistvu tretjeosebne igre, aja cod 5 ni v vietnamu ampak killaš japance. ta cover system je bolj za taktične igre, kjer na odprtem ne preživiš dolgo, codd ima hitro akcijo zato to ne paše not.

NoDrugs ::

a je kdo že beto igral včeraj/danes ?
kakšni so vtisi ?
lp

tilinho20 ::

A je že prišla? Super hitro si jo bom zdownloadal.:)

NoDrugs ::

ja ... sm rabš ključ.... mnde so u četrtek prec use razdelil ... :/

tilinho20 ::

Kakšen ključ. Kaj to pomen da ne bom mogu igrat demo?

Rotaidal ::

Kakšen ključ. Kaj to pomen da ne bom mogu igrat demo?



Alo...govora je o BETI ne o demo igri.

tilinho20 ::

Aja sry

AapocalypseE ::

V enem izmed krajših intervjujev za spletno stran GameSpot, smo od Cesar Stastny, ki je eden izmed glavnih "šefov" uspeli izvedeti minimalne sistemske zahteve.

Povedal je tudi, da bo Call of Duty: World at War veliko boljši od prejšnjega dela na domačih računalnikih (Call of duty 4), hkrati pa obljublja da kvaliteta igre za PC-je ne bo zaostaja za konzolami. Stastny, nam je zagotovil da bomo lahko igrali igro brez problema na sledečem mlinčku:

* Procesor: AMD 64 3200+ oz. Intel Pentium 4 3.0GHz ali boljše

* Grafična kartica: 256 MB pomnilnika - GeForce 6600GT ali boljše, oziroma Ati 1600XT ali boljše

* RAM: 512 MB RAM-a

* Trdi disk: 8GB prostega prostora na trdem disku

Igro lahko pričakujemo 11.11.2008



EvilDare ::

Multiplayer beta je tukaj: callofduty.com, Na tej strani se morate prijaviti, da dobite cd-key na mail.

NoDrugs ::

popravek Street Racerja : ja igra pride 11.11.2008 v AMERIKI. 14.11.2008 je pa datum
za EVROPO.
a je kdo že prišel v beto ker na tej strani sm bil prjavljen 1 mesc pa sm dobil ključ danes in so rekli da dlje časa ko si member več možnosti maš da dobiš ključ. Potem se pojavijo na tistmu forumu eni ki so dobili po 2-3 tednih (dobil so en tedn pred mano ;() po prijavi ... mal so zajebal s tem .

Drugač pa ja igra je po besedah sošolca zelo podobna cod4 z drugimi orožji in mapami.
js nism tolk igral cod4 da bi neki tle primerjal on pa je in je rekel da je igra zanimiva. Zdaj pa cele dneve drka cod:waw.
men je igr res ušeč in si bom nabavu. Edin pr beti je meu sošolc probleme z directx pa neki mu je rač. rebootalu usakič ku je not šel. smo naštimal vse nastavitve na low pa resolucijo najmanjšo in vse izklopil pa smo pol špilal.
mape so v beti 3.
najbolj všeč mi je bila mapa castle in roundhouse . tretja mapa pa mi je šla na k**** ker je bil prostor osvetljen in se ni vidlo nič. (drugač ko je šlo sonce za trenutek za oblake pa je postala dokaj solidna mapa).

edino kar me izredno moti je perk juggernaut ko ga moraš za riflo ( arisaka, kar98k...)zadet kar 2x da crkne včasih 3x če ga vsaj 1x v roko . Drugač so pa tisti psi včasih kr nadležni.če prideta nate 1-2 je še ok. ko jih pride več ( zelo redko ) pa skoč nate in umreš prec.
Znimivo mi je bilo spectatanje ko so vojaki postavljeni v 3d sliki. Zanimiva animacija je na killcam ko te z artillery ubije ( kamera je na bombi ki leti proti tebi)
Pršli smo do 9. levela mensezdi :D. pol sm pa šibal domov na kosilo.

mal sem se razpisala:D

lp Tilen

TokioGangsta ::

Sam sem danes nekaj časa igral beto, a vseeno ne dovolj, da bi lahko igro "popljuval" oz. koval v zvezde. Na pogled je zelo podobna cod4, ohranjeno je točkovanje iz cod4 in še mnogo ostalih podrobnosti. Vešč mi je, da je igra ponovno postavljena v zgodovino in s tem pridejo tudi "taprava" orožja. Psi - ha, kar nadležni cucki, vsekakor zanimiv dodatek. Osebno mi je igra dokaj všeč in mislim, da bom tole kar precej igral. Priporočam jo vsem, morda pa bo nekatere le motilo točkovanje, ki se kot sem že omenil, zopet pojavi.
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

AapocalypseE ::

NoDrugs, jaz jo pričakujem 11.11.2008 ali kak dan prej, ti pa čakaj, da pride v EVROPO. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159496 (3994) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32769351 (37116) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869840 (11745) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39158401 (34219) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937812 (23454) oo7

Več podobnih tem