» »

Sladilo eritritol povezano s tveganjem za srčno-žilne bolezni

1
2
»

PovemVfaco ::

Čebela boy, če v vseh teh letih igračkanja z insekti v vaši familiji še nisi pogruntal, na katero snov se čebele limajo, kaj shranjujejo in iz česa je sestavljen njihov super duper original lepljiv sladek produkt, potem si možgansko mrtev. In še dodatno počen, če se začneš vžigat, ko nekdo napiše dejstvo, da je to v veliki večini cukr z zanemarljivimi deleži ostalega.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:

Ne!
Poskusi ponovno!
Tokrat beri in skušaj razumeti prebrano.

Še vedno čakam.

Heh, ne rabim nobenih poskusov več. Še ti si rekel, da sam ti ne bi znal bolje napisati. Torej pišem bolje od tebe. :D

Ti pa ne kapiraš, snežinkica.

PovemVfaco je izjavil:

Čebela boy, če v vseh teh letih igračkanja z insekti v vaši familiji še nisi pogruntal, na katero snov se čebele limajo, kaj shranjujejo in iz česa je sestavljen njihov super duper original lepljiv sladek produkt, potem si možgansko mrtev. In še dodatno počen, če se začneš vžigat, ko nekdo napiše dejstvo, da je to v veliki večini cukr z zanemarljivimi deleži ostalega.

FireSnake, se je očitno nasadil na lastno želo. :D Čebelje seveda, torej umira.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Ne zmoreš odgovoriti, potem.
Tudi prav. Saj je logično. Česar nisem napisal (pa ti trdiš, da sem) nisi mogel citirati.

Naslednjič pa vklopi tiste tri možganske celice, ki jih še premoreš, preden se odlociš klofati po tipkovnici.
Predvsem pa: razumeti prebrano.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:

Ne zmoreš odgovoriti, potem.
Tudi prav. Saj je logično. Česar nisem napisal (pa ti trdiš, da sem) nisi mogel citirati.

Naslednjič pa vklopi tiste tri možganske celice, ki jih še premoreš, preden se odlociš klofati po tipkovnici.
Predvsem pa: razumeti prebrano.

Jaz bi to bolje napisal. Ti pišeš čisto brez stila in same neumnosti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nikec3 ::

In je vse jasno!
In vi še kar zaupate nacionalnim uradom za varno prehrano, da odloča koliko strupa je varno, da požremo?
Jaz jim že dolgo ne in o tem smo se tukaj gori tudi pogovarjali (v navezi s tem, kar mi je povedal dr. Črtomir Borko).
Takrat smo govorili tudi glede varnosti GSO.

Vi paničarji sploh ne razumete zadeve. Skrbijo vas sladila, pa GSO a vmes pozabite, da povsem naraven sladkor ubije več ljudi kot vsa sladila in GSO-ji skupaj.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umetna sladila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596331 (2248) IL_DIAVOLO
»

Nadomestki sladkorji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6010046 (3068) Slopek
»

Sladilo eritritol povezano s tveganjem za srčno-žilne bolezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
548356 (4590) Nikec3
»

Stevia sladilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5312967 (2996) mojsterleo
»

Davek na sladko, ste kaj veseli?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25137307 (30574) Raptor F16

Več podobnih tem