» »

Parada ponosa

Parada ponosa

Temo vidijo: vsi
««
29 / 34
»»

jype ::

Mipe> Kar se tiče mene, tako legebitraši kot navijači spadajo v isti koš.

Katero kanto, natanko, so pa legebitraši prevrnili, da spadajo v isti koš?

Ziga Dolhar ::

jype je izjavil:

telbanc, citira Ruglja> Vse, kar je na svetu ustvarjenega, so ustvarili moški.


jype, ti ne morem oprostiti, da si spregledal najimenitnejši sklep!

Rugelj je mnenja (in telbanc se mu kategorično pridružuje), da je za družbeni napredek najoptimalnejša celica - skupnost dveh moških.

Ergo - zakon moškega in ženske je nujno inferiornejši zakonski zvezi moškega in moškega! (Lezbijke so pač prokreativno in ustvarjalno slepo črevo, žal. Po Ruglju in telbancu.)

oemdzi je izjavil:

Po drugi strani, je pa vseeno sramota, kaj si cerkev dovoli, da pri masi scuvajo svoje ovce proti temu zakonu...
Se vecja sramota je pa, da drzava to relativno mirno gleda!


Cerkev tako kot vsaka druga skupnost in/ali posameznik uživa pravico do prostega javnega izražanja vesti in mišljenja.

Sramotno bi bilo, da bi država to poskušala preprečevati.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::



"Rugelj je mnenja (in telbanc se mu kategorično pridružuje), da je za družbeni napredek najoptimalnejša celica - skupnost dveh moških."

Zdej pride še, da smo nasprotniki družinskega zakonika prikriti homoseksualci in podobno. Že videno.

oemdzi ::

Cerkev tako kot vsaka druga skupnost in/ali posameznik uživa pravico do prostega javnega izražanja vesti in mišljenja.

Sramotno bi bilo, da bi država to poskušala preprečevati.


To je res, ampak ze tako vecina brani cerkev z znamenitem stavku:" ces saj ne ucijo nicesar slabega!". Moralni nauki so pomoje edina se pozitivna lastnost cerkve in z tem dejanju samo kazejo kako se tega drzijo... Samo spodbujajo nestrpnost! Verniki so sploh najlazje vodljivi ljudje in tisto kar zupnik rece je za njih kakor od Boga poslano... So sramota za sodobno druzbo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Pyr0Beast ::

donfilipo je izjavil:

Aha zdaj štekam cel point topica.

Eni bi normalne človekove pravice. Drugi pač ne dajo. Ker se jim ne dopade. In ker je to sicer težko, a primerno za eno izgubljeno fronto. Boj pri greznici;((

Nemara je s tem več možnosti pri velikih bitkah za pravo človekovo dostojanstvo;((



To ja, to :))
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

donfilipo ::

Ni to. Ne gre, ....string da error. Ampak ok od oka tako naj bo, zdej se pa vi coderji fukajte, da bo compiler požrl. Jaz imam en pomemben pogovor z eno pomembno AFŽ-jevko, ki včasih tudi tako za hec izjavi, da je malo lezbača.

Mam občutek, da bo malo bolečine v kurcu. To je pa vsaj nobel zadeva.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

nuclear ::

Zakaj bi homoseksualnost škodila ljudem?

Najbolj smešni so mi religiozni ljudje(pa ne vsi, da ne bo spet kdo joku), ki pravijo, da homoseksualnost razdira družine in je greh. LoL. Alkohol, nasilje, bedni testamenti v njihovi bukvi razdirajo družine.

Če nisi homoseksualec in te hoče en homoseksualec osvajat, mu lepo rečeš, da nisi homo ane. Kaj je tu problem?

Sej to se bo zdej vse rešilo.. Tako kot so se včasih bunili čez temnopolte ljudi, da morajo biti sužnji(tako je velevala tudi spet določena kretenska bukva - if u know whar i am sayin'), je dandanes tudi ta zadeva rešena na pozitivno!

peace \/
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

AndrejS ::

Pedri niso sposobni organizirat parade brez policije....

jype ::

Kar veliko pove o idiotih, ki bi se pretepali z neznanci samo zato, ker imajo drugačne spolne navade, pa praktično nič o organizatorjih.

kriko1 ::

Navijači niso sposobni stole pustiti pri miru med tekmo :D

Mipe ::

Oh, ne, pove veliko tudi o organizatorjih, ki vztrajajo pri sprehajanju v levji kletki. Sam darwinizem jih je. Nič pa ne rečejo o policistih, ki so bili ranjeni med zadnjo parado. Neodgovorna raja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

jype ::

Mipe> Oh, ne, pove veliko tudi o organizatorjih, ki vztrajajo pri sprehajanju v levji kletki.

Nope. Organizatorji se želijo sprehajat po javnih površinah, ki so temu tudi namenjene (in do uporabe katerih imajo pravico _vsi_, ne glede na katerokoli osebno lastnost).

Mipe ::

Javnega shoda ne moreš primerjati s prostim sprehajanjem po javnih površinah.

jype ::

Mipe> Nič pa ne rečejo o policistih, ki so bili ranjeni med zadnjo parado. Neodgovorna raja.

Policisti so plačani, da državljane, ki uveljavljajo svoje z ustavo zagotovljene pravice, zaščitijo pred komerkoli, ki bi jim taka dejanja poskušal preprečiti na kakršenkoli način, še posebej pa z nasiljem.

Mipe> Javnega shoda ne moreš primerjati s prostim sprehajanjem po javnih površinah.

O, ja, pa ga lahko. _Moraš_ ga.

Mipe ::

Javni shod ovira promet. Če ti to ni jasno, se poskusi prebiti skozi enega.

Kar pa zadeva policistov, premalo so plačani, da bi bili varuške za tiste, ki izzivajo srečo. Oni so tu zato, da zagotavljajo javni red in varnost, medtem ko homoseksualci povzročajo splošno nevarnost s svojimi izzivalnimi dejanji. Črnec je pač vedel, da ni varno stopiti v belske soteske, dokler ni bilo ljudstvo dovolj zrelo. Tudi dandanes belec ne more stopiti v določene črnske ali latino soteske, ne da bi tvegal batin. Mar nima pravice do gibanja po javnih površinah? Ga mora zdaj spremljati policijsko spremstvo?

Ljudstvo se da tudi drugače ozaveščati o pravicah homoseksualcev. Zato imamo demokracijo. Dokler pa se poštene ljudi razburja s temi paradami in drugačnim posiljevanjem (vse te fore o closet gayih, itd.), bodo ti kot večina pač volili po svoje.

Ljudstvo je treba pritegniti na svojo stran, ne ga razburjat.

Pyr0Beast ::

Ja, vse se da drugače. No potrudi se tudi ti ozaveščati druge o homosexualnih pravicah, čeprav eden izmed njih nisi. Pa da vidimo ...

>Ljudstvo je treba pritegniti na svojo stran, ne ga razburjat.
Folk je glup, probaj ne biti eden izmed njih, end of story
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jype ::

Mipe> Javni shod ovira promet.

What.

Torej bi morali udeležence maratona Franja pretepst, ker ovirajo promet, prireditve pa ne znajo izvest brez pomoči policije?

Saj ne moreš biti resen.

Mipe> Ljudstvo se da tudi drugače ozaveščati o pravicah homoseksualcev.

Ja, likvidiraš lahko vse, ki imajo karkoli proti enakopravnosti homoseksualcev, recimo. Kaj ima to z dejstvom, da je pravica do parade ponosa zagotovljena z ustavo (tako pri nas kot tudi v Srbiji) seveda veš le ti.

Mipe> Ljudstvo je treba pritegniti na svojo stran, ne ga razburjat.

Ljudstvo je treba trikrat v rit nasuvat, če se obnaša kot pamž, ki pretepa šibkejše od sebe.

Mipe ::

Nikomur ne odrekam osnovnih pravic, nasprotno, verjamem, da so vsi, ne samo homoseksualci, upravičeni do pravic, za katere so sicer prikrajšani. Invalidi so tudi ena od prikrajšanih skupin, za katere se stvari zadnje čase šele postopoma izboljšujejo. Invalidi imajo mnogo več preprek v življenju kot homoseksualci, pa ne hodijo težit vsem neinvalidom.

PaX_MaN ::

Invalidi imajo mnogo več preprek v življenju kot homoseksualci, pa ne hodijo težit vsem neinvalidom.

Slab mesec nazaj so ...

jype ::

Mipe> pa ne hodijo težit vsem neinvalidom.

Komu pa "hodijo težit" homoseksualci?

Protestni shod je po novem "teženje vsem"?

Keyser Soze ::

Pšenični je izjavil:

Zdej pride še, da smo nasprotniki družinskega zakonika prikriti homoseksualci in podobno. Že videno.

Ja, pa še vedno niste pokapirali. Skozi tako dolgo temo. A se ne bi moral že mal vprašat o svojih sposobnostih. Ker kar berem v tej temi z vaše strani, bi blo vsacga tapravga deca, ki ima vsaj mal jajc, sram izustit. Da izpade en bogi pezdetek, ki se skriva v čredi ovac.

Tak neracionalen, jp, neracionalen strah pred "pedri" ne more izvirat od nikjer drugje kot iz uboge psihe nesigurnega posameznika, ki se počuti ogroženega že s strani objekta, ki ga dejansko najmanj ogroža. Mal verjetno pripomore pa še tist prikrit strah pred lastno "pederastijo" v povezavi z ne glih najboljšo vzgojo. Se zgodi, ne zarad tega sovražit sebe in še kopice drugih ljudi.

P.S.: Zdej, če misliš da je to kaj manj res, ker sem povedal točno to kar si rekel oz. mislil, pa tud OK. Dejstva to ne spremeni, če ti pa karkoli olajša življenje s tvojo motnjo, pa tud OK. Tepu te zarad tega še ne bom.
OM, F, G!

Mipe ::

Točno tak odnos odvrača navadno rajo od vaših idealov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

St235 ::

LOL zato ker ti je postavil ogledalo, je sedaj označen za homoseksualca?

Nekateri imate resne težave z lastno samopodobo in je treba svoje strahove projecirat na vsako drugače mislečo skupino.

Pozabljaš, da navadna raje se že davno več ne obremenjuje z homoseksualci, ampak smo v fazi ko take ali drugačne poovčene skupine pretežno gologlavih mladcev poskušajo svoje frustracije sproščat na vsaki diviaciji od idelane podobe, ki je sami ne dosegajo. Pri tem jih seveda podžigajo verske in politične enote, ki na tem gradijo svoj ugled in zbirajo politične točke. Ovce kot ovce pa pač rinejo tja kot pastir maha. S podobnim so se in se še soočajo tudi črnci, ker kljub 1000 in enem zakonu o enakopravnosti se še vedno najde zafrustriran strahopetec, ki se ni sposoben soočit z lasno neukostjo in neuspešnstjo. Pa ni to problem samo homoseksualcev ali črncev ampak praktično vsake skupine ljudi, ki zaradi svojega izgleda ali nazorov izstopa iz povprečja.

Sem pa evsel, da živim v dražvi kjer je take obnašanja manj, predvsem pa je obsojeno s strani večinske populacije.

Vajenc ::

Tepu te zarad tega še ne bom.

Primitivn gej aktivist? Sem mislu, da ste vsi bolj taki kot jype. Pa nekoč ste se reklamiral tudi v smislu, da so agresivni pjanci rezervirani za hetero poročene moške. Ne vem kdo vam bo še naprej verjel ...
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

St235 ::

Primitiven predvsem pa funkcionalno nepismen človek?

Prebri cel stavek, mogoče ga boš celo razumel.

Predvsem pa agresivnost in alkohol nimata nič z spolno usmeritvijo. Poznam kup ljudi, ki niso agresivni ko pijejo, pa niso homoseksualci. Poznam pa enga, ki je istospolno usmerjen, pa je dina stvar ki mu gre po gavi ko spije pet pirov kako bo koga "lamav".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Looooooka ::

Ne gre se za obremenjevanje.Meni visi za njih.
Ampak vsako leto jih potem slisis na tv-ju kako se ljudje spravljajo na njih.Kako se jih se zmeri zatira.Potem dajo gor se ene 5 zgrozenih babic in dedkov(ti btw predstavljajo vecino volilcev v tej drzavi).
Ti shodi so baje ustanovljeni zato, da bodo homoseksualci meli vec pravic in ne manj.
Prvi korak:biti pozitivno sprejet v druzbi.
Verjem, da ce das 1000 homoseksualcev na preserca pa ce niso obleceni tko kot ti KLOVNI na paradi "PONOSA" da 99% ljudi ne bo vedlo, da so gayi.Pa tud ce jim poves bojo rekli "pa kaj pol saj so cist normalni".Babice in dedki bojo rekli "aja?...a tist lepo oblecen, prijazen fant?no...pa saj je cist vredu poba".
Ce boste pa do teh babic hodili v roza latex hlacah z izrezano ritjo in na pol strgano majico "it's ok to be gay"...se pa ne cudit ce vas bojo grdo gledal.
Sj za mlado generacijo ne rabite met lepega imidza.Ampak dokler na referendume hodijo 40-80 letniki je pa vas pristop en velik fail.


Skinheadov in podobnih bucmanov pa ni treba vtikat sem.Ti bojo vedno delali probleme.Jih ni treba nastevat kot razlog za take demonstracije.Babice in dedki ne bojo sli metat zidakov v lokal...ker sploh ne vejo kje je gay lokal.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Stvar okusa in preferenc, tudi sam mislim, da gre za nepotrebno izpostalvjanje in pravokacijo. Ampak to ne sprpemeni dejstva, da je združevanje in svobodno izražanje mnenja z ustavo zagotovljena pravica, ki jo nima nihče pravice kršit. ČE jim paše v roza ledru in z izrezano ritjo okol hodit je to njihova stvar. Ravno tako kot se ima vsak pravico zgražat nad njihovim stilom oblačenja. Nihče pa nima pravice fizično obračunavat z nekom na podlagi njegove spolne usmerjenosti.

Verjemi, da policijskega spremstva niso rabili zaradi dedkov in babic, tako da je vtikanje gologlavih strahopetnih pezdetov v to debato še kako na mestu.

Keyser Soze ::

Mipe je izjavil:

Točno tak odnos odvrača navadno rajo od vaših idealov.

Kakšen? Tak odnos, ki te predstavi pred resnico? Al kaj te moti pri mojem odnosu do tebe, IMO pač ne ravno zdravemu osebku. Ker oprosti, takšne fobije niso normalne za racionalno razmišljujočega človeka. Niso. Še nisem srečal normalnega človeka, ki bi zna utemeljit takšnele nebuloze. Sem pa srečal že marsikaterega bolnika, ki ravno tako ni znal razložit logike za svojim razmišljanjem, je pa trmasto vztrajal na sveti resnici le tega. Ker je stara mama tako povedala?

Vajenc je izjavil:

Primitivn gej aktivist? Sem mislu, da ste vsi bolj taki kot jype. Pa nekoč ste se reklamiral tudi v smislu, da so agresivni pjanci rezervirani za hetero poročene moške. Ne vem kdo vam bo še naprej verjel ...

Aha, razumem zdaj tvoje blodnje. Problemi z bralnim razumevanjem, ipd. Nič ne de, tud zarad tega te ne bom tepel. Nič bat. Nisem agresiven oz. sem zelo strpen. Precej bolj kot ti bi rekel. Me mal spominjaš na takšnele "bevskače"..



P.S.: Nikoli ne bom razumel teh blaznih nasprotnikov parad, orto desničarjev, pravih moških, ki takoj "zajokcajo" če se malo bolj grobo z njimi pomeniš. Takrat jim pa več kot paše bolj nežna obravnava.

@Looooooka
Kaj kurac se pa ubadajo s to parado? Sej največ promocije glih tile gumpci naredijo. Orto desničarji, pravi moški, ipd. ki začnejo vpit kot horda podivjanih babnic ko slišijo za gej parado.

Dajte jim ta zakonik pa basta. Jih bo kmalu minilo veselje do raznoraznih parad, ki bodo same sebi namen, hkrati pa bodo škodile njihovem ugledu. Ampak ne, na eni strani tej hajparji na drugi pa drugi. Na koncu pa normalni najebemo (straight al pa ne straight - smo pa normalni).
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::

"Dajte jim ta zakonik pa basta. Jih bo kmalu minilo veselje do raznoraznih parad, ki bodo same sebi namen, hkrati pa bodo škodile njihovem ugledu. Ampak ne, na eni strani tej hajparji na drugi pa drugi. Na koncu pa normalni najebemo (straight al pa ne straight - smo pa normalni)."



Nič ne bojo dobili, ker jim nič ne bomo dali. Paradirajo zaradi mene pa lahko.


Amen.

jype ::

telbanc> Nič ne bojo dobili, ker jim nič ne bomo dali.

Vse bodo dobil, kar zahtevajo, prej ali slej.

Jaz komaj čakam, da heteroseksualcem začnejo pobirat otroke in jih talat homo družinam, ker so boljše!

Looooooka ::

Sj to pravim.S paradiranjem sami seb delajo skodo.Najbolj smesno se mi zdi, da tist gay(tisti, ki je fasal cegel v glavo) dejansko se zmeraj verjame, da bo s takim pristopom prej prisel do sprememb zakona.
Se najvecjo korist so imeli od skinheadov.Ker ce kaj ljudi bolj razjezi kot parada klovnov...je to nasilje v prestolnici.Letos bo verjetno isto.Mene ne bo blizu centra :) .Cegla v glavo v imenu klovnov, ki se pretvarjajo, da se borijo za pravice homoseksualcev ne mislim fasat =)

jype je izjavil:

telbanc> Nič ne bojo dobili, ker jim nič ne bomo dali.
Vse bodo dobil, kar zahtevajo, prej ali slej.
Jaz komaj čakam, da heteroseksualcem začnejo pobirat otroke in jih talat homo družinam, ker so boljše!

Ob vsem strelivu in neprijavljenem orozju v Sloveniji je to to zadnja stvar, ki bi jo jst cakal.Vecina neprimernih ocetov ma doma vsaj eno pusko...in spet upam, da jih je cim manj v Ljubljani.Mamo ze dovolj problemov s cegli v centru :)

Zgodovina sprememb…

jype ::

Looooooka> S paradiranjem sami seb delajo skodo.

Mhm? Po tvoje bi pa morali početi kaj že?

Looooooka> Ob vsem strelivu in neprijavljenem orozju v Sloveniji je to to zadnja stvar, ki bi jo jst cakal.Vecina neprimernih ocetov ma doma vsaj eno pusko...

Ja, saj zato jim je otroke treba čimprej pobrat.

BigWhale ::

Crnci so si tud delal skodo s paradiranjem. Se dobr, da so nehal, bi jih prevec pretepl ...

Err... cak mal...

Vajenc ::

Dajte jim ta zakonik pa basta. Jih bo kmalu minilo veselje do raznoraznih parad, ki bodo same sebi namen, hkrati pa bodo škodile njihovem ugledu. Ampak ne, na eni strani tej hajparji na drugi pa drugi. Na koncu pa normalni najebemo (straight al pa ne straight - smo pa normalni).

A neopredeljeni, brez izrazitega stališča so normalni, ostali geji in negeji smo pa nenormalni? Se mi je zdel, da te nisem narobe zastopu ...

Jaz nisem proti novemu družinskemu zakoniku, sem pa proti paradam "ponosa", ker so že od nastanka naprej le same sebi nemen (kot si skoraj pravilno tudi sam ugotovil).
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jype ::

Vajenc> sem pa proti paradam "ponosa"

Tko kot sem jaz proti fuzbalu, ja.

Vajenc ::

jype je izjavil:

Vajenc> sem pa proti paradam "ponosa"

Tko kot sem jaz proti fuzbalu, ja.

Ok. Ampak fuzbalerji ne zahtevajo, da moramo zakonodajo prilagodit njihovim razvadam. V zakonu namreč ni nikjer posebej omenjeno, da otroka lahko posvoji par, ki izjemno uživa v nogometu.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

jype ::

Vajenc> Ok. Ampak fuzbalerji ne zahtevajo, da moramo zakonodajo prilagodit njihovim razvadam.

Seveda ne. Saj nikjer ne piše, da zakon lahko skleneta šofer viličarja in mažoretka, da bi jih s tem postavljal v neenakopraven položaj.

Vajenc> V zakonu namreč ni nikjer posebej omenjeno, da otroka lahko posvoji par, ki izjemno uživa v nogometu.

Tako je. Če bi pisalo, da otroka lahko posvoji samo par, kjer vsaj eden od partnerjev ne mara nogometa, bi nogometne parade imele smisel.

Vajenc ::

Seveda ne. Saj nikjer ne piše, da zakon lahko skleneta šofer viličarja in mažoretka, da bi jih s tem postavljal v neenakopraven položaj.

Res je. V zakonu je do sedaj pisalo tako, da niso bile nobene interesne skupine izpostavljene.

Če bi pisalo, da otroka lahko posvoji samo par, kjer vsaj eden od partnerjev ne mara nogometa, bi nogometne parade imele smisel.

V zakonodaji nikjer ne piše, da gej ne sme posvojiti otroka. Pa tudi ne, da ima fuzbaler pravico do posvojitve otrok.

Zadnjič je pisalo, da je delfinka v ujetništvu zapeljala v spolni akt svojega dreserja. Sta tudi tadva kot par zakonsko prikrajšana za posvojitev otroka?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Mipe ::

Problem je, da se ti homoseksualci vedejo kot "attention whores". Manjšina se dere skozi TV ekrane, časopisje in z ulic, kot da bi sicer bil konec sveta, medtem ko v pozabo potiskajo resnejše problematike. Koga briga, kaj se bo zgodilo s tisto deklico, ki so jo vzeli lastni materi in jo dali očetu samo zato, ker je le-ta koze pasel s pravimi ljudmi? O tem se nič ne piše, dekličine pravice so bile poteptane, ker so pravice homoseksualcev pomembnejše za medije.

Mediji to naravnost ljubijo, ker izzove burno reakcijo in s tem viša naklado.

ahac ::

Problem je, da se ti homoseksualci vedejo kot "attention whores".

Kaj pa študenti, ki je bilo treba malo delo sesut?
Kaj pa delavci, ki so demonstriral po LJ?
A to pa niso "attention whores"?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mipe ::

So, so. Stvari rešujejo na destruktiven način. Kdo pravi, da jih branim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Pšenični ::

"Vse bodo dobil, kar zahtevajo, prej ali slej.

Jaz komaj čakam, da heteroseksualcem začnejo pobirat otroke in jih talat homo družinam, ker so boljše!"

Ne bojo dobili. Do odločitve ustavnega še lahko provociraš po slo-techu. Potem ti bo kot vedno "nos dol padu".

"Problem je, da se ti homoseksualci vedejo kot "attention whores". Manjšina se dere skozi TV ekrane, časopisje in z ulic, kot da bi sicer bil konec sveta, medtem ko v pozabo potiskajo resnejše problematike. Koga briga, kaj se bo zgodilo s tisto deklico, ki so jo vzeli lastni materi in jo dali očetu samo zato, ker je le-ta koze pasel s pravimi ljudmi? O tem se nič ne piše, dekličine pravice so bile poteptane, ker so pravice homoseksualcev pomembnejše za medije."

Ja, vedejo se čudno...še malo Ruglja...spoštovanega dr. Ruglja.

http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/29...

"- "Vsi homoseksualci so navadni zarukanci, z zakrnelimi možgani. Samo heteroseksualen moški lahko zaplodi - vse drugo je izvržek. Ok, če smo natančni, tudi homosekualec lahko zaplodi, vendar to ni estetsko!"

- "Homoseksualce bi bilo potrebno preganjati po naravnem pravu, kajti niso polnovredni in polnoveljavni ljudje. Sploh še ne vemo zakaj natančno nastanejo! Sami priznavajo, da so nesposobni ljubiti žensko, prmejduš! Jaz pravim: če imaš krasno žensko, ki ti je na razpolago da z njo delaš kar hočeš - in če tega ne izrabiš, potem si navaden kozel!""

Zgodovina sprememb…

kriko1 ::

Govorite kot da smo moški samo zato da se plodimo - aka taki seksate 2x v življenju - pač saj veš, za naredit otroke in to je to.. že če citiraš kalibra kot je bil Rugelj.

Pšenični ::

"Govorite kot da smo moški samo zato da se plodimo - aka taki seksate 2x v življenju - pač saj veš, za naredit otroke in to je to.. že če citiraš kalibra kot je bil Rugelj."

http://www.rtvslo.si/svet/indijski-mini...

"Indijski minister za zdravje Gulam Nabi Azad je homoseksualnost označil za "nenaravno bolezen", ki je v Indijo prišla iz tujine."

http://www.24kul.net/?id=136&fmod=0

Zgodovina sprememb…

kriko1 ::

Zakon, 24kul ti je uspelo citirat in indijskega ministra za zdravje.
No ko bodo vsi ti skupaj dokazali da je bolezen, bom verjel. Ampak konkretni dokazi, ne lov na čarovnice.

Looooooka ::

err jst sm gledal 24 preden sem sel prejle ven in sem videl, da gayem kar se tice zakona v Sloveniji dobro kaze :)
kar pomeni, da bom res 2x zacaknil datum parade da me slucajno ne bo v centru :)
shit could get ugly.

Looooooka ::

jype je izjavil:

Looooooka> S paradiranjem sami seb delajo skodo.
Mhm? Po tvoje bi pa morali početi kaj že?

Again.Poglej temo.Tudi tisti, ki pizdijo v bistvu nimajo nic proti homoseksualcem.
In velika vecina ljudi v Sloveniji je PROTI nasilju.Se pravi se ze v teh tockah bolj ali manj strinjajo s homoseksualno skupnostjo.
In zdej...vecina homoseksualcev v Sloveniji hodi 24 ur na dan oblecenih cisto normalno....ker pac SO normalni in se ne udelezujejo te parade(zdej bo kdo rekel, da se bojijo al pa se kj bl neumnega).
Ta parada je kup klovnov, ki se 1x na leto dere nekaj kar ze tko al tko vsi vemo.In magicno se najvec pizdarij zgodi ravno na ta dan.To zame ni naklucje.
2000 ljudi oblecenih v delovne obleke(kuharice, taxisti, duhovniki, politiki, prodajalke)...to bi bil shod, ki bi veliko vec povedal kot par 100 klovnov v roza hlacah.

Zgodovina sprememb…

dbevfat ::

Mipe je izjavil:

So, so. Stvari rešujejo na destruktiven način. Kdo pravi, da jih branim?

Včasih je edini način, da pritegneš pozornost ta ... da pritegneš pozornost. A veš. Če delavci ne dobijo pozornosti, si ne morejo izpogajati boljših pogojev. Ker oni nimajo ničesar, nimajo backupa, nimajo vzvoda, nimajo podpore, razen javnosti. Ne morem verjeti, da v debati glede homoseksualcev v nemilost pada celo tako pomemben mehanizem, kot je javno izražanje nezadovoljstva večje skupine ljudi. Se vam preveč dobro godi, a? Si kar ne morete predstavljati, da bi nekdo bil nad svojo situacijo tako obupan in razočaran, da bi to želel javno razglasiti čim večjemu številu ljudi, ali kaj?

V bistvu bolj ko berem ta thread, bolj sem šokiran. Še najmanj problematični so odkriti homofobi. Je pa toliko hinavcev, ki svoj glasni "nisem nič proti" v istem stavku dopolnijo s "samo naj nehajo to in ono" ... Ali pa en kup racionalizacij, tipičnih za ljudi, ki nočejo sicer biti etiketirani kot nestrpni, si pa seveda pridržujejo vso pravico tako razmišljati. Cel komplet, samo nalepke ne. Ne, jaz že nisem. Če je treba za ceno tega, da lahko kritiziram homoseksualsko parado, kritizirati tudi delavske in študentske shode, pa naj bo tako. Vse, samo da ne dobijo mojega žegna.

Slovenija, dežela, ki je ostala v preteklosti.
nvr2fat

Keyser Soze ::

Vajenc je izjavil:

A neopredeljeni, brez izrazitega stališča so normalni, ostali geji in negeji smo pa nenormalni? Se mi je zdel, da te nisem narobe zastopu ...

Ma ti si vse narobe zastopu. Ne morem pomagat, če nočeš razmišljat in brat stvari v kontekstu. Dejte se v to debato vključevat ljudje, ki ste sposobni prebrat in razumet kaj več kot dva stavka naenkrat. ;((
OM, F, G!

jype ::

Looooooka> In zdej...vecina homoseksualcev v Sloveniji hodi 24 ur na dan oblecenih cisto normalno...

Na paradi pa niso oblečeni čisto normalno?
««
29 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

parada ponosa / homoseksualnost (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
172957039 (32518) Tear_DR0P

Več podobnih tem