» »

nov mobitel

nov mobitel

boziceklol ::

mene pa zanima zakaj mi ne delajo mp4 in pa vmw videi če pa piše da ta telefon podpira te platforme?

Mentalist ::

Mogoče moreš kaj naložit na telefon.
Lool.

boziceklol ::

kkšna ideja? aia napise mi pa zvok ali videoposnetka ni mogoče precajati.poskušam ga predvajati delno.no tko mi napise.dela mi pa sam zvok slike pa ni.

Zgodovina sprememb…

Law_Enforcer ::

kkšna ideja?

Dokler ne izdaš, za kateri telefon gre, sigurno ne...

jan01 ::

Prevelika ločljivost videa, prevelik bitrate, prehudi ostali parametri kodiranja......

boziceklol ::

gre za telefon nokia 5530 xpressmusic

http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.c...

gpc17 ::

Probaj z realplayerjem. Je pa seveda skor vse od videja odvisno zdaj lahko je prevelka ločljivost ipd..

boziceklol ::

sj to mi drgac na real playerju ne dela.k mam sam ta program za video posnetke na mobitelu.se kksn drug nasvet prosim?

Zgodovina sprememb…

jan01 ::

ŠE ENAKRAT PREBERI MOJ POST!
mp4 je le container za video in zvok. Ni tukaj problem mp4

boziceklol ::

kaj pa je potem problem?probj razlozit bolj enostavno!

Lonsarg ::

On misli to, da v mp4 formatu je lahko video kodiran z različnimi kodeki, in za te kodeke je važno katere mobitel podpira.
Ampak mislim, da je bolj problem v programu. že prednaloženi player bo bolj malo videov odpiral. Naloži si CorePlayer gor, tisti vse podpira, ampak take exvide, ki jih z neta potegneš majo prevelko resolucijo za procesor na tvojem mobitelu in bodo štekal.

Tak da vse je v programu, če ta podpira določen kodek potem dela. Vgrajeni player pa zlo švoh podpira in je neuporaben za kaj več, kot za gledat kar posnameš z kamero, ali pa konvertaš posebaj za mobitel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

boziceklol ::

mi das lahko prosim link po tvojem mnenju primeren video player za moj mobitel.

neres ::

Najboljše je gledat kar s priloženim video playerjem, ne rabiš novega, ker ne boš pridobil skoraj nič.

Samo pretvori mp4 v pravo ločljivost itd. Najboljše kar v ločljivost zaslona, s tem da obdržiš originalno razmerje, se pravi: če deliš vodoravno ločljivost z 2 potem moraš tudi navpično, npr. 600x400 mora nastati 300x200. Tudi bitrate je lahko manjši, za gledanje na telefonu do 1000kbit, lahko tudi samo 300 ali manj, odvisno od posnetka. Frame rate pustiš tak kot je v originalu.

To vse narediš s kakim programom za konvertiranje, npr. SUPER encoder je en tak univerzalen.

boziceklol ::

mi lahko kdo prosim pomaga pri izbiranju programa.mobitel ima resoulucijo 640x360.rabim en tak program ki je hiter in ki vsebuje tako velikost hvala vsem že vnaprej.sj sm sal že mal brskov po netu pa nism nc najdu.najdu sm ene par programov.trije niso mel 640x360 en bi mi pa delov 2 ure.

ZaOstali ::

Total Video Converter.
Lahko določiš sam resolucijo in podobno.
Potegni Free verzijo in jo (na lastno odgovornost)krekaj,še boljše - program kupi, če ne imaš v levem kotu napis Total Video Converter, ki pa niti ne moti toliko.
Evo za moj zelo cheap telefon (stal 150EUR brez naročnine - LG KP500) so nastavitve take:
[Audio Option]
Audio Channel: Double Channel
Audio Codec : aac
Sampling Rate: 44100
Bitrate: 128

[Video Option]
Video Codec: Mpeg4
Frame Rate: 24frames/second
Bit Rate: 512kbit/s

[Video Resize]
Custom: [400]x[320]
Aspect: Normal[], 4:3[], 16:9[x]
Vsi videi delajo brez problema.
Kake 6min dolgi filmček converta 1-2 minute.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

boogie_xlr ::

Badaboom, če imaš nvidijino zverino.

boziceklol ::

ej zaostali men ne dela.lahko samo spremenim format videa, jz pa hočm spremenit velikost videa.

ZaOstali ::

Evo ker sem prijazen, ti bom pomagal (po najboljših močeh).
Potegni si TA Total Video Converter, kjer sem že nastavil profil za tvoj telefon. Odzipaj (najbolse na namizje) in zaženi program (ime fajla je "tvc".
Nato dodaj video in preden stisneš na "Convert Now" nastavi ta profil:


Potem bi moralo delati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android snemanje/kompresija videa

Oddelek: Mobilne tehnologije
242147 (1841) hojnikb
»

Več filmov na 1 dvd disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
5825 (726) Spajky
»

VirtualDub - napaka pri odpiranju ?!

Oddelek: Zvok in slika
162481 (2162) #000000
»

Prosim pomoč - iPad2 video + podnapisi?

Oddelek: Programska oprema
152289 (2072) jt83
»

ripanje "dvd -> wmv" problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81347 (1226) jan01

Več podobnih tem