» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
34 / 44
»»

Nejc1994 ::

Kako bi igral skrimish mode?

Kako?.

PS: imam travnisko verzijo

Bor H ::

Ne moreš!

Nikakor!.

PS: kršiš pravila

globoko grlo ::

kakšen skirmiš?
SP lahko špilaš, MP pa ne

m0f0x ::

za 18 EUR ti zrihtam NOV neuporabljen KEY, ki si ga registriraš na svoj mail.

Za sebe sem ga kupil prejšnji teden in mi ni žal.

Spock83 ::

Cheaterjev je ogromno. Mislim, da bom nehal igrat.

def0r ::

Spock83, jaz sem igral kar nekaj casa, pa sem m goce v eni igro od stotih videl cheaterja.
Sorry samo ni jih toliko pa tudi ker ni piratskih serverjev se malce bojijo cheatat ker bo perma ban.

Outsajder ::

Spock83 je izjavil:

Cheaterjev je ogromno. Mislim, da bom nehal igrat.

Punkbuster?

shelton ::

m0f0x je izjavil:

za 18 EUR ti zrihtam NOV neuporabljen KEY, ki si ga registriraš na svoj mail.

Za sebe sem ga kupil prejšnji teden in mi ni žal.


Tukaj pa dobiš celotno igro http://www.blahdvd.com/Games/Battlefiel... za 16.16€ + max 2€ poštnine 8-).

m0f0x ::

shelton je izjavil:

m0f0x je izjavil:

za 18 EUR ti zrihtam NOV neuporabljen KEY, ki si ga registriraš na svoj mail.

Za sebe sem ga kupil prejšnji teden in mi ni žal.


Tukaj pa dobiš celotno igro http://www.blahdvd.com/Games/Battlefiel... za 16.16€ + max 2€ poštnine 8-).



Hvala za info ;)

Dodajte me: m0f0x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

smarnca ::

LoL? No no to sa pa uni k smo z njimi skregani :D

Ontopic: Baje da bo vietnam okrog 15 €pa na istih serverjih bo laufal kot BC2... Kar ni kul za ostale igralce ki ne bodo imeli expansiona :S

smarnca ::

smarnca je izjavil:

smarnca je 26. avg 2010 ob 05:35:13 izjavil:
Evo malo reklame( upam da lahko )

Extreme Nasty Tossers

Smo slovenski multigaming klan in iščemo nove člane za igranje igre Battlefield: Bad Company 2!
Za VoiceChat uporabljamo teamSpeak 3 --> http://www.gametracker.com/server_info/...
Tako da če bi se nam kdo želel pridružiti naj obišče našo stran in to napiše na forum lahko pa kar tukaj na ZS
http://www.extremenastytossers.com/e107...
Lahko pa tudi kar pridete na TS3 je vedno nekdo gor

Vabljeni v čimvečjem številu!


Lep pozdrav ter oprostite temu kaj bom napisal realnost!!
Smarnica oprosti in ne zavajaj ljudi z lažmi.
IZOGNITE SE TEMU ExtremeNastyTossersin CLANU to je bivši Terror Base clan,KJER SO SAMI DROGERAŠI IN SE VTIKUJEJO V TUJE CLANE njihove zadeve,copicat post in tako dalje!!
Kakor koli,če temu sploh lahko rečeč klan takšnemu ombanšanju,ne realnosti kot iz zgodovine poznani Terror Base kje je enako propadel stakšnim načinom kot bo tale v čim krajšem času.
"Vsak uspešen klan mora biti aktiven na različnih področjih in si pridobivati izkušnje ter hkrati izboljševati svoj ugled"ta klan ent je zelo daleč od tega.
Pojdi na njivo stran in poglej kako in kaj ti bo vse jasno kot beli dan,če ga oni ne spremenijo v noč.

Kot imajo napisan pridi na TS3 boš dobil namesto lep pozdrav? "pička ti materna" ali kako te bom nabil,zjebal in itd...
Ne nasedajte in se odločite res pravem klanu katerem resno lahko rečemo klan beseda ali team play.

Svetujemo da si izognite takišnem klanu nezrelosti,ljudeje pokavarjeni do skrajnosti,ter njihovega obnašanja kot glavni njihov vodja klana bivšega od Terror Base Dr.Drek.
Tole je delnoma napisana realnost tega klana!Hvala.

S spoštovanjem l.p ter ne hodite blizu tega clana ker boš se samo pokvaril in vžiciral.


LoL! To so pa oni ko smo z njimi skregani :))



Ontopic: Baje da bo vietnam okrog 15 € pa na istih serverjih bo laufal kot BC2... Kar ni kul za ostale igralce ki ne bodo imeli expansiona :S

Hexx ::

Kateri class predlagate za začetnika, kateri vam najbolj ustreza in zakaj? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hexx ()

Bor H ::

Po mojih izkušnjah boš najhitreje nabiral točke kot medic, se postaviš k snajperjem in jim mečeš medpacke in jih zdraviš ;)

legice ::

osebno menim da z engijem,ker servisiranje tehnike nabija točke kar lepo=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

def0r ::

Jaz recem medic, najvec killov bos naredil in najdlje bos prezivel in pike bos dobival s healanjem. Ponavadi imas najvecje kill spreeje z medici:)

BigWhale ::

Ja, zato k medic okol hodi z machine gunom. :> Se dobr, da nima prenosne haubice.

guest ::

smarnca je izjavil:

LoL? No no to sa pa uni k smo z njimi skregani :D

Ontopic: Baje da bo vietnam okrog 15 €pa na istih serverjih bo laufal kot BC2... Kar ni kul za ostale igralce ki ne bodo imeli expansiona :S

To je dokaz kako ste skregani ja??
Napisal pri ENT name RiDDicK
Registered Member #9
dejte men povedat zakaj me ne jebete več ? čist tko za inf pridem na TS pol rečm živjo pozdrav samo revelator ustali nč...pride jinx gor pravm kvaj dej gor dol prav ja mi tebe toleriramo k pičko nisi več zaželjen kle gor mene res zanima kva sm tako hudga naredu če me nočete več nej mi pa en to pove ....
Hvala za odgovor 

Prepričaj se sam.. :)
Ogromno ljudi od vas so seznanjeni,neki slo klan pa sami bosanci notri v klanu pa tak dalje...

def0r ::

Am lahko preselite klanovski flaming itd. na ZSje ker 99% ljudi tukaj niti malo ne zanima tole:)

smarnca ::

@Hexx jaz sem na začetku najprej igral medic. Z njim najhitreje dobiš pike drugače pa tudi inženir ni slab sploh ko dobiš SCAR. :D



@guest ne poznaš cele štorije. Ne pričaj po krivem

ShinseiYama ::

Živjo.

Sem ustanovitelj ENT-ja , in se opravičujem da nekateri osebki spamajo forum tu z stvarmi, ki jih imamo mi z njimi.
To bo moj edini post glede žaljenja naše podobe Teama/Klana/skupnosti ENT www.extremenastytossers.com , dal bom pa info njihovega problema z nami.

Jaz sem organiziral skupino ljudi ki bo igrala BFbc2 skupaj še preden je igra izšla, ko smo dobili nekaj ljudi, smo začeli iskati klan ,in tako smo naleteli na njih SBPC - tako so se prej imenovali. Jaz sem jim uredil stran popedenal novice( slovnično pravilno) kar oni niso bili sposobni...

Nakar smo izvedeli od Vojak.si da so ime SBPC ukrali od njih, ter celo kopirali njihovo zgodovino klana ter jo uporabili za svojo, ko smo izvedeli za to smo se odločili prekiniti sodelovanje z njimi ter ustanovili lastno skupnost igralcev iger www.extremenastytossers.com , tu igramo vse vrst iger, trenutno BFBC2, EVE ONLINE, League of legends , in še veliko drugih.

Po tistem ko smo se odcepili od moralno vprašljivih ljudi, smo z njihove strani bili označeni za izdajalce in razdiralce klanov.

Še vedno smo skušali nekako pomiriti strasti z njimi, tako da smo šli celo 3 ware z njimi, kjer smo jih seveda premagali, čeprav oni niso bili sposobni pripeljati samo svoje člane ampak so si jih sposodili tudi od potheadovcov.
Takoj po tem so nam rekli da smo Cheaterji.... lol , to je njihov standard obnašanja.

Tako smo resnično do konca ukinili sodelovanje z njimi, nakar so kopirali z naše web strani material ki je bila naša last, zato smo poskrbeli da so jim njihovo web stran ukinili.

Oni trenutno domujejo na http://www.veteran.bplaced.com/news.php in si jo lahko sami ogledate. (take podobe sploh imeli ne bi če nebi od mene dobili skine.)

Pomembni podatki so tudi tu pri nas v arhivu in si lahko ogledate vse o njih ter nasmejite: http://www.extremenastytossers.com/e107...

Še enkrat se opravičujem da moram odgovoriti v ta thread ki ni namenjen temu.

LP Dr.Death

ps.
Trenutno rekrutamo nove osebke za igranje iger, vseh po vrsti, rekrutamo pa samo take ki se ne bojijo smeha teamspeaka, zajebancije, ter tako dalje.

Isotropic ::

em kdaj pride expansion? pa bo tudi single player ali samo mp?

guest ::

Oprostite ne razumem da je forum namenjen Igre v letu 2010 oz Battlefield: Bad Company 2 in debata.
V tem forums najdem oglase-reklame za slo klane,katerem spolšno ne ustreza temu forum BFBC2.

Stem dečkom ali gospodom se popolnoma stirnja: (def966 :: včeraj, 17:55:53
citiraj
(Am lahko preselite klanovski flaming itd. na ZSje ker 99% ljudi tukaj niti malo ne zanima tole:)


Prosim da ostranite reklame klanov ,še posebjej,če potrebuje navodila kako ustvarit klan: Kako voditi uspešen Klan?
se obrni ter preberi navodila.
http://www.callofduty.si/clanki/zanimiv...

Hvala za razumevanje l.p.

Ps: Verjetno mislite, da je vstop oz. pridružitev klanu enostavna. Vendar to ni res, saj to velja le za slabše klane,manj organizirane klane, ki bodo na dolgi rok težko uspešni, saj ti sprejemajo igralce kar vse povprek in taki igralci ne izboljšajo kvalitete in uspehov klana.

Heavy ::

Ma ste glupi, kot eni otročki se nekaj kregate!

def0r ::

Lahko kdo deleta poste.

Hexx ::

Tisti ki še igrate, bi lahko napisali vaše gamertage(lahko tudi ZS), da se dodamo pod frende. Sm komaj začel igrat in MP je caarski :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hexx ()

Bananovec ::

guest je izjavil:


Ps: Verjetno mislite, da je vstop oz. pridružitev klanu enostavna. Vendar to ni res, saj to velja le za slabše klane,manj organizirane klane, ki bodo na dolgi rok težko uspešni, saj ti sprejemajo igralce kar vse povprek in taki igralci ne izboljšajo kvalitete in uspehov klana.

Pri fun clanih (oz. kako bi jim lahko drugače rekli?) to ni nujno res. Taki klani igrajo samo zaradi druženja in zabave. Njihov cilj pa ni neko zmagovanje v gejmerskih ligah, ampak samo zabava, zabava in zabava.

Žal pa se večina slovenskih wnb pro klanov gre igračkat po zgornjem postopku in tj.:
povabijo svega i svašta, treningov se udeležuje nišče, vsi pričakujejo potem neke dobre uvrstitve na ligah, prisotno je tudi razno pičkarjenej in nekultura v komunikaciji
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

def0r ::

Jao dajte se ze umirit s tem vasim klanom...

Outsajder ::

Cena dodatka vietnam bo 14eur:P

guest ::

Ljubitelji prvoosebnih streljačin bodo lahko kmalu v živo preizkusili težko pričakovano računalniško igro Battlefield Bad Company 2 Vietnam. Tu gre za dodatek k igri Bad Company 2, ki temelji na osnovi izjemno zmogljive igričarske tehnologije Frostbite. Dodatek Battlefield Bad Company 2 Vietnam bo na prodaj tik pred novoletnimi prazniki, in sicer tako za osebne računalnike kot igralni konzoli PlayStation 3 in XBox 360.

Bad company 2 Vietnam cena je določena.
15.00 USD = 10.7632 EUR

http://pc.ign.com/articles/112/1129873p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: guest ()

Machete ::

kul, jst definitivno nabavim, ker BC2 je zame eden boljših fpsjev zadnjih let
daleč pred mw2

Robert_S ::

Battlefield 3 bo še boljši , drgač bom pa tud jes ubodu Vietnam.

smarnca ::

@Hexx moj nick je aquL lahko dodaš pa da skupej g33kamo
Drugače bom pa definitivno nabavil Vietnam! :)

@guest LoL

def0r ::

Robert_S je izjavil:

Battlefield 3 bo še boljši , drgač bom pa tud jes ubodu Vietnam.

+1 glede BF3:) Cakam da se odpre beta da bom imel ta early access z MoH:)

ZaLoMaT ::

Če bi kdo želel igrati malo za sprostitev(trenutno nas igra 5prijateljev):
ADD:
BBC2: MANKiller7 - stats: http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/MA... /// XFIRE: mankiller987
Trenutno imam cilj, da dobim pri vseh orožjih zlato medaljo:)

Še iz časov bete:


Trenutno:


Je sploh kje spisek vseh slovenskih igralcev? Kajti med Čehi in Rusi človek kmalu zgubi veselje ;((

Outsajder ::

Meni pa dodatek ni všeč ker ne doda k original igri ampak je posebej:8)

Machete ::

Kaj pa ti ni všeč? Sej če mam prav bo pač sam samostoječ plus vezan na bc2 inštalacijo.

legice ::

če zadeva ne bo potrebovala ploščka posebej za igranje bad company in posebiej za dodatek,kot je bilo pri special forces za bf2, ki sem morda 2x igral:P
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

ShinseiYama ::

So že rekli da bo na voljo samo kot DLC kar pomeni Downloadable Content ...

Oz na voljo samo v digitalni obliki.

zalomat nekaj strani nazaj je komplet lista BFBC2 slo igralcev.

m0f0x ::

Vprašanje. Poslal sem ne vem koliko friend requestov a nisem dobil niti enega odziva. Je možno, da niso/niste dobili ali sem pregrd?
:)

ZaLoMaT ::

Tale BBC2 je glede tega prav z*****! :@ Sem tudi sam opazil, ko smo se s prijatelji pogovarjali preko TS in se dodajali sproti, pa vseeno ni bilo na nobeni strani odziva - torej friend request.
Bo kar, da ni nihče nič dobil:(

def0r ::

Saj friends list v BC2 je BV, raje se na kaksen chat program dodajte bo bolj:)

ZaLoMaT ::

Hi Battlefield fans! We are happy to announce the release of the new PC patch version R9 for Battlefield: Bad Company 2 on October 29th.

We examined the different issues submitted by the community in the thread called "My biggest issues" on the forum. Additionally we have collected feedback for some time now and incorporated a lot of community wishes, so we are really excited to release this.

Please note: All game servers will need to be taken down for updates. The maintenance period starts on Friday, October 29th at 06:00 AM GMT. Most of the servers should be back up by 10:00 AM GMT. The patch is roughly 900 MB in size.

How to get the game client updated
* If you are using Steam: the Steam client will automatically begin updating your game client once Oct 29th, 6:00 AM (GMT) has passed by.
* If you are not using Steam: then the game’s online updater will find the version online at the same hour and ask you to patch.
* If you are not using Steam: You can get a manual patch from several places...
- The main EA CDN: http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2...
- Here's a mirror in Australia: http://www.ausgamers.com/files/details/...
- And here's a mirror in Croatia: http://www.diabolic-servers.com/bc2/ (requires you to create an account first)
- And a mirror via Fileplay.net: http://www.fileplay.net/file/10821/batt...

Here is the complete fix-list for the patch:
- All Weapons Bronze Insignia requiring an unobtainable bronze star for the tracer dart – requirement removed.
- Improved Hit registration made through several fixes and some of the hitboxes themselves have been changed. This will increase the accuracy of guns.
- Blue box chat window removed
- The 2 second immunity when spawning/being revived will now be immediately removed either by firing, zooming, or any movement (move, crouch, jump). A Spawning Player can still orient passively in the Game World..
- 3D vision fixed.
- Fixed slug shotgun zoom crosshair on PC so they better represent the long range accuracy. Crosshairs now close more on PC, similar to consoles.
- Reduced slug shotgun hip accuracy to require zooming for consistent long range accuracy. Hip accuracy is now on par with the semi automatic weapons.
- Fixed a bug on PC where the G3 would do less damage than intended.
- Fixed VADS turning sensitivity on PC so it performs like the ZU23.
- Reduced VADS push back and damage to balance it with the ZU23.
- Fixed a bug where vehicle countermeasures would fail to remove tracer darts at high speed.
- Reduced the reload time for vehicle countermeasures.
- Slightly increased the AT4's damage vs armor to emphasize its anti vehicle role while keeping it balanced vs armor.
- Increased the AT4’s top speed and acceleration so users spend less time exposed when firing.
- Increased the AT4's splash damage so it competes with other AT weapons vs infantry. The AT4 still has the least splash damage of all AT weapons.
- Reduced the splash damage of the Carl Gustav to bring it in line with other explosive weapons. The Carl Gustav still has the most splash damage of all AT weapons.
- Increased the 1 shot kill range of the M95 body shot to counter its lower rate of fire.
- Fixed a bug with the SVU that gave it better close range damage than other semi auto weapons.
- Reduced all weapon damage to the MCOM by 50%.
- Fixed an C4 vs MCOM exploit on Atacama Desert.
- Fixed a bug with FOV when aiming the M1911.
- Lowered the close range damage of the AN94 to highlight its long range role.
- Increased the accuracy of the F2000 on the move to highlight its role as a mobile AR.
- Increased the close range damage of the shotguns to give them a greater advantage vs slugs.
- Slightly lowered the damage of the M60 to balance its accuracy advantage vs other LMG's.
- Slightly lowered the damage of the MG3 at close range to balance it with other high rate of fire weapons.
- Slightly increased the damage of the UH60.

If you have any questions regarding the patch, feel free to contact me on my Twitter.

ShinseiYama ::

ma ta tanov patch je super :)

moja ekipa je zdaj nepremagljiva v HUeyu muhaha smoke zdaj odstran trace dart tko kot mora looooool

killi padajo za šalo XD

Drgač pa kot sm reku če gdo igra BFBC2 pridte na naš TS3 info je na spletni strani: www.extremenastytossers.com 07
Mi smo stalno gor, tk da če niste sramežljivi in znate prenest zajebancijo....

igramo pa HC seveda muhaha

Hexx ::

A sprejmete tudi takšne ki nimajo kd nad 1? :)

ShinseiYama ::

mi igramo za užitek :) tk da ni pomemben KD

trenutno ne igramo zares, hoteli smo sam smo kmalu opazili da resno tekmovanje je sranje kar se tiče BFBC2.

sami medic-i pa gasa kje je point tega lol.

upam da bo BF3 boljš.

smarnca ::

Ubistvu jaz mislim da K/D sploh ni pomemben... Če si inženir maš lahko ful slab KD ampak še vseeno si več kot uporaben recimo za popravljat pa uničevat... Lahko si slab medic oziroma kar koli pa še vseeno rešuješ življenja xD

Heavy ::

V bistvu če imaš slab ratio pomeni, da ekipa predvsem zaradi tebe izgublja respawn vstopnice. Če si medic z nizkim K/D pomeni da brezglavo tekaš oživljat padle soborce, kar pomeni da po verjetnosti pokosi nasprotnik oba. Isto velja za inžinirca: greš popravljat tank, nakar dobiš artiljerijo na glavo in sta fuč oba.


Poleg tega ima pa igra dobra orožja, nobeno ni zanič oz. neuporabno. Med temi so pa še orožja ki veljajo za premočna. Abakan + magnum ammo+ 4x optika = win. Če ob temu nisi upal končati runde z ratiom nad 3 in 5 hate message si noob in daj raje prodat igro.

Robert_S ::

To , da dobiš arti na glavo in sta oba fuč je kriv smotan šofer , ki kar stoji na mestu , ko arti dežuje al pa eni kar spizdijo iz tanka :'(

guest ::

ShinseiYama je izjavil:

ma ta tanov patch je super :)

moja ekipa je zdaj nepremagljiva v HUeyu muhaha smoke zdaj odstran trace dart tko kot mora looooool

killi padajo za šalo XD

igramo pa HC seveda muhaha

Kot si povedal,saj druga neznate igrat,pozabu si povedat kot Hardcore,kjer ni war lige za tekmovanje in sami low skilled igrajo HC.
Tank je glavno vašo vozilo v igri pešadija pa tko kot video prikaz:

Žalostno !!
Če vas zanima??
Name: Imperium training and clanmatch server [SLO]
Game: Battlefield Bad Company 2 Browse: Battlefield Bad Company 2 Servers
Address: 94.75.230.177 Port: 19567 Status: Alive

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: guest ()

ShinseiYama ::

Pida maš ti neke butaste pripombe...
Ja smo zlo dobri v HC ,BTW HC pomeni hardcore XD, samo mi smo dobri tud v normal , tk da ni panike mi lohka igramo oba načina zlo dobr :).

Tanovi patch je bil težko pričakovan ni kaj, akcija ...

Jah drgač pa glede KD če si komaj začel igrat boš kar majhnega imel, če kot začetnik zmoreš imeti v Ratio 1 je super :)
Moj kd je nekje 1.4 se mi zdi mogoče več. drgač pa na igro mam tud po 3+ ratio KD :)

lol
««
34 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3045486108 (1811) OutOfTheBox
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61274123 (30722) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677578 (60064) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838245 (27650) Clubraider

Več podobnih tem