» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
33 / 44
»»

PNG ::

Zanimivo, pol pa se opravičujem :)

fireX88 ::

evo jst tudi igram....igra mi je kr fajn. nick pa je dave1988, če me želi kdo dodati...

alpha1 ::

Imam problem z omenjeno igro namreč takoj ko vstopim v mapo, da bi igral me samo vržen ven na namizje brez kakršne koli napake. Igra je original. Morda kdo ve kaj je narobe?

e-marko ::

Katero grafično imaš? Če je Radeon HD imam verjetno rešitev...

LP
...somebody, somewhere...

fireX88 ::

am kako je kaj glede pinga? kaj je možno dobit kakšen srver ki ima vsaj pod 120 pinga?? mogoče je to trapasto vpr, sam včasih ni igrano, sploh pa ne s snajpo??

@alpha1 mogoče malo več napiši kakšen imaš pc...

alpha1 ::

Problem se je rešil sam od sebe tako, da je zdaj vse ok :)

PNG ::

Dave - jaz imam na zelo zanič povezavi (kjer sem pač začasno) pinga okrog 90. Mogoče bo bolje sedaj, ko dobim optiko 20/20, samo dvomim. Kakorkoli, ping okrog 90 je možno dobiti in to z lahkoto.

Moraš vedeti, da bfbc2 drugače računa ping. 90 ping v bfbc2 je cca 45 ping kot si ga sicer vajen, kar pa sploh ni slabo.

fireX88 ::

prejle sem igral pa sem ga imel tamle okrog 150 pa imam povezavo 10/1...drugač pa po mojih pojmih je ping takšen kakršen pač je in dvomim da nekaj po svoje računa!

PNG ::

Ja jaz ti pa povem, da ni tako. Razvijalci so sami povedali, da če želiš "klasično" vrednost pinga moraš deliti z 2, ker BFBC2 izpiše ping ti-server-ti in ne ti-server kot drugod. Tako nekako.

st0jko ::

v server browserju vidis ping preden konektaš na server. Tiso v igri kaže čudno. Jaz vedno grem na serverje ki imajo v server browserju pod 50 pinga in ni problemov.
keks?

fireX88 ::

aha, ok, hvala za pojasnilo;)

matija14 ::

Map Pack 6 for Bad Company 2 is out! Enjoy Squad Deathmatch on Panama Canal and Squad Rush on Laguna Presa.

:)

Outsajder ::

Eh jst hočem čist novo mapo;((

st0jko ::

Ja.. Fajn bi blo čist novo mapo. To sam dodajajo tis, kar bi že v osnovi moralo bit zravn. No.. hvalabogu je vsaj zastonj...
keks?

Dua'L ::

A res ne morejo niti ene sveže mape dodat al pa vsaj eno iz BC1...
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Redshark ::

a kdo ve kako lahko rešim problem na bfbc2 veteran ker imam bfbc2 ,bf2 in bf2142 ampak ko jih hočem registrirati na veteran mi jih ne zazna

legice ::

problem se meni zdi ,da če imaš igre registrirane pod drugimi emaili,ker meni tudi noče drugih sprejeti,pa da si bog.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Outsajder ::

st0jko je izjavil:

Ja.. Fajn bi blo čist novo mapo. To sam dodajajo tis, kar bi že v osnovi moralo bit zravn. No.. hvalabogu je vsaj zastonj...

To je pa tud res:)

Redshark ::

edina ki mi jo je od začetka zaznalo ja bila bfbc2 ki jo imam registrirano na tem mailu

smarnca ::

Evo malo reklame( upam da lahko )

Extreme Nasty Tossers

Smo slovenski multigaming klan in iščemo nove člane za igranje igre Battlefield: Bad Company 2!
Za VoiceChat uporabljamo teamSpeak 3 --> http://www.gametracker.com/server_info/...
Tako da če bi se nam kdo želel pridružiti naj obišče našo stran in to napiše na forum lahko pa kar tukaj na ZS ;)
http://www.extremenastytossers.com/e107...
Lahko pa tudi kar pridete na TS3 je vedno nekdo gor ;)

Vabljeni v čimvečjem številu!

Nejc1994 ::

A je BC2 tud za na PC??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejc1994 ()

IvoJan ::

ja.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

david24 ::

Imam težavo in bi prosil če mi kdo lahko pomaga namreč ko zaženem BBC2 mi napiše da moram uploadati novejšo verzijo. Ko kliknem da začne uploadati se naenkrat prekine in napiše -There might be internet connection problem or server is down-. Tako da nemorem igrati na multyplayerju. Mi lahko kdo prosim pomaga?

legice ::

probi zbrisast in na novo naložit,meni je tako delalo:) ali pa probaj iti tam kjej je inštalirana igra in se mi zdi da je neka update ikona
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

borutS ::

Mene pa zanima če je kšn server ker so slovenci gor itd... grem na game tracker in nič ne najdem

Bananovec ::

Včeraj spet igral in spet je bilo kot v filmu. Lavfam naprej, okoli mene pa vse poka. Bum bum, pam pam. Rambo style =)
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Berserker ::

Dajte nekaj povedat, a se na pc tudi kdaj to dogaja, da ko greste v igro pa izbirate opremo, pa vam je na voljo samo tista od prvega levela, ter slednjih sploh ne kaže ? Ali pa pri statistiki kaže da ste prvi level, čeprav je treba igro nekajkrat ponovno zagnati da dela normalno. Pa še nekaj a se komu dogaja da mu zmeraj prvi ali drugi match stalno vrže iz igre, čez da si izgubil povezavo z EA online oz kako se reče.

dronyx ::

Jaz takih problemov nimam, edino vsake toliko časa me zabriše iz igre, ker izgubim internet povezavo. Ne vem pa še, kako je to povezano s samo igre, ampak očitno je, ker drugače internet povezava ne pade, oziroma se mi to drugje ne dogaja (mobitelov instant internet).

GLAVNI ::

je že porihtano tr33k, včeraj na ps3 nism mogel nič izbirat razn prvih orožjih pa tega sranja

Bananovec ::

Meni je se na PS3 1x zgodilo, da sem umrl (no, to se sicer zgodi velikokrat) in že sem si izbiral klaso in orožja, nakar me v zadnji sekundi oživi dohtar. Tako sem nato lepo pri miru stal sredi bojnega polja. Premikati se nisem mogel, le orožja sem lahko izbiral>Zombie Stylee
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

GLAVNI ::

ja, edino kar ti preostane je suicide

Riff ::

single player je zakon k so dobre mape sm obru par dni nazaj

Outsajder ::

Riff je izjavil:

single player je zakon k so dobre mape sm obru par dni nazaj

Meni pa ni bil prav nič všeč:8)

simnov ::

10x boljša od vse Call Of Duty , Medal Of Honor ampak od enke Bad Company je pa slabša.

pozitron ::

Pravkar probal single player. Rad bi kupil original s steam-a, zanima me kakšen performance lahko pričakujem, da ne bom brezveze dal 50eur.

Imam pentium e6300(wolfdale)@2.8ghz - OC 3.3ghz, 4gb ram, 8800gt 512mb

Single player je lepo igralen na 1680x1050 (textures medium, detail medium, ostalo low, ter v settings.ini na dx9, ter brez aa in af, hsao izklopljen)

Imam od 30-60 fps v povprečju 40-50 le v zelo hudih akcijah do 30, pod 30 še ni bilo.

Zanima me, če bo performans kaj slabši v multiplayer-ju oz. kaj lahko pričakujem?

LP

alpha1 ::

Zakaj 50EUR če lahko daš 20EUR z poštnino vred http://www.blahdvd.com/Games/Battlefiel...

pozitron ::

Hvala, sam ni to bistvo al 20 ali 50, ker ne mislim upgrade-at računalnik, če ne dela vredu je vsak eur-o stran vržen.

Bor H ::

Odvisno kako si zahteven, jaz igram na C2D + 8700GT (laptop zadeva) in mi na 1440*900 laufa na 25-35 FPS, dovolj za ownat folk oz. ne krivim sistema za lasten fail ;)

pozitron ::

Tut na 32 player serverjih?

Bor H ::

Na vseh, sam začne cukat ko si v dimu in še kaka bomba prleti, ampak na 3Ghz bi mogl delat.

Dua'L ::

Bad Company 2 Vietnam Expansion Gameplay



Kolikšna bo kaj cena, glede na prikazano zna bit kar visoka.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

pozitron ::

Film/link ne dela.

sorry je ok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

Outsajder ::

Huh že usa odklenena orožja boš mel ko bos začel igrat

Machete ::

A kdo ve slučajn kaj je fora, da imam jst v nastavitvah (po tem ko sem zamenju grafo ravnokar) samo možnost anti aliasing: 1x (Ostali del okenčka kjer bi morale biti višje nastavitve pa obstaja vendar možnosti za 2..4.. 8x ni)

hvala

def0r ::

Skoda da je Bad Company 2 resno boring:) Map packi njihovi so pa tko ali tako fake, iste mape kot prej samo drugacni modi gor.

legice ::

ja glede na to,kaj človek dobi z vip naslovom,se mi ne zdi ravno pravično za dodatek,ki izide 6 mesecev za originalno igro,da bi moral biti plačljiv,saj so vsi vip dolpotegi bili obstoječe mape obrnjene,ter pri tej gre konkretno kot je omenil za 4 mape in reskine praktično. če pa bo zaston,saj je omenil kot dlc,kar pa zna biti zastojn,je pa že dober začetek :)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

guest ::

smarnca je izjavil:

Evo malo reklame( upam da lahko )

Extreme Nasty Tossers

Smo slovenski multigaming klan in iščemo nove člane za igranje igre Battlefield: Bad Company 2!
Za VoiceChat uporabljamo teamSpeak 3 --> http://www.gametracker.com/server_info/...
Tako da če bi se nam kdo želel pridružiti naj obišče našo stran in to napiše na forum lahko pa kar tukaj na ZS ;)
http://www.extremenastytossers.com/e107...
Lahko pa tudi kar pridete na TS3 je vedno nekdo gor ;)

Vabljeni v čimvečjem številu!


Lep pozdrav ter oprostite temu kaj bom napisal realnost!!
Smarnica oprosti in ne zavajaj ljudi z lažmi.
IZOGNITE SE TEMU ExtremeNastyTossersin CLANU to je bivši Terror Base clan,KJER SO SAMI DROGERAŠI IN SE VTIKUJEJO V TUJE CLANE njihove zadeve,copicat post in tako dalje!!
Kakor koli,če temu sploh lahko rečeč klan takšnemu ombanšanju,ne realnosti kot iz zgodovine poznani Terror Base kje je enako propadel stakšnim načinom kot bo tale v čim krajšem času.
"Vsak uspešen klan mora biti aktiven na različnih področjih in si pridobivati izkušnje ter hkrati izboljševati svoj ugled"ta klan ent je zelo daleč od tega.
Pojdi na njivo stran in poglej kako in kaj ti bo vse jasno kot beli dan,če ga oni ne spremenijo v noč.

Kot imajo napisan pridi na TS3 boš dobil namesto lep pozdrav? "pička ti materna" ali kako te bom nabil,zjebal in itd...
Ne nasedajte in se odločite res pravem klanu katerem resno lahko rečemo klan beseda ali team play.

Svetujemo da si izognite takišnem klanu nezrelosti,ljudeje pokavarjeni do skrajnosti,ter njihovega obnašanja kot glavni njihov vodja klana bivšega od Terror Base Dr.Drek.
Tole je delnoma napisana realnost tega klana!Hvala.

S spoštovanjem l.p ter ne hodite blizu tega clana ker boš se samo pokvaril in vžiciral.

globoko grlo ::

ti pejt pa nazaj v prvi razred OŠ, nauč se pisat, pol pa pametuj

def0r ::

Enako bi lahko rekel zate:)

globoko grlo ::

a za šolo al za pametovanje :)
««
33 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3045487411 (3114) OutOfTheBox
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61274448 (31047) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677802 (60288) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838322 (27727) Clubraider

Več podobnih tem