» »

Nujno - Facebook

Nujno - Facebook

gregaster ::

Pišem preko fantovga računa tlele gor. Nujno rabim pomoč...se že vnaprej opravičujem, če sem falila pravi podforum...ne spoznam se glih tle :)

Mene so vrgli s FB...in to zato, ker sem preveč videov iz Youtuba objavla v svojem profilu.Njihovih opozoril pa nisem razumela. Kolegica je rekla, da mojega profila sploh ni več.
Zdaj sem jim že pisala, prek nekega obrazca.

Kaj mislite, da so mi vse zbrisali...vse slike...vse??!!!
  • zaklenil: Tilen ()

Gandalfar ::

Jap. Zal.

gregaster ::

Ne me zajebavat...js bom pop******. Neeeee....zjokala bi se...tolk sem vložla truda, da sm si naredla tk fajni profil :::::::::::((((

A nimajo to nikjer shranjen? Pa kak lahk zarad take malenkosti vse brišejo?

zee ::

Ja. Karkoli svojega objavis na FB je v bistvu last FB, ki lahko s tem pocne, kar ga je volja.

Kako, da nisi razumela opozoril??
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

LuGi ::

Copyright jebiga

gregaster ::

Js sem mislala, da me opozarja, da pač ne morm več naložit videov...ne pa, da če bom še poskusla kak video naložt, da me bojo kenslali. Jaooo....zakaj se to dogaja...

Jih lahko prosim, če mi ga aktivirajo? Pa jim razložm, da nisem razumela njihovega opozorila?

BozidarB ::

samo toj tko, last facebooka. ka pa ce jst uploadam svoje naked slike gor? pol lahko oni moje slike objavjo kjer kol se jim za paše?

krucymucy ::

Ne. Lahko jih pa pobrišejo.

frudi ::

By posting User Content to any part of the Site, you automatically grant, and you represent and warrant that you have the right to grant, to the Company an irrevocable, perpetual, non-exclusive, transferable, fully paid, worldwide license (with the right to sublicense) to use, copy, publicly perform, publicly display, reformat, translate, excerpt (in whole or in part) and distribute such User Content for any purpose, commercial, advertising, or otherwise, on or in connection with the Site or the promotion thereof, to prepare derivative works of, or incorporate into other works, such User Content, and to grant and authorize sublicenses of the foregoing.

You may remove your User Content from the Site at any time. If you choose to remove your User Content, the license granted above will automatically expire, however you acknowledge that the Company may retain archived copies of your User Content.

Facebook does not assert any ownership over your User Content; rather, as between us and you, subject to the rights granted to us in these Terms, you retain full ownership of all of your User Content and any intellectual property rights or other proprietary rights associated with your User Content.

Včasih je pametno prebrati pogoje uporabe...

edit: dodal bold...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

AngelOfDeath ::

Priporočam obisk tečaja Angleščine.
edit: Slovnica

bibip ::

Mislim, da se jim lahko samo zahvališ, da so ti brisal profil. Nič slabega niso naredili. Ena neumnost manj v tvojem življenju.

hendriks ::

Mislim, da se jim lahko samo zahvališ, da so ti brisal profil. Nič slabega niso naredili. Ena neumnost manj v tvojem življenju.


Mogoče je zate Facebook neumnost, zame pa orodje, preko katerega sem
ponovno obnovil stike s sošolci iz srednje šole. Tako da pazi pri takem
pavšalnem izražanju...

BlackHole ::

Koliko videov si pa objavila, da še mogoče koga opozoriš?
LP Marko

bibip ::

@hendriks

žalostno, a ne...

Ziga Dolhar ::

Dejmo se ognit off-topic debati o smiselnosti Fejsbuka, okej?

Hvala.
https://dolhar.si/

Spc ::

Copyright jebiga

Tudi če uporabnik objavi externi link na neko drugo stran te zbrišejo?
To se mi zdi malo čudno saj se materjal niti podrazno ne nahaja na fb serverju in po tej logiki ne more bit njihov, da ga zbrišejo če jim paše.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

gregaster ::

Koliko videov si pa objavila, da še mogoče koga opozoriš?


Objavla sem jih 50. To se mi sploh ne zdi velik, ker jih imam na Netlogu čez 100.

Sba ::

Samo 50?

Jaz imam trenutno objavljenih 51 videospotov iz YT, pa nisem dobil še nobenega sporočila s strani Facebooka.

Kako pa so te to obvestili? Sem pa opazil, da je ena prijateljica izginila za kak mesec, dva ... sedaj pa je spet gor.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Ibex ::

Kako pa so te to obvestili? Sem pa opazil, da je ena prijateljica izginila za kak mesec, dva ... sedaj pa je spet gor.


Je še ena opcija deaktvacija računa.

gregaster ::

Jap. Zal.


So mi ga vrnal..hehe...i'm happy now :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gregaster ()

Ibex ::

Super.

balkanec ::

Pa se fant bo imel mir :)
Ti si ziher pozigalec !!!

Tilen ::

Temo zaklepam, ker je dosegla svoj namen. Lahko jo pa zbrcam v Ložo in lahko diskutirate na enakem nivoju naprej.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pinterest gre na borzo

Oddelek: Novice / Rezultati
217741 (5763) mikhail
»

brezplacne slike za spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
92808 (1375) Killermode
»

Uporabniki s Facebookom nezadovoljni, najraje imajo Wikipedijo in Google (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9921117 (18101) Lion29
»

Portal 2 v letu 2011, na PS3

Oddelek: Novice / Igre
265265 (4265) Bananovec
»

Win XP security

Oddelek: Programska oprema
81207 (1069) JanezH

Več podobnih tem