» »

ATI Grafične kartice

ATI Grafične kartice

««
13 / 18
»»

DJ MartiNi ::

Nekaj o novem hotfixu za Catalyst 8.12 kar se tiče Crossfire X predvsem HD4850 v Visti. Fudzilla.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

TribesMan ::

ali pa zadeva preprosto ne deluje več kot kondenzator beri odprte sponke

lahko to malo bolj razložiš?


Ni kaj razlagat. Če ga odlomiš pač kondenzator ne opravlja svojega dela glajenja napajalne napetosti in pokrivanja tokovnih špic v GPU. Nobene znanosti.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

FrancBula ::

torej če bi vse odlomil bi še vedno delalo?:D
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

smokysmile ::

imam graficno gainward HD 4870 1024MB in me zanima ce bi nabavil se eno da bi imel 2X4870,bi blo kej razlike npr.v FPS-jih,itd?
LP!

tilinho20 ::

abnormalen ::

še jst eno vprašanje...se meni splača dati grafično kartico : http://www.mimovrste.com/artikel/263004...

na sistem : intel core 2 duo E6750
2GB RAM Geil 800MHz
matična : intel DG33FB

al bl ne?
predpostavimo, da imam dovolj močen napajalnik.
aja, disk je navadn sataII, WD pač...

lp,

Simon

mesoreznica ::

Procesor je dovolj zmogljiv. Ne vidim zakaj ne.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Meizu ::

Ma seveda. Zakaj pa ne. OCjej na 3.2, 3.4Ghz in imaš tip top sistem.

Dr_M ::

Torej, dobil sem HD4550, pa imam eno veliko tezavo.
Graficna je sapphire, ima en dvi, d-sub in tvout. Monitor je CRT in je priklopljen na d-sub, na tvout pa TV, ampak tezava je v tem, da se mi tvout noce aktivirat, ceprov sistem prepozna tv. Driverje imam 8.12.
Zna kdo tole resit?

Hvala.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

Never mind. Sm ze ugotovil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

AapocalypseE ::

abnormalen, E6750 2.66GHz ni dovolj za 4870. Probaj ga čimbolj navit, če pa ne pa raje vzami 4850, ker boš mel skoraj iste fpsje in še denar prišparaš.

mesoreznica ::

abnormalen, E6750 2.66GHz ni dovolj za 4870. Probaj ga čimbolj navit, če pa ne pa raje vzami 4850, ker boš mel skoraj iste fpsje in še denar prišparaš.


E6750 2.66 GHz je popolnoma dovolj za HD4870.

Za primerjavo: jaz imam E6550@3.4 GHz pa sem imel najprej 8800GT, sem šel na HD4870 in sem imel velik boost v fps-jih, v vseh igrah. Potem sem šel na 9800 GX2 pa je bil velik boost v vseh igrah, sedaj sem šel na HD4870X2 pa je spet velik boost v igrah. In nobena igra razen GTA4, ne kuri procesorja čez 70%, sem sedaj veliko testiral vse igre z novo grafo in nobena ne kuri proca čez 70%. Razen mogoče GTA 4, katere pa ne igram.

Torej če je moj E6550@3.4GHz dovolj za HD4870x2, bo tudi E6750 na 2.66GHz dovolj za HD4870.

Tako da nehajte z temi forami. Če igra na 1280 resoluciji brez AA in srednjih efektih bo CPU bottlenec. Kakor hitro bo nabil efekte na max, in šel na velike resolucije bo grafična bottleneck .

Vsekakor se bo poznalo če bo navil procesor in to precej. Da pa bo mel iste fps-je z 4850 in 4870? Ni šanse. sploh ne pri višjih nastavitvah in resolucijah. Sklepam da ne kupuje take grafe da bo igral na 1280 in medium efektih.

LP

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Misliš, da tvoj procesorček na 3.4GHz izkorišča 4870x2? Nena se pametnega delaj no... Če daš gor navit i7 bo tvoja grafična poletela. Jaz sem mel E2180 @3GHz kar je nekako tako hitro kot stock E6750 2.66GHz in ni bla niti 4850 do konca izkoriščena. Sem mel Pure igro in ob začetku igranja so padli fpsji ob E2180 3GHz na 40 in zdaj z E7200 3.8GHz so konstantno 60fps. Ne pametuj...

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

no StreetRacer, pretiravat pa ne. E2180 je zelo zelo slab procesor. To je pentium dual core, ne core 2 duo.

Maš pa prav, da čeprav je E6750 močan procesor nekaj seveda sigurno bottlenecka HD4870-ko. To pa še ne pomeni, da bi bili rezultati enaki s to kartico na tem procesorju kot tudi enaki rezultati s HD4850.

mesoreznica ::

Misliš, da tvoj procesorček na 3.4GHz izkorišča 4870x2? Nena se pametnega delaj no... Če daš gor navit i7 bo tvoja grafična poletela. Jaz sem mel E2180 @3GHz kar je nekako tako hitro kot stock E6750 2.66GHz in ni bla niti 4850 do konca izkoriščena. Sem mel Pure igro in ob začetku igranja so padli fpsji ob E2180 3GHz na 40 in zdaj z E7200 3.8GHz so konstantno 60fps. Ne pametuj...


Ne nakladaj. Zakaj pa potem porastejo fps-ji pri prehodu na druge močnejše grafične?

Zato ker niso izkoriščene?

Ne sanjaj.

E2180 pa niti blizu ne bo prišel E6750.

Vse igre so na visokih efektih in visokih resolucijah GPU limited, ne pa cpu limited.

In nehajte že tule neko manijo izvajat z temi CPU-ji. Ker to ni res.

Seveda dobiš več fps z močnejšim procesorjem. Vendar to tam kejr že tako ne rabiš procesorske moči.
Če boš igral call of duty boš z močnejšim procesorjem imel namesto 120-160 fps. LOL big deal.

Ko pa boš poskusil igrat grafično zahtevne igre ala Crysis pa pri visokih resolucijah in efektih ne boš z močnejšim procesorjem pridobil nič.

Sicer pa da ne bomo prazne slame mlatili. CPU review in njihov vpliv na gaming. Poglej visoke resolucije in potem nadaljuj z to tvojo famozo: KLIK

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

FrancBula ::

no StreetRacer, pretiravat pa ne. E2180 je zelo zelo slab procesor. To je pentium dual core, ne core 2 duo.

se vidi da nimaš pojma. pentium dual core = core 2 duo
PS: šele zdaj vidim mesoreznica: nimaš pojma o e2180.
sem testiral v 3dmarku.
e6750 na 3000mhz: 2600 cpu točk
e2180 na 3200mhz: 2750 cpu točk
ne nabijte...
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

Zgodovina sprememb…

mesoreznica ::

no StreetRacer, pretiravat pa ne. E2180 je zelo zelo slab procesor. To je pentium dual core, ne core 2 duo.

se vidi da nimaš pojma. pentium dual core = core 2 duo
PS: šele zdaj vidim mesoreznica: nimaš pojma o e2180.
sem testiral v 3dmarku.
e6750 na 3000mhz: 2600 cpu točk
e2180 na 3200mhz: 2750 cpu točk
ne nabijte...


LOL ja ko je 3Dmark tako merilo za igre. Kr malo si poglej teste. 3Dmark in pa teste iz iger.

PS Pentium dual core = Core 2 duo??

Kaj če bi malo pogooglal?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

FrancBula ::

kaj pa je razlika? da je pri dual core stock fsb 800 in da je malo manj L2 cachea?
ali kaj drugega?
EDIT: no sedaj sem pa res pogooglal:
Some of you might still wondering, either it is a smart choice to fork out another RM 200 to get C2D with equivalent gigahertz. Well, the truth is, both CPU are 95 % identical, which the other 5% reserve to C2D processor has higher L2 Cache size. Thats it.
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

Če oba procesorja E2180 in E6750 nastaviš na enako frekvenco delovanja, je razlika med njima mala. V cashe je 1MB proti 4MB. V Nekaterih testih lahko pride do cca 10% razlike, v drugih skoraj nič. : Benchmarks

FrancBula ::

končno eden ki ima pojma in ve da je c2d enako kot pentium dual core!
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

Zgodovina sprememb…

mesoreznica ::

končno eden ki ima pojma in ve da je c2d enako kot pentium dual core!


Sam si napisal razlike.

c2d je podoben pentium dual core ni pa enak.

Ne vem kako lahko daješ take izjave in pišeš uporabniku MedoPu da nima pojma, po drugi strani pa take ven mečeš.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

mesoreznica ::

Če oba procesorja E2180 in E6750 nastaviš na enako frekvenco delovanja, je razlika med njima mala. V cashe je 1MB proti 4MB. V Nekaterih testih lahko pride do cca 10% razlike, v drugih skoraj nič. : Benchmarks


Točno. In sedaj mi povej koliko je razlike med quadom in dual core intelom v igrah pri višjih resolucijah?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

FrancBula ::

MedoPu je napisal
E2180 je zelo zelo slab procesor.

kar seveda ni res
To je pentium dual core, ne core 2 duo.

to je ista stvar. tudi nekateri c2d so fsb 800mhz, in tudi e5200(dual core) ima 2mb pomnilnika, tako kot nekateri c2d.
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

mesoreznica, pametn si da ti kar škodi res. Nimaš pojma pa kar nakladaš v tri dni. Sem gledal teste E2180 @3GHz in E6750 2.66GHz in sta vedno skoraj enaka. Mi grete na živce taki, ki nekaj pišete v tri dni. Misliš, da maš oh in ah procesor, ker je na 3.4GHz.

Če maš procesor E2180 in grafično 4850, boš mel z 4870 minimalne višje fpsje, ker procesor še vedno zaostaja. Ne pametuj, ker če je procesor počasn, se ne pridobi s hitrejšo grafično skoraj nič.

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

Seveda sta E2180 in E6750 enaka, samo gledat moraš kateri test gledaš, v drugih testih je pa lahko ogromno razlike.

V igrah sigurno nista. To bi se najbolj poznalo pri GTA4 pa še v drugih igrah.

Aja. Pa to ko sem govoril o tem da naj bi bil E2180 slab procesor. SPLOH NE!!!!!!! Za take male pare kot se ga prodaja je odličen procesor in navijalec, le ni primerljiv z procesorji ki so 2x dražji.

AapocalypseE ::

http://www.tomshardware.com/reviews/cpu...

The gaps between the CPUs have become smaller: the Geforce 8800 GTS 512 OC with the E2160 at 3 GHz comes close to the level of a E6750 processor, which is almost three times the price.

If you compare an E2160 at 1800 MHz to an E6750 or Q6600, you will find a 30% difference in the overall results. If the E2160 is overclocked to 2400 MHz, though, the difference in overall results is just 15%. The smaller cache of the E2160 budget CPU can be overcome by a higher clocking rate of up to 3 GHz.

Še kdo pameten?

mesoreznica ::

mesoreznica, pametn si da ti kar škodi res. Nimaš pojma pa kar nakladaš v tri dni. Sem gledal teste E2180 @3GHz in E6750 2.66GHz in sta vedno skoraj enaka. Mi grete na živce taki, ki nekaj pišete v tri dni. Misliš, da maš oh in ah procesor, ker je na 3.4GHz.

Če maš procesor E2180 in grafično 4850, boš mel z 4870 minimalne višje fpsje, ker procesor še vedno zaostaja. Ne pametuj, ker če je procesor počasn, se ne pridobi s hitrejšo grafično skoraj nič.



Jaz sem fizično preizkusil grafične na mojem procesorju.

Imam z HD4870-X2 skoraj 2x višje fps-je kot z HD4870, ki sme jo imel prej.

Če je torej CPU bottleneck od kod FPS-ji?

Tudi sam sem bil prej prepričan v CPU limitation, dokler nisem šel na nov monitor in na 1920x1200 resolucijo in visoke efekte. Plan je bil tak. Najprej kupim grafo potem menjam še proc. In na svoje veliko začudenje sme ugotovil da so fps-ji v igrah zrasli. In to zelo zrasli, skoraj podvojeni.

Torej imel sem na istem procesorju 8800GT, HD4870, 9800 GX2 in sedaj HD4870-X2. Torej pišem iz izkušenj.

In kje sem prosim napisal da imam oh in sploh procesor? Nasprotno: trdim da ne rabiš oh in sploh procesorja razen za GTA.

In a je treba takoj začet kregat? Se ne da normalno debatirat?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

Imam z HD4870-X2 skoraj 2x višje fps-je kot z HD4870, ki sme jo imel prej.

In kaj je tukaj nenavadnega?

mesoreznica ::

Imam z HD4870-X2 skoraj 2x višje fps-je kot z HD4870, ki sme jo imel prej.

In kaj je tukaj nenavadnega?


Če bi bile igre CPU limited že pri HD4870 kot ostali trdijo bi bil porast minimalen.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

gruntfürmich ::

Tako da nehajte z temi forami. Če igra na 1280 resoluciji brez AA in srednjih efektih bo CPU bottlenec. Kakor hitro bo nabil efekte na max, in šel na velike resolucije bo grafična bottleneck .


to potrjuje guru test.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Galaxy ::

Ampak vseeno je razlika, posebej pri chache.

Bump.

Majhen bump, da ne bo tema zamrla ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Galaxy ()

Cursed666X ::

Mene pa zanima, kaj mi prinese novi Catalyst 9.2? Kdaj se bom dočakal kakšne realne pohitritve pri GTA IV?

OmegaM ::

Pozdravljeni.
Nekje sem opazil da se splaca nabavit 4830 torej SLI in testi kar lepo boljsi od ene 4870 pa bom rekel za ceno ene 4870 dobis SLI 4830, vendar za enako ceno dobis 4850 x2, kaj je sedaj boljse?

Je pa tudi res da kmalu izzide ven nove serija Radeonov ane?

LP
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

tilinho20 ::

za ceno ene 4870 dobis SLI 4830

CF bo prav. :D
ceno ene 4870 dobis SLI 4830, vendar za enako ceno dobis 4850 x2, kaj je sedaj boljse?

4850x2.
Je pa tudi res da kmalu izzide ven nove serija Radeonov ane?

Da.

Mitja358 ::

EVO http://www.guru3d.com/article/radeon-hd... Na sliki v igri COD5 je prikazana razlika med ATI in nvidio v lepoti slike. ATI zmaga seveda :D Tako da tisti ki govorite da ima ATI enako sliko kot nvidia, to ne drži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

OmegaM ::

Iz izkusenj se dobro zavedam da ima ati lepso sliko, vsaj v ostalih vseh serijah za nazaj ko sem jih imel.

Najbolj sem bil rpesenecen ko sem primerjal svojo staro x1950xt z 38xx serijo :D

Uuuu Mitja, to sem iskal, ta link ... ,ker sem to ze naletel pa nisem sedaj nasel :)

Hvala obema.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Mitja358 ::

Ni problema, jaz hočem samo dokazati da ima ATI res lepo sliko od Nvidie. To je predvsem namenjeno fanom. :D

Senitel ::

EVO http://www.guru3d.com/article/radeon-hd... Na sliki v igri COD5 je prikazana razlika med ATI in nvidio v lepoti slike. ATI zmaga seveda :D Tako da tisti ki govorite da ima ATI enako sliko kot nvidia, to ne drži.

Ekhm:
Now looking closely you'll notice a little color-tone difference. This scene has a lot of fog consistently moving from the right to left, which is the cause of that color tone difference. You can actually see that if you look at the end of the road and then compare with the Radeon shot.

Čestitke fanboy...

Denis15 ::

Koliko bo pa stal Hd4890? ene 280EUR?
xD

AapocalypseE ::

Tisti, ki vemo in vidimo, da ima Radeon lepšo sliko od Nvidie, nas ne bo noben prepričal, da je kako drugače.
Sem šal iz 8800GT na 4850 in je opazna razlika.

Zgodovina sprememb…

Denis15 ::

Tisti, ki vemo in vidimo, da ima Radeon lepšo sliko od Nvidie, nas ne bo noben prepričal, da je kako drugače.
Sem šal iz 8800GT na 4850 in je opazna razlika.

Jaz pa bom počakal do 15.januarja in si pol kupim nekaj za 1200EUR potem bo že tak taka konfiuracija ko danes stane 1200EUR stala 800EUR. Pa bo...
xD

Senitel ::

Tudi tistih, ki vedo da vesoljci letajo okrog, ne bo noben prepričal drugače.
Ali pač nisi monitorja nastavil v obeh primerih, ali se pa pogovarjamo v miniaturnih razlikah med AA/AF.

Denis15 ::

Tudi tistih, ki vedo da vesoljci letajo okrog, ne bo noben prepričal drugače.
Ali pač nisi monitorja nastavil v obeh primerih, ali se pa pogovarjamo v miniaturnih razlikah med AA/AF.

Glej če mu je Ati bolj pri srcu kot Nvidia je vse lepo in prav. In tudi sam sem mnenja da ima Ati nekoliko boljše grafične kartice in da je vodilen na trgu prodaje grafičnih kartic ( kar priča tudi nvidijev proračun iz leta 06-07-08-09). Tako da le kupi kero radeonko si želiš ti nebo žal!
xD

AapocalypseE ::

Senitel, monitorja se sploh ne dotikam nič. En x nastavim in mam skozi isto, tako da nebi o tem. Sence so lepše pri radeonu in nasploh je slika bolj "kinematična". Mam eno igro isnooker za igranje prek interneta in so sence žogic dost lepše pri Radeonu.

Mitja358 ::

Senitel, monitorja se sploh ne dotikam nič. En x nastavim in mam skozi isto, tako da nebi o tem. Sence so lepše pri radeonu in nasploh je slika bolj "kinematična". Mam eno igro isnooker za igranje prek interneta in so sence žogic dost lepše pri Radeonu.

Vsi ki smo šli iz zelenih na rdeče vemo.

tilinho20 ::

Senitel, monitorja se sploh ne dotikam nič. En x nastavim in mam skozi isto, tako da nebi o tem. Sence so lepše pri radeonu in nasploh je slika bolj "kinematična". Mam eno igro isnooker za igranje prek interneta in so sence žogic dost lepše pri Radeonu.

Vsi ki smo šli iz zelenih na rdeče vemo.

Me not. :D

Senitel ::

Mam eno igro isnooker za igranje prek interneta in so sence žogic dost lepše pri Radeonu.

Potem igra OČITNO počne nekaj drugega na GeForce-u kot na Radeon-u. Tudi S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky renderira v DX 10.1 patchu sence na Radeon-ih bistveno lepše. To so pač razlike, ko na grafični kartici A uporabljaš feature, ki ga grafična kartica B nima (obraten primer bi recimo bil SSAO v NV driverjih). Ampak to ni point!
Point je, da se vedno najde nekdo, ki bo primerjal kvaliteto slike v "identični situaciji" tako, da bo en frame na kartici X in drug frame na kartici Y 10 sekund kasnej z 10m premaknjeno kamero in premaknjeno meglo.

Vsi ki smo šli iz zelenih na rdeče vemo.

Govori zase, ker nisi edini ki si kupil kdaj Radeon-a...

Mitja358 ::

Mam eno igro isnooker za igranje prek interneta in so sence žogic dost lepše pri Radeonu.

Potem igra OČITNO počne nekaj drugega na GeForce-u kot na Radeon-u. Tudi S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky renderira v DX 10.1 patchu sence na Radeon-ih bistveno lepše. To so pač razlike, ko na grafični kartici A uporabljaš feature, ki ga grafična kartica B nima (obraten primer bi recimo bil SSAO v NV driverjih). Ampak to ni point!
Point je, da se vedno najde nekdo, ki bo primerjal kvaliteto slike v "identični situaciji" tako, da bo en frame na kartici X in drug frame na kartici Y 10 sekund kasnej z 10m premaknjeno kamero in premaknjeno meglo.

Vsi ki smo šli iz zelenih na rdeče vemo.

Govori zase, ker nisi edini ki si kupil kdaj Radeon-a...

Par postov gor maš da ljudlje opazijo. Če ne pa si kupite močnejšo dioptrijo :D Hec.

Urc ::

@Mitja358

Mislim, da ne veš s katerim človekom se pogovarjaš. Mogoče bi moral pogledati njegovo pravo ime in npr. vpisati v google. Brez heca :)

@Senitel enkrat se je res govorilo, da naj bi Nvidia rendirala manj textur kot konkurenca in tako dosegla višje število fps-jev. Je bilo kdaj kaj resnice v tem?
Mogoče imajo ljudje še vedno to v glavi in potem podzavestno mislijo, da je neka stvar boljša oz. lepša. Sam sem imel Nvidio in ATI-ja nedolgo nazaj in nisem opazil razlik.

tilinho20 ::

@Mitja358

Mislim, da ne veš s katerim človekom se pogovarjaš. Mogoče bi moral pogledati njegovo pravo ime in npr. vpisati v google. Brez heca


Prav temu sem se jaz režal, tem ljudem ki so pametovali Senitelu. :D
Škoda, da si prekinu, ker potem bi se še bolj režal. :D ;)
««
13 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične do 300€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
625053 (3822) mesoreznica
»

Radeon 4850 bo zdaj, zdaj tu (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Strojna oprema
70744295 (19789) Music Man
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706227 (4862) opeter
»

Uradni testi Radeona HD 4850 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
6312970 (10028) OChack
»

Test ATI radeon 3870 vs. 8800GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
557297 (5970) Jst

Več podobnih tem