» »

Pusti službo, da lahko dobiš PS3 (in jo raztelesiš)

1 2
3
»

@LOL ::

Jah nevem ampak dokler stane nad 150k z cenami spilov ga lahko kr sami obdrzijo. Bo mi PC bolse sluzil

Fakin pirat. Igral bi plačal ne kaj? Potem se imaš celo pravico kritizirati razne igre kljub temu da vrtiš piratsko robo,.:\

Tr0n ne strinjam se da je old generation edino grafična kartica v PS3 je nekako primerljiva z 7800GTX. Le da je optimizirana.

Ja samo v realtime grafiki in ne v številkah bo tekloi hitreje kot na 8800. Sicer nekje med 7900gtx in 8800 serijo tako da

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Pesimist ::

kaj?

@LOL ::

Zato, kok pa stane taka grafična za PC in ostale komponente ki so na ravni PS3ja? Ene 400 ksit kaj?:\
Torej imaš že v osnovi precej free keša za nakup iger. In pa ja: za PS3 se bo splačalo počakati na ekskluzive: GT5,MSG4 in podobne. In te igre so vredne 20k sit. Al pa kak Tekken6. To dejansko igraš lahko par mesecev, ne pa večino iger za PC

Seveda pozabljate nekaj: optimiziranost iger za konzole. Tam lahko nadoknadijo precej % v primerjavi PC.
Npr. če je kdo igral Resident Evil 4 za GameCube ve o čem govorim. Ena najlepših iger

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Pesimist ::

Meni niso vredna ker nespilam takih iger tak da... In od kot tebi pirat? Jaz govorim da so igre enostavne predrage napram PC ti pa se deres pirat? Na kaki osnovi baziras svojo glupo trditev?

kataklysm ::

Sawyer...teb se resnično ne sanja kaj govoriš. Nintendo zmeri poskrbi za izvirnost igranja in izvirnost špilov.. Krepko mu dol visi za moč konzole! Teb je pa samo važna moč, moč in še enkrat jebena moč.... Tudi Nintendo DS je v moči pod Sony PSP in se prodaja bolš kot pa PSP(vsaj na japonskem..). Folku (večina)se gre za špile ne za merjenje dicka ker ma močnejšo žverco. Zdej samo še čakam, da boš uprašu kaj je DS in kaj PSP..:P
ESi

@LOL ::

Meni niso vredna ker nespilam takih iger tak da... In od kot tebi pirat?

Kakor sem nekje že napisal.
Zakaj so ekskluzive za PS2 toliko ražje od iger za PC?
Npr. zakaj je GT4 dražja (bila) od NFS:Carbon denimo? NFS je multiplatform špil, GT4 npr. pa narejen na eno platformo.
Itak pa se multiplatform špilov za PS2 ne splača kupovat oz. so to le redki.
Sam denimo nimam doma špila ki bi bil narejen za multiplatformo. Tako da je to še en razlog zakaj opravičujem cene špilov za PS2. Itak pa počakaš pol leta od izida in je špil cenejši tudi za polovico.
Kakor sem že napisal: Sawyer je grafična cipa.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crossfire dela tudi na neCrossfire kartici

Oddelek: Novice / Grafične kartice
73279 (1559) mtosev
»

Praskalnik za domačo uporabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
588162 (6346) driver_x
»

Samogradnja robotov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
84133 (3645) Daliborg
»

Crossfire works on non-xfire cards

Oddelek: Strojna oprema
71624 (1309) Romčy
»

Evo trik z napajalnikom - a kdo zna nemško?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91339 (902) eF

Več podobnih tem