» »

Stil oblačenja

Stil oblačenja

Stewie G ::

Zdravo!
Sem zaprisežen roker, metalec. Ker hodim okoli oblečen kot kak klošar se se odločil, da malo spremenim svoj stil. Imam si namen kupiti nekaj takih svari, da ljudje vidijo kaj poslušam. Zanima me kaj je najbolj značilno za rockerje, seveda ne nekaj prestarega in čisto izven mode, čeprav poslušam največ take bande :D Kaj bi mi vi predlagali, imam pa kratke lase (4-5 cm, včasih tudi več), visok 190 cm, 75 kg.
Drugače pa me zanima tudi vaš stil oblačenja. Kako se oblačite?
LP
Name changed.

ramiz?! ::

jype a to si ti, al se tako oblačiš? :)
Never regret anything, there's always a reason things happen.

jype ::

Jaz sem.

Yacked2 ::

kavbojke(modre) + kratka majca (rdeča) + športna jopca (temno modra), še nikjer me niso grdo gledal
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

leiito ::

Stewie G je izjavil:

Zdravo!
Sem zaprisežen roker, metalec. Ker hodim okoli oblečen kot kak klošar se se odločil, da malo spremenim svoj stil. Imam si namen kupiti nekaj takih svari, da ljudje vidijo kaj poslušam. Zanima me kaj je najbolj značilno za rockerje, seveda ne nekaj prestarega in čisto izven mode, čeprav poslušam največ take bande :D Kaj bi mi vi predlagali, imam pa kratke lase (4-5 cm, včasih tudi več), visok 190 cm, 75 kg.
Drugače pa me zanima tudi vaš stil oblačenja. Kako se oblačite?
LP


Zaprisežen roker (če je prisega resna), sploh metalec, mora v teh časih kombinirati oprijete usnjene hlače neonskih barv z zgoraj brez. Morda še boa okrog vratu, za balans, ostalo pa stvar okusa. Najdi na netu International Male katalog, zakon, če hočeš biti opažen.

Avenger ::

Stewie G je izjavil:

Imam si namen kupiti nekaj takih svari, da ljudje vidijo kaj poslušam.


Daffaq.... Zakaj to??
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

oemdzi ::

Mene tudi zanima kakšen stil oblačenja bi mi priporočal če poslušam mp3 glasbo ?

jype ::

To je pa res easy: Vse popolnoma črno.

DimmniBurek ::

Ampak tista iStvar pa ni črna? A to more bit tko, če ne nisi c00l?
There Is No Stronger Drug Than Reality

jype ::

Ja. Če nisi točno tak, si diskvalificiran.

nekdonekje ::

Pa če imaš klubuk moraš nujno imeti nekaj modrega za sabo (avto, punco, karton)?

St235 ::

Jaz pa v avtu pretežnjo poslušam radio, včasih pa preklopom na mp3. A obstaja kak stilski dodatek, da se to vidi?

oemdzi ::

St235 je izjavil:

Jaz pa v avtu pretežnjo poslušam radio, včasih pa preklopom na mp3. A obstaja kak stilski dodatek, da se to vidi?

Odzadaj namesto registerske tablice montiras LCD, ki prikazuje trenuten komad, ki se predvaja. Nekoliko drazja alternativa temu je ce si kupis dovolj mocne zvocnike ;)