» »

Kateri disk?

Kateri disk?

kanabis ::

Ker sem pred nakupum novega večjega diska se obračam na to stran, da mi svetujete kateri disk bi bil primernejši glede hitrosti in pa tudi brezhibnega delovanja!! V mislih imam Maxtor 160Gb 6Y160P0 U133, 7200. 8Mb ter WD istih lastnosti. Sedaj imam v mašini WD 80Gb JB, 8mb in dela kot grom najboljše do sedaj, kar imam opravka z računalniki. Za nasvet se vam zahvaljujem!! l.p.
  • spremenil: Tomi ()

boštjan ::

ja če si do sedaj mel WD ,pol ostani pri WD,je pa res da je maxtor cenejši

kanabis ::

Saj ravno zato, ker je cenejši bi ga vzel pa ne vem, če so tako zanesljivi kot WD-ji. Takole bom rekel v Avstriji dobim tega Maxtorja za neverjetnih 35.000.- pa še prostora ni nikoli dovolj.

boštjan ::

to je nova serija maxtorjev z 8MB cache, če se ne motim in zna bit kar OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

kanabis ::

bi te vprašal ali mi bodo Winsi XP podpirali tako velik disk in kaj bo rekla plošča, imam Elitko K7VTA3? Misliš da so ti diski še hitrejši od serije WD-JB z 8Mb keša, ker Maxtor ima še 133Mhz vodilo poleg 8Mb.....

boštjan ::

ATA 100 ali ATA 133 je čisto vseeno,ker disk z ATA133 niti 100MB/s ne izkoristi. Bolj važen je dostopen čas,velikost predpomnilnika in vrtljaji,ter seveda zanesljivost.V XP bi moralo špilat,glede plate pa pokukaj na elite stran. Navadno piše pri novem biousu kolko GB HDD podpira.

kanabis ::

najlepša ti dala.......

boštjan ::

najlepša ti dala.......

si prepozn,mi je že:D

M4TECH ::

kanabis:
Vzemi WD800JB ali pa večjega,kakor ti paše in kaj potrebuješ.

Boštjan:
he he he,...:D Nikoli ni prepozno da ti nebi katera...:8)

kanabis ::

Fantje ne vem kako ampak do sedaj me še niste prepričali kateri disk bi bil boljši in zakaj bi lahko bil boljši upam, da ima kdo res prave argumente in mi jih posreduje!!

sash ::

če ti je pomembna tišina potem se definitvno izogni Maxtorja, ker je neprjazen do ušes, medtem ko je WD malenkost bolj prijazen, vendar še vedno daleč od Baraccude.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

M4TECH ::

Če pa hočeš speed in kvaliteto pa je najboljši WD.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tihi,zanesljivi in hiter disk priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
342520 (1646) Grimlord
»

ATA vs. sATA vs. raid...

Oddelek: Strojna oprema
241506 (1229) Jebiveter
»

Maxtor ali WD?

Oddelek: Kaj kupiti
221135 (842) dr.J
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310424 (7609) Keyser Soze
»

kateri disk se splača kupit

Oddelek: Kaj kupiti
151250 (990) danielka84

Več podobnih tem