» »

primerjava routerjev

primerjava routerjev

GeForce_man ::

AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

jan01 ::

Za tako ceno NE kupuj routerja. Najbrž bi bolj rabil switch!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

GeForce_man ::

ne ker s switcherjom nemorem biti z obema računalnikama naenkrat a intrnetu!!!zato rabim router

in zakaj mi ne priporočaš routerjov za tak denar???
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

K0K0 ::

Ka maš statični ip?
Pomoje sta oba routerja za en k...
Če bi uporabil iskanje bi videl da so s poceni routerji same težave, ker so prešvoh in potem pri malo večji obremenitvi (p2p) zmrzujejo. Tko da brez veze da kupuješ router za 5k, ker boš sam dnar stran vrgu. Kolkr tolk vredu routerji se začnejo pri cca. 17k.

Jest bi ti predlagov da si dobiš kak star računalnik in nanj naložiš za router prirejeno linux distribucijo. tuki si lahko mal prebereš da boš vidu kater bi bla prava zate.
Jest mam kr eno odsluženo 300mhz mašino z coyote linux na disketi pa mi v pol leta ni niti enkrat zmrznu pa je skos 5-6 pcjov gor prklopljenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

SimplTech ::

@ GeForce_man: zakaj imaš odprti 2 temi s popolnoma isto vsebino in smetiš po forumu??

Če imaš dinamični IP lahko več računalnikov dostopa do interneta samo preko switcha in ruterja NE rabiš.

K0K0 ::

Sej nima 2 ampak 4 8-O
prva
druga
tretja
četrta

GeForce_man ::

ne nimam statičnega ip-ja....imam toliko tem ker vsi ljudje ne hodijo na vse forume in ker mi je to tako nujno sem naredil več tem...
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

K0K0 ::

LOL

Ti pa si pojava. 8-O >:D
Če se ti res tako mudi uporabi iskanje, pa boš takoj zvedu.
Si ziher da ti tvoj internetni ponudnik ne ponuja več istočasnih povezav?

Sicer pa ne razumem kaj je z našimi "super" moderatorji. Če jest pozabim napisat ceno za ram v malih oglasih mi takoj pobrišejo oglas. Tuki pa sam gledajo. Tud ne razumem kakšen smisel ima zaklepanje tem z parimi posti v katerih vbistvu nič ne piše? Take teme se pobriše sploh če so na forumu še 3 enake, ker drugač sam smetijo!

SimplTech ::

Malo bi se sprehodil po kategoriji Omrežja in internet pa bi takoj dobil odgovor na vsa svoja vprašanja. Drugače pa kot rečeno uporabi switch.

Se pa tudi jaz pridružujem mnenju, ki ga je dal K0K0, moderatoji malo ste zaspali.;)

GeForce_man ::

ja ampak še vedno nisem prišel do odgovora če sem lahko z switcherjem z obema računalnikama naenkrat na netu????nimam statičnega ip-ja in imam adsl-isdn!!!!!!
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

jan01 ::

Vprasanjein odgovor:
Uporabljas torrente ali mulo?
Ce,je odgovor da, zberi denar pasi kupi linksys wrt54gs(24.000+/-3.000, 3 leta garancije, zakon ga imam sam....) ali pa asusovega tistega mislim da ****500 deluxe(se zdajle ne spomnim imena...)

Poglej cene teh routerjev(in se kaj drugega) v avstriji, nemciji.....


/* ****************off***********topic****************
Za pojasnitev cen pri nas bi se glasil takle odgovor:
Ker je slovenija manj razvita drzava od razvite evrope(in drugih) imamo lahko visje cene!!???
Zdaj pa poglej. npr Nemci imajo visje place pa cenejse npr racunalniske komponente, v Sloveniji pa je obratno(no to je v resnici zaradi previsokega standrta pri nas, ki si ga pac slovenija se ne more privosciti...
Ah bom nehal smetiti..
*/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

router

Oddelek: Kaj kupiti
101210 (1057) AndrewSmith
»

200GB disk zazna mi ga samo 130

Oddelek: Strojna oprema
185221 (5093) HeXeD

Več podobnih tem