» »

outpost firewall pro

outpost firewall pro

Guard ::

trenutno sem presaltal iz zone alarma na outost firewall. Vse dela super in prav, potem pa ko hocem uporabljat bitcomet (torrent) pa mi vse zablokira (z msnja me dol vrze, internet se ustavi, emule neha delat...) . ko pogledam pod funkcijo Attack Detection so vsi programi tam prikazani kot blokirani. Zdaj sem onesposobil tale attack detection pa vredu dela. Mogoce ve kdo kak bi to zadevo resil? Ali je boljse, da kr na zone alarmu ostanem?

e-marko ::

Aha, super... Torej nisem edini, ki ima te težave. :(
Sam uporabljam Outpost že kar nekaj časa in skozi je bilo vse ok. Danes pa po restartu ugotovim, da net ne dela tako kot bi moral. Strani se niso odpirale, v msn se nisem mogel vpisati... Izklopim Outpost in vse dela!
Nadgradnja na zadnjo verzijo ni pomagala. Tudi če dam npr. IE pod trusted aplications ne pomaga. Ko hočem odpreti npr. Siol.net se stran delno odpre in dobim opozorilo od outposta, da gre za attack s strani www-tools.siol.net. Enako je z ostalimi stranmi... Pa kaj za vraga bi lahko bilo tom ker nastavitve imam enake kot vedno (vsaj ne vem, da bi kaj spreminjal). Tudi popolna odstranitev Outposta in reinstalacija ni pomagala. Sedaj pa sem že malo obupan in res ne vem več kaj naj storim. Izklopljen Attack Detection sicer pomaga, ampak potem ne potrebujem outposta in sem lahko na win fw.:\
Need help! Hvala.

LP

Pa še primer opozorila, ki ga izpljune outpost:


EDIT: Ponovno sem omogočil Attack Detection, vendar sem izklopil Block Intruder IP. Sedaj dela večina programov. Še vedno pa to ni rešitev. Kako naj prepričam outposta, da enostaven obisk neke internetne strani ali pa vpis msn-ja še ni napad na moj comp? :\
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130060 (19547) Qushaak
»

Norton Antivirus kompatibilnost z firewalli

Oddelek: Pomoč in nasveti
8990 (921) jan01
»

Agnitum Outpost Firewall => TEŽAVA

Oddelek: Omrežja in internet
81707 (1418) simnov
»

Interner crknil ob updatanju ZoneAlarma

Oddelek: Pomoč in nasveti
71084 (960) suprpp
»

MSOffice2k - Outlook

Oddelek: Programska oprema
11949 (857) TheOne

Več podobnih tem