» »

Kateri program za zaščito datotek/map z geslom

Kateri program za zaščito datotek/map z geslom

Fizikalko ::

Torej - rad bi zaščitil določene podatke oziroma mape na disku z geslom. Kateri program naj uporabim (sigurno obstaja kaj takega...)?

Hvala.

AndrejS ::

chmod 700 in samo ti vidiš datoteke !

gumby ::

na win2000/XP lahk nastavis pravice, kateri uporabnik kaj vidi na disku...

Jan987 ::

kakopa nej naredim da bo omejen uporabnik videl samo svoje namizje brez meniaj start in diskov.

Kaufmann ::

Hide folders XP
ni podatka

PARTyZAN ::

FolderAccess ... simpl programcic, ki te vprasa za geslo ko hoces vstopit v mapo.

Uros!no ::

mzagy ::

najbolši za to je Lock folder XP 3.5!! Js sem zadovoljen:)
Zagy

tx-z ::

če maš denar da kupiš oz. znaš nabirat rožice na svojm vrtu, potem poglej na Utimaco :\ ;)
tx-z

Fizikalko ::

Hvala za nasvete. Sprobal že Folder Lock in Lock Folder. Bom probal še FolderAccess, ker rabm točn to - da me za gesl ovpraša, ko kliknem na mapo ( in ne kot pri Folder Lock, da najprej moraš zalaufat program, vse odklent, potem se pa šele zaklenjene mape pokažejo...).

Fizikalko ::

Probal Access Folders, pa mi ni jasno, kako naj bi to naredu, kar sem prelje opisal... Vse je vezano na uporabnika - tega se mi pa ne da skos menat. Radbi torej prograam, ki zaklene mapo, ta pa je še vedno vidna, le da ko klikneš v Raziskovalcu nanjo, te vpraša za geslo...

pajac ::

Jaz tudi to iscem...
Pa naj bo FREE, ce se da.

Torej nekaj zadosti enostavnega in uporabnega da lahko enkriptam folderje/fajle direkt z desnim klikom, al pa iz system tray-a in da pri branju fajla ne zahteva instaliranega softvera.
Torej ce zapecem folder na cd in ga zelim odpret na drugem pc-ju, me samo vprasa za geslo in to je to.
Sistem je winXP.

Kaksen predlog morda.
HA!..Tega pa nima še nihče!! ;p

Fizikalko ::

Aha, probal sem še FolderAccess in to je to, kar iščem! TNX!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KAKO do datotek?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91336 (1069) solatko
»

Folder lock in nedostop do mapc-nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
224147 (2852) ToniT
»

FolderAccess2.1

Oddelek: Programska oprema
51180 (1118) barelyLegal
»

Kako nastavit geslo za eno mapo

Oddelek: Programska oprema
82813 (2641) luky
»

pomoc pri zasciti

Oddelek: Programska oprema
5856 (770) gmail_samo

Več podobnih tem