» »

Vprasanja /odg. na Kontrolno 2004 iz joker ?

Vprasanja /odg. na Kontrolno 2004 iz joker ?

Lith ::

imam VSA vprašanja iz kontrolne s slikicami, samo nekaj odg. mi manjka da izpolnim (sem pač žrtvoval mamin comp. za 1x skoz pogledat)
a je kdo pripravljen kaj pomagat v zamenjavo dam vsa vprašanja (1.7MB slik v fajlu)

BaRtMaN ::

Ti si pa hiter.

Poldi112 ::

Mogoce ce poves vprasanja, ker ne beremo vsi Jokerja.

BaRtMaN ::

Jutri do polnoči se da še oddati rezultate, tako da bi bilo dobro počakat na ponedelejek za objavo.

Lith ::

mah, odgovori so eni trivialni, eni pa kr neki (oz. Jokerjevi) in pač nimam tako ene 30% pojma kaj bi (v resnici še nisem preštel katere ne vem... 1. del in 2. del )

... update še sledi :'(

Lith ::

no, enostavno so ostala neodgovorjena vprašanja, ki jih vedo samo 'lokalneži' na Joker forumu, in sicer:

* Kaj imata skupnega Ice Age in Joker ?
- bager, - pingvina, - Dodota, - želod

* Zakaj je umrl Bruce Lee ?
- pretepli so ga teroristi, - ni umrl, kajti živi v naših srcih, - ubili so ga z laserji, - povozil ga je valjar

* Japonski lovec dej nosila ava $ramke. ???
- 0-day warez by Pub|X , - Zero give, nosila ava money , - zduvz zdenx apn etr, - naj japan lovec da nosila smraku

* nek lik se pojavi v čisto vseh knjigah Harry Potter, a zaenkrat v nobenem filmu ?
- Drecov prijatelj Crabbe, - duh Zophrnack, - skorajbrezglavi Nick, - teta Petunija

* leta 1971 je Bill Gates kupil svoj prvi avto
- carerra, - mustang, - korveta, - hrošč

No, če kdo ve kaj od tega, prosim.... (ali pa ZS)

Urajmal ::

za tole predzadnje vprašanjem pa nisem ziher ker sem prebral vse knjige o harry potterju in gledal oba filma in mislim da so vsi ti liki igrali v filmih... tako da ne vem kaj bi bil odgovor na to vprašanje... jaz sem pustil prazno...


Pri lovcu pa daj zadnje nekako logično špila...:\

BaRtMaN ::

* Kaj imata skupnega Ice Age in Joker?
Dodota. Dodo je pisec za Jokerja.
* Zakaj je umrl Bruce Lee ?
Ni umrl, kajti živi v naših srcih. V bistvu je umrl zaradi oteklih možganov.
* Japonski lovec dej nosila ava $ramke???
Jaz sem dal 'Zero give, nosila ava money', ker sem WW2 flight fan. :))
* nek lik se pojavi v čisto vseh knjigah Harry Potter, a zaenkrat v nobenem filmu ?
duh Zophrnack
* leta 1971 je Bill Gates kupil svoj prvi avto
Jaz sem dal hrošča, ker se je Billy rodil 1955 in je bil 1971 star 16 let, takrat pa verjetno še en bajno bogat.

Lith ::

good point B:

- jaz sem iskal pod Ice Age in našel nekaj govora o pingvinih, da so iskali avtorji živega, da bi simulirali njegovo perje !??
- Billy G. ja tut men je bil hrošč prva ideja, ostale pa ?? (ker takrat sta billy in allen šele kupovala svoje 'mlinčke')
- Harry P. - nimam pojma
- B. Lee - v nekem 'slikosuku' pravijo da so ga ubili laserji ? kje kdo kaj 8-O

ed.:
aja, še enega sem pozabil:

Ko se Luke in Leia (Star Wars ) spogledujeta, bi temu lahko rekli tudi:
- nasladno vihranje čup iz sedemdesetih, - traparija, - jeba za Imperij, --- incest

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lith ()

Gandalfar ::

Bill Gates se je ze rodil bajno bogat.

Lith ::

@ Gandalfar:
o, sra..e, od kje pa to ? K jst nisem našel na stricu Googl kake nj. biografije z denarjem

Gandalfar ::

On October 28, 1955, shortly after 9:00 p.m., William Henry Gates III was born. He was born into a family with a rich history in business, politics, and community service. His great-grandfather had been a state legislator and mayor, his grandfather was the vice president of a national bank, and his father was a prominent lawyer.

His father is William Gates Sr. who is highly reputable corporate lawyer at Seattle, but he is now semi-retired. Now he focused on running a charitable foundation that has been donated over $200 million by MicroSoft Corporation. Bill's mother Mary Gates died in 1994. She worked in a number of positions, for example director of a bank, regent of the University of Washington and Board of Directories at United Way. Microsoft Corporation headquarters are in a street named "Microsoft Way One" after Bill's mothers company United Way at Redmond, Washington, USA. Bill has two sisters, Kirsti and Libby. Kirsti is one year older than Bill and Libby is nine years younger. Libby has two kids.

Bill Gates was born in 28th of October 1955. He first went to Lakeside, an expensive private school and after that he went to Harvard University. He met his friend and eventual colleague Paul Allen at Lakeside. Bill did not have a troubled childhood, but in a Playboy Magazine interview he said that he'd been referred to a psychiatrist for a year and half due some problems at school when he was 13 years old. At school Bill's grades were low on those subjects that did not interest him, he did this deliberately so he could spend more time on those subjects that he was interested in.

Wox ::

A sam teh pet pitanj ni jasnih? Cool. Kaj pa:
Od kje prihaja hobotnični alien Tjararara...?
Koga poriva C. Bings v šesti sezoni - (menda je to una neka nadaljevanka Prijatelji al kva že)?
Pa neki neznanec, pa hočjo met latinsko ime zanj.
Neka njihova politična stranka v ustanavljanju?! (erekcija in/ali ejakulacija kao masturbacija, do penetracije še niso prišli)
Kaj Hasan ni? Svetovno znani nabiralec zelišč.
Aja. S spectrumom lahko po njivovem celo zradiraš rokopis. Bom šel na podstrešje pogledat.
V Vrdlovcih pri Pertoči je urednik dotičnega zabavnika doživel svojo nirvano.
Kratica PHP pa po njihovem pomeni hypetext preprocessor in ne kot so nas učili v šoli, namreč hypertext preprocessor.
Tipografija logotipa revije Joker? mislim, halo.
Njihov najljubši igralec? Škoda da niso dali med možne odgovore še neznanca.
Kr neki. Da počiš od smeha.

Gandalfar ::

Aja. S spectrumom lahko po njivovem celo zradiraš rokopis. Bom šel na podstrešje pogledat.


To je cista resnica. Spectrumu se po domace rece tudi "radirka" zaradi tipk, ki so na tipkovnici taksne kot da bi bile radirke.. oz.. Mirko tipka na radirko :)

Wox ::

Sej vem. Sam sem napisal, ker se mi zdi eno boljših vprašanj. Mislim da mam nekje še to knjigco. Žiga Turk jo je spisal se mi zdi.
No, po tej šaljivi logiki, si je Bill verjetno kupil hrošča.:D

BigWhale ::

PHP v bistvu pomeni 'Professional Home Pages'

Kar naj nekdo izbrska PHP 1.0 in preveri... ;>

Urajmal ::

Nimam niti 1% šonsov da trofim p4.... :P

Lith ::

@Viharnik:
* Od kje prihaja hobotnični alien Tjararara...?
- to so oni pisal v eni številki revije (nism videl, pa mi je en povedu - re)

* Pa neki neznanec, pa hočjo met latinsko ime zanj.
- v njihovem čudnem stripu je neznanec pingvin (vedno s puščico piše neki neznanec) - latinsko ... google

* Neka njihova politična stranka v ustanavljanju?! (erekcija in/ali ejakulacija kao masturbacija, do penetracije še niso prišli)
- če pogledaš odgovore, sploh ostali trije niso STRANKE ampak kr neki (sramka... itd.)

* Kaj Hasan ni? Svetovno znani nabiralec zelišč. :D

* V Vrdlovcih pri Pertoči je urednik dotičnega zabavnika doživel svojo nirvano.
- jap, tut men tko zgleda :D

- font logotipa najdeš na www.myfonts.com (poiščeš kak homeward in dobiš pravi Hobo - na njihovi www.joker.si lahko vidiš kako zgleda)

- za Friendse je za vsako sezono napisano, kaj se dogaja (tut to, da se Bing zaroči :D s tisto Monico)

v glavnem res velja kar sem napisal
no, enostavno so ostala neodgovorjena vprašanja, ki jih vedo samo 'lokalneži' na Joker forumu


Kr neki. Da počiš od smeha.

BaRtMaN ::

Tist font je res Home Ward, ampak s presledkom! Link

Lith ::

no zdej je pa vse znano !

sam sem presenečen, da ni bilo nobenega, ki bi falil samo eno vprašanje (ki ga res poznajo tisti lokalni Joker forumovci)

eh, kaj bi če bi... vsi bili pametni :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši vici (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8329917 (730) FireSnake
»

FPS ne grejo več kot 60. Razen pri eni igri... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
535885 (4930) Tilen
»

Bill Gates in Steve Jobs ponovno skupaj na odru

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
446516 (3254) poweroff
»

Gremo prevajat imena in priimke! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11010349 (5691) Beernarrd
»

Bill Gates se počasi poslavlja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
879529 (6385) klemen22

Več podobnih tem