» »

ThinkGeek, ThinkStupid!

ThinkGeek, ThinkStupid!

BigWhale ::

Bi radi narocili kaj s ThinkGeek?

Well, FORGET ABOUT IT!

> Date: Thu, 20 Nov 03 11:05:59 -0500
> From: "ThinkGeek" <orders@thinkgeek.com>
> To: bigwhale@
> Subject: [ThinkGeek - Ticket #GJU-42033-700]: Shipping to Slovenia
> X-Mailer: Cerberus Helpdesk v. 2.3.0 Release (http:
> //www.cerberusweb.com)


> Hello,

> Unfortunately, we do not ship to your country at
> this time. This may be due to a
> variety of reasons (our carriers do not deliver
> there or we have products that
> cannot be easily shipped to your country). We
> appreciate your interest in
> ThinkGeek, and we would like to apologize for any
> inconvenience this may cause
> you.
  • spremenil: BigWhale ()

undefined ::

Najbolj smešno pa je, ko velika množica online "firm" nima Slovenije sploh na SEZNAMU! Ah, pa kaj potem, saj bomo Slovenci postali sčasoma še bolj glasni, bomo šli v Evropo, podprli Busha, šli v NATO, pa bo vse drugače. Al pa tud ne. >:D

kihc ::

@IceMan ponavadi je tako da si svet zapomni stvari, ki so v nasprotju z "normalnimi".

Po mojem mnenju je za svet samoumevno da gremo v NATO, EU itd... če hočeš kaj nardit za promocijo more bit bolj odmevno, lahko se recimo z kašnim avijonom zaletiš _kam_, al pa kakšen mail napišeš(aja to smo že):D, lahko si nabaviš kakšno kilo plutonija itd... >:D

BigWhale ::

Pred nedavnim je bil njihov reply, 'we do not ship to countries at war...'
Now go figure...

frenk ::

:D...a si jim poslal nazaj kšn mail??:\

undefined ::

Slovenia? Isn't that somewhere in the middle east? >:D

BaRtMaN ::

Hja, upam da se bo to spremenilo z našim vstopom v EU, saj v Slovenijo tudi marsikateri evropski e-shopi ne pošiljajo. Sramotno.

Me to spominja na en pogovor prek IRCa, ki sem ga mel z enim Kanadčanom. Mu rečem, da se iz Slovenije. On: "That's like buttfucks nowhere!" oz. v tem stilu. Gadno.
Sem se pa pogovarjal tudi z enim Korejcem, ki pa je takoj vedel, kje je Slovenija in vse. In veste po čem je poznal Slovenijo? Po naši preljubi fuzbal ekipi, ki jo je videl na svetovnem prvenstvu in mu je bil všeč dres. :)

undefined ::

> In veste po čem je poznal Slovenijo? Po naši preljubi fuzbal ekipi, ki jo je videl na svetovnem prvenstvu in mu je bil všeč dres.

ROFLOL! :))

Sergio ::

Workaround, ki sem ga pridoma izkoristil: Imam sorodnika v ZDA. On kupi, pošlje meni, jaz mu nakažem denar. Če je želja, je tudi pot. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

Sergio, dejva midva bit prjatla. ;)

iskra ::

Smo premajhni da bi se jim dalo pošiljat h nam :D Tako da lahko naredimo kako res hudo piz****jo in bo Bush poslal bombe na Slovaško >:D

Sicer pa sem bil lani poleti v Avstraliji in me je tip v Footlockerju vprašal od kod sem, pa sem povedal da iz Slovenije. In na vprašanje, če ve kje je to, je povedal, da ja, da imamo nogometno ekipo, ki je nekaj joče in stoka in jamra v Koreji :D

Hypno ::

Sej vsi pa tut niso tko za en drek. Dost stvari naročam s Floride. Pošljejo v četrtek po expressu, dobim dostavljeno najpozneje v torek, pa še carina je vmes. Nikol niso kompliciral, da neb sprejemal kartic al da ne bi bil možen shipment v .si.

Mogoče pa izjema potrjuje pravilo. Nekateri shopi sploh ne sprejemajo credit card orders, če si iz kakšne za njih eksotične države.
Great are mysteries of the mind ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

linux majice

Oddelek: Loža
213269 (1480) AndrejS
»

reklamne majice

Oddelek: Loža
102783 (2017) __Devil__
»

a obstaja crossover "adapterček"

Oddelek: Strojna oprema
121308 (1089) a13misko
»

PowerSquid razdelilec

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
153790 (2866) Phoebus
»

Zelen LaserPointer

Oddelek: Kaj kupiti
142062 (1736) tx-z

Več podobnih tem