» »

Trinajstletnik premagal Tetris

1
2
»

c3p0 ::

To je bil sarkazem... Ampak smo že tako daleč, da nekateri starši dejansko zmedejo otroka že v rani mladosti. Sicer pa, wokies se ne strinjajo s tvojo definicijo spola.

antonija ::

c3p0 je izjavil:

Sicer pa, wokies se ne strinjajo s tvojo definicijo spola.
Njihov problem... sploh ker definicija ni moja :)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Pithlit ::

Sam na S-T je možno iz tetrisa prešaltat na teorijo spola. Zakon ste fantje :) never fail to impress.
Life is as complicated as we make it...

Machete ::

Zdravijo svoje frustracije in manjvrednostne komplekse, da povsod dušebrižno vidijo anomalijo normalnosti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gagatronix ::

Pithlit je izjavil:

Sam na S-T je možno iz tetrisa prešaltat na teorijo spola. Zakon ste fantje :) never fail to impress.


That's sLOL-tech for ya.

D3m ::

Miki N je izjavil:

Ok, samo malo ...



Ne samo, da ima tamau 1000km avtističen pogled ... a je mulc dejansko.. našminkan? Saj ni a ne? A ne?

Ta časovnica... :'(


Je našminkan ja.

Pithlit je izjavil:

Sam na S-T je možno iz tetrisa prešaltat na teorijo spola. Zakon ste fantje :) never fail to impress.


Evo jo užaljeno lezbačo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

no comment ::

D3m je izjavil:


Je našminkan ja.

To ti kot strokovnjak za lišpanje?

Kje so cajti, ko so kaj takega opazile samo ženske...

D3m ::

Lišpa se moja hčerka, zato vem. :)

P.S.

Pa en je dal link na intervju tam pa ni nališpan. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pithlit ::

no comment je izjavil:

D3m je izjavil:


Je našminkan ja.

Kje so cajti, ko so kaj takega opazile samo ženske...

Woke na vsakem koraku, ti rečem. Nobenemu več ni za zaupat...
Life is as complicated as we make it...

D3m ::

Aneda.

Prokleta Weimar 2.0 republika.
|HP EliteBook|R5 6650U|

no comment ::

D3m je izjavil:

Lišpa se moja hčerka

Če te že samo obstoj ženske potomke tako močno skonekta s tvojo žensko stranjo, začni razmišljat o spremembi spola. Mogoče se boš potem boljše počutila.

D3m ::

Nisem mentalo prizadet, kot ti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

no comment ::

Daleč od tega, da bi te jaz zaradi tega imel za mentalno prizadeto.

D3m ::

;)))

Anyway......
|HP EliteBook|R5 6650U|

Glugy ::

antonija je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Starši ga držijo nevtralnega dokler se ne bo sam odločil o svojem spolu, perfectly normal.
Prosim ne se delat (se bolj) neumne. Spol je zakodiran v genih in ga ni mogoce spremeniti, tukaj se ni nic za odlocat.
Spremenis lahko svoje vídenje lastnega spola (kar itak nobenega ne briga, to je tvoja privat/intimna stvar) in pa svoj zunanji izgled (ki itak nima vpliva na spol, je samo odraz kako vidis/sprejemas samega sebe). Oboje vecina spreminja skozi celotno zivljenje, zelo malo je takih ki se pri mladih letih odlocijo kako se pocutijo in kako bi radi izgledali, in potem furajo iste obcutke in isti izgled do konca zivljenja.


Včasih , sicer izredno redko je zakodirano tako da se morajo potem zdravniki odločiti ali bodo negiral določene neželjene genske izraze neizbranega spola. In ja v teh nišnih primerih je to čisto biološko ne pa družbeno pogojeno. Ker v teh primerih bi brez intervencije zdravnikov imel mešane izraze obeh spolov. Se pa to dogaja ob rojstvu. Tako da ja je treba biti iz spoštovanja previden pri takih trditvah kot so tvoje.

antonija ::

Se ne strinjam, prav nobenega "spostovanja" ni treba ce se opisuje dejansko stanje. Seveda bojo povsod on vedno izjeme, ampak zaradi njih se pac ne prilagaja celotne nomenklature in drugih sistemov.

Ce se nekdo rodi z gensko napake zaradi katere nima obeh nog, ne bomo "iz spostovanja" nehali govoriti, da imamo ljudje dve nogi. Ce se kdo rodi slep, ne bomo "iz spostovanja" nehali govoriti, da ljudje vidimo. In ce se nekdo rodi z gensko okvaro, zaradi katere se pri njem izrazijo lastnosti obeh spolov (bralec naj bo pozoren na uporabo dvojine), ne bomo "iz spostovanja" nehali govoriti, da obstajata dva spola. Bomo raje spostovali celotno clovesko vrsto, kot se pa fokusirali na izredno majhen delez izjem.

Bomo pa iz dejanskega spotovanja do socloveka vsem zgoraj nastetim (in nenastetim) poskusili nudit vso pomoc ki jo poznamo, po najboljsih moceh. Tistemu brez nog(e) bomo poskusili omogociti da bo bolj mobilen, slepemu bomo poskusili omogociti da bo lazje opazoval in komuniciral z okolico, tistemu s prevec spolnimi organi pa zagotoviti, da bi vsaj tisti set organov, ki je bolj(e) razvit, bil zmozen svoje fizioloske funkcije (ker ponavadi vsaj en set tega ni sposoben, vcasih tudi drugemu setu gre bolj slabo).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Machete ::

Dajte te vaše spolne boogiemane, kdo želi imeti kaj na osebni izkaznici napisano, spustiti v temi o novem rekordu v Tetrisu.
WTF trippate na vsako omembo spola? Pa jebe se mi. kdo je kaj in kaj želi biti, dajte se zgledovat po meni prosim.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DOOM_er ::

Machete je izjavil:

Malo ozadja:


ful dobr video, sedaj moram še čez ostale videe :D od Tetrisa.
Robots will steal your job. But that's OK

Totscha ::

Karamelo je izjavil:

user1618 je izjavil:

Pred 30 leti so za Tetris živele 286-ke. Kdor je bil res hiter, je z lahkoto obrnil števec. :)


sploh če si ugasnil turbo


To sem jaz bratca čist ob živce spravu, ko sem postavu rekord z izklopljenim turbo. Mulc je nabijal špil dneve in dneve, pa ni prišel do polovice mojega rekorda. Pol sem mu pa enkrat izklopu turbo vmes, ko je špilal... :D
Haters gonna hate... ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kdo igra 20 let stare igre? (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
756126834 (1905) MrGTO
»

Duke Nukem Forever (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
74295062 (12725) Testman42
»

Podrt rekord v Space Invaders (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5013801 (10917) Kenpachi
»

Alan Wake le za Xbox 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5516442 (14527) ahac
»

Igre prejšnjega tisočletja - jih še igrate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
607047 (5076) blaz1233

Več podobnih tem