» »

naprstni oksimeter

naprstni oksimeter

DamijanD ::

A kdo priporoča kakšen naprstni oksimeter? Pod katero ceno praktično ni smiselen nakup? Oz. a je to v času pametnih ur sploh še smiselen nakup?

Magic1 ::

Jaz sem bil tudi v dilemi, če je zadeva lahko prepoceni. Na koncu sem vzel od Bruna. Verjetno je to že firma, ki si glih ne more privoščit fake zadeve prodajat. Je pa smešno poceni:
https://www.mimovrste.com/medicinski-pr...
Magic

yayo ::

Oksimeter je zelo resna zadeva, če ga zares potrebuješ. Jaz sem hudo bolni mami dvakrat dobesedno rešil življenje z oksimetrom. Oksimeter ti pokaže tako saturacijo krvi s kisikom kot utrip srca. Imam Beurer PO45, gre za zanesljivo nemško firmo, ki dela tudi merilce tlaka (v bistvu edine vredne nakupa poleg japonskih Omron). Drugače so cene na Mimovrste za Beurer absurdne. Tule ga imaš na Shoppster. Jaz sem ga kupil na amazon.de kjer so precej cenejši. Če najcenejšega vzameš ne bo po mojem nič narobe. Poštnina 12 evrov, če še kaj kupiš, da pride nad 50 bo pa zastonj.
https://www.amazon.de/s?k=beurer%2Bpo&c...

Magic1 ::

Pri nas še ni bilo toliko problematično. Je pa kisk padel na 90% prejšnji mesec, ko je zbolela. Je kar treba pazit, če imaš kakšne bolezni pljuč.
Magic

Utk ::

Jah, če vidiš s čim vse kdaj meri zdravnik...je velikokrat tudi najcenejši boljši.

Miha 333 ::

Imam enega poceni za 20€ z Ebaya, kupil med korono. Neuporabno. Enkrat pokaže 92%, čez 2 minuti pa 98%. Ko zares rabiš podatek, potem ne veš ali naj greš na urgenco ali te samo oksimeter malo heca in je skoraj slabše kot če ga nimaš. Če že kupuješ, kupi nekaj klinično validiranega.

Han ::

Jumper JPD-500D je ok, zraven dobiš še etui na vrvico za shranjevanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spalna apneja in poligrafija spanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7914749 (2075) tomlin
»

Merilnik tlaka...

Oddelek: Loža
243957 (2691) Okapi
»

Vlažilec zraka

Oddelek: Loža
3810604 (7771) flyby
»

Se še komu zdi da je tole samo RE Brand enakega izdelka ?

Oddelek: Loža
101159 (877) noraguta
»

Utrujenost oz koncentracija v službi

Oddelek: Loža
377657 (5339) Super Sonic

Več podobnih tem