» »

Ročna ura za mlajše otroke

Ročna ura za mlajše otroke

BorutO ::

Zanima me, če poznate kakšno res dobro ročno uro z mlajše otroke, tam od 6-12 let nekje, ki imajo možnost nadzora staršev, videoklicov, klicov, sim kartico, gps lokacijo in predvsem izjemno dolgo dobo baterije, recimo nekaj dni.
Hčerka si že nekaj časa želi ročno uro, s katero bi se lahko pogovarjala z babicama, kdaj z menoj ali pa z mamo, ko katerega ni doma. Zato študirava za eno dobro uro. Soseda je hčerki kupila podobno uro za nekje 30 evrov. Ni zadovoljna s to uro, ker se hitro izprazni, skoraj nefunkcionalna, kamera je izredno slaba, tudi zelo slabo se sliši, ko se s kom pogovarja po telefonu ...

Jaz sem sicer našel eno TickTalk 4 uro, vendar v sloveniji ni na voljo, ker ne podpira našega operaterja, vsaj na seznamu, ki ga imajo objavljenega, je tako.
https://www.myticktalk.com/products/tic...

Dobro bi bilo, da bi ura imela tudi možnost slovenskega jezika, ampak to je skoraj nemogoče.
Cena nima veze koliko je, ampak od 100 eur dalje mislim, da je ura že dobra.

Malo sem gledal tudi te ure od samsunga, huawei ipd, ampak nobena ura ni ravno namenjena mlajšim otrokom.

Če pa imate kakšne izkušnje s kakšno uro, bom pa vesel kakšnega nasveta oz. priporočila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jogi zelo smrdi

Oddelek: Loža
487272 (2369) cvalsr
»

Netočnost digitalne ure (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
657948 (6034) Andy9
»

Applova pametna ura daleč najbolj priljubljena (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11834071 (29243) msjr
»

Ročne ure (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6914451 (9170) RejZoR
»

Nova anketa: še nosite zapestno uro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
6010153 (8844) macgajver

Več podobnih tem