» »

Nakup naložbenega zlata prevara

Nakup naložbenega zlata prevara

1
2
3

BassFur ::

Podjetje nateguje na polno. Dolžno nam je več 10 tisoč evrov za odkup zlata. Proti njim smo sprožili tudi sodni postopek in prijavili policiji. Prosim ne stopit na iste grable pa se zajebat. Poslujte raje kje drugje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BassFur ()

damsan1 ::

BassFur je izjavil:

Podjetje nateguje na polno. Dolžno nam je več 10 tisoč evrov za odkup zlata. Proti njim smo sprožili tudi sodni postopek in prijavili policiji. Prosim ne stopit na iste grable pa se zajebat. Poslujte raje kje drugje.


Tudi mi gremo v tožbo. Na novo rok napišejo 14 dni, prodajalaec je obljubil čez 3 dni, šef ni nikoli nazaj poklical. Tako da rok je že potekel in že vlagamo tožbo.

chucki ::

Ce nima nic tudi vi ne boste dobili nic. Srecno na sodiscu ko bo trajal par let
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Oreo ::

Ce drugega ne lahko s tožbo skupaj poskrbimo da tipa zaradi prevare vsaj zaprejo! In da denarno oglobijo njegove lažnive zaposlene! In lahko nam vrnejo nazaj ne v denarju pač pa v zlatu ali srebru...

BassFur je izjavil:

Podjetje nateguje na polno. Dolžno nam je več 10 tisoč evrov za odkup zlata. Proti njim smo sprožili tudi sodni postopek in prijavili policiji. Prosim ne stopit na iste grable pa se zajebat. Poslujte raje kje drugje.


Mogoče bi se lahko mi pridružili vam v tožbi kot priče in skupaj poskrbimo za celotno situacijo? Če ste za mi pišite na elektronski naslov: piskotek.oreo@gmail.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Oreo ()

redtech ::

Zanimivo, kako lahko naredijo 8M prometa. Nevem, koliko je primerov pri vas. Po občutku bi rekel, da zapora ne bo videl.

Primer iz prakse: za kraje 150-300k nekje do max. 2 leti milega režima. Seveda, denarja ni... nazaj. V zaporu z delom zaslužijo nekje 100EUR na mesec in potem 20EUR vrača dolžniku, to je potem že velik argument, da te pogojno prej izpustijo, začne se na 50%. Pride ven in razglasi stečaj.

Zato pa imamo 75% povratnikov..

FrRoSt ::

:)):)):)):)):)):)):)):)):))

Kam je ta svet prišel!??? 8-O Pa ne govorim o Izraelcih, ki pobijajo vse po vrsti, vključno s svojimi talci. :O

Še nakupovanja gat in zlata je ljudem popolnoma enako! :)) Splet prenese VSE! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

mat xxl ::

Jaz vam bolj svetujem, pred njihovo trgovino v Šentjur in jim tam pomagajte delati posel, da se bodo ostali obračali .....

smradd ::

Pozdravljeni, žal sem tudi jaz med oškodovanci in sicer za več 10 tisoč Eur. Prijavil sem jih organom za kazenski pregon, odvetniški družbi , tržnemu inšpektoratu za ovadbo !

Tukaj bi bilo pametno da se zmenimo vsi oškodovanci kolikor nas pač je,vendar mislim da kar precej in sprožimo civilno tožbo proti lastniku oz. lastnikom podjetja SPK AU d.o.o mislim pa da sta dva. Več info. delim na privat na kontakt markohlad@yahoo.com

Oreo ::

smradd je izjavil:

Pozdravljeni, žal sem tudi jaz med oškodovanci in sicer za več 10 tisoč Eur. Prijavil sem jih organom za kazenski pregon, odvetniški družbi , tržnemu inšpektoratu za ovadbo !

Tukaj bi bilo pametno da se zmenimo vsi oškodovanci kolikor nas pač je,vendar mislim da kar precej in sprožimo civilno tožbo proti lastniku oz. lastnikom podjetja SPK AU d.o.o mislim pa da sta dva. Več info. delim na privat na kontakt markohlad@yahoo.com


Pozdravljeni!

Jaz sem definitivno za, ker ne smemo več dopustit da nam zaposleni lažejo v obraz medtem ko nas kradejo! moj kontakt je: justin.ana007@gmail.com

delavec44 ::

4 novo registrirani uporabniki, ki probleme z zlatom rešujejo na slo-tech. Meni je vse skupaj malce sumljivo. Če ni dokazov, gre za klevetanje.

chucki ::

Boti. Treba je banat vse
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Blinder ::

Mah, treba bi ga ugrabit in prodat eno njegovo ledvico.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

gruntfürmich ::

zdolgočaseni slotechovci...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Machete ::

Zakaj modsi ne pobrišete spamerjev in botov?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

energetik ::

Najbolj čudno pa je, če je to res, da folk nabavlja in prodaja zlato pri takih obskurnih firmah. Če bi imeli vsaj kaj ceneje kot npr. Moro. Pa se na koncu izkaže, da je ponavadi Moro najcenejši (poleg tega da so zanesljivi).
vires in numeris

Machete ::

Najbolj čudno je to, da to firmo (katere ne poznam) javno 'napadajo' boti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

energetik je izjavil:

Najbolj čudno pa je, če je to res, da folk nabavlja in prodaja zlato pri takih obskurnih firmah. Če bi imeli vsaj kaj ceneje kot npr. Moro. Pa se na koncu izkaže, da je ponavadi Moro najcenejši (poleg tega da so zanesljivi).

ovce so edino zato da se strižejo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

fur80 ::

Machete je izjavil:

Najbolj čudno je to, da to firmo (katere ne poznam) javno 'napadajo' boti.


Mogoče bo pa kateri še prostovoljno doniral "več desettisoč" $$$ za kake namišljene odvetnike in namišljene tožbe! :D Da te 2x nategnejo! :D Za zaključek ti ponudijo še namišljenega detektiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

smradd ::

Brihtuni... sami pametnjakoviči kle gor, namesto da bi gdo dal kak koristn nasvet kaj naredit!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()

fur80 ::

smradd je izjavil:

Brihtuni... sami pametnjakoviči kle gor, namesto da bi gdo dal kak koristn nasvet kaj naredit!


Potem pa daj trr, da zberete več 10 tisoč EUR za odvetnike! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Machete ::

smradd je izjavil:

Brihtuni... sami pametnjakoviči kle gor, namesto da bi gdo dal kak koristn nasvet kaj naredit!


Scamer spizdi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

smradd je izjavil:

Brihtuni... sami pametnjakoviči kle gor, namesto da bi gdo dal kak koristn nasvet kaj naredit!

tistih par 100€ kolikor ste 'izgubili' bi pa zapravili za alkohol in čike, tako da ni nobene izgube za vas...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Oreo ::

gruntfürmich je izjavil:

smradd je izjavil:

Brihtuni... sami pametnjakoviči kle gor, namesto da bi gdo dal kak koristn nasvet kaj naredit!

tistih par 100€ kolikor ste 'izgubili' bi pa zapravili za alkohol in čike, tako da ni nobene izgube za vas...


Sej s takimi zapisi lepo pokažeš kaki butl si!

Govorimo o naložbenem zlatu kar ti zgleda sploh neveš kaj to sploh je! Ampak sej take butle kot ti rabimo da kupujete verižice in zlate prstane, in seveda čike in alko da imamo boljši BDP. Važn da imaš alko medtem ko te politiki peljejo na zakol! Lepo da vemo da investiraš v svoje zdravje! BUTELJ!!

in mimogrede vse živo so me že ljudje klicali... ampak zdej sm se zvedla da sm še bot?

Ljudje fukjeni a bi lahko prosim če nimate kakšnih pametnih nasvetov raje poskrbeli za vaše goflje in bili tih???

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

delavec44 ::

Hitro smo prišli do žaljivk. Ti moderni boti so kar nesramni.

Mato989 ::

smradd je izjavil:

Brihtuni... sami pametnjakoviči kle gor, namesto da bi gdo dal kak koristn nasvet kaj naredit!


Pogoltni izgubo in se nauči pomembne lekcije!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kanban ::

Nekaj 10k je res drobiž.

c3p0 ::

Par 10k je tista proba, da vidiš ali je zadeva nateg. Nato investiraš resne denarce.

damsan1 ::

Bom pogoltnil izgubo.
Tudi direktor Svet Plemenitih Kovin bo moral pogoltniti zobe, ko mu jih izbijem.
Samo izračunati moram, koliko me stanejo tožbe, kazen in ostali stroški odvetnikov. V istem znesku.

kako nima nič?
Kje pa živi?
Nima nič otrok?
Žene?
S čem se vozi?
Bomo že ugotovili, do česa mu je v tem življenu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: damsan1 ()

rs242 ::

Vsi ki so vas oškodovali pri SPK AU d.o.o. pišite prijavo na tržni inšpektorat in PU Moste. SPK AU d.o.o. je oškodoval že veliko ljudi in samo v banana državi se to dopušča. Uporabniki ki tukaj pišejo da ste boti itd so dejansko iz SPK AU d.o.o.

Jaz bom pisal na pop-tv kako se lahko sploh to dopušča v "pravni " državi naj malo raziščejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rs242 ()

delavec44 ::

Seveda smo. Jaz sem direktor.

Trol novi.

BassFur ::

OŠKODOVANE OSEBE POZOR!
Nevem koliko imate poguma, koliko ste na koncu z živci in kakšne ljudi poznate. Ampak na spletni strani peoplefinder.com dobiš za nekaj evrov podatke od vsakega. Njegove telefonske številke, emaile, stanovanja na njegovo ime, avto ki ga vozi, podatke o starših, soprogi,itd. Dobiš 10 strani dolgo poročilo o osebi in s pomočjo tega si lahko olajšaš iskanje in povečaš možnosti da ti je denar vrnjen. Veste kam ciljam, gledali ste filme!!? Da ne rečem kaj se vse da zrihtat na DARK WEBU, če imaš malo znanja o kibernetski varnosti, da te ne izsledijo.. Če te nekdo res grdo zajebe, si zasluži vračilo tega X10. What goes around comes around.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

Oreo ::

Oreo je izjavil:

smradd je izjavil:

Pozdravljeni, žal sem tudi jaz med oškodovanci in sicer za več 10 tisoč Eur. Prijavil sem jih organom za kazenski pregon, odvetniški družbi , tržnemu inšpektoratu za ovadbo !

Tukaj bi bilo pametno da se zmenimo vsi oškodovanci kolikor nas pač je,vendar mislim da kar precej in sprožimo civilno tožbo proti lastniku oz. lastnikom podjetja SPK AU d.o.o mislim pa da sta dva. Več info. delim na privat na kontakt markohlad@yahoo.com


Pozdravljeni!

Jaz sem definitivno za, ker ne smemo več dopustit da nam zaposleni lažejo v obraz medtem ko nas kradejo! moj kontakt je: piskotek.oreo@gmail.com

Machete ::

Ta tema pa je magnet za mentalne bote.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

damsan1 ::

Ma ja, vsi smo tu boti!
Saj an sodišču, ko se bo zapirala trgovina, bodo boti krivi!

damsan1 ::

smradd je izjavil:

Brihtuni... sami pametnjakoviči kle gor, namesto da bi gdo dal kak koristn nasvet kaj naredit!

Imaš prav!
Evo koristne nasvete:
Prvo se preveri, če je šlo za goljufijo! Na pogodbi-računu vam piše, do kdaj vam mora izročiti izdelek, oz. do kdaj vam more nakazati denar. Upoštevajte delovne dni.(da ne bo kot takrat, ko smo dobili prijavo, stranki sploh še ni rok potekel).
Potem se gre na Policijsko postajo Moste. Ali na svojo policjsko, dati prijavo. Ker kaznivo dejanje se je zgodilo v BTC-ju.(v času tega pisanja: komandir je pravkar določil kriminalista, ki bo zadevo vodil).
Tam vam tudi svetujejo, da date prijavo na Tržni inšpektorat.To storite na njihovi spletni strani. Kriminalist tudi dovoli oddajanje obvestil na tv in radio. Tako, da tukaj se kar razgovorite, če ste bili kaj oškodovani.
Da zadeva gladko teče, vzamite odvetnika. Ni nobeden baw baw. Stanejo 60 eur posvet, 120 eur da pokličejo, pošljejo, poizvedejo primer namesto vas.Vem da je strošek, ampak vam prihranijo ogromno energije. Če vam gre za večji znesek goljufije, plačajte odvetniku čimveč, ker v tem primeru, vsi vemo, da vam ni lahko in lahko sodišče upošteva vaše zdravstveno stanje.
Na vsake toliko pokličite Jovico, če ima kaj denarja ali idelkov, da vam jih izroči. Ker kljub goljufiji ta trgovina še kar obratuje. Ljudje hodijo z njimi poslavati, kljub temu, da ste vi žrtev.
Lp

Oreo ::

Bomo videli na sodišču kdo je dejansko res bot.

Meni direktor že "grozi" za tožbo o blatenju, kljub temu da smo vsi mi govorili samo resnico. Ljudi ki jih je podjetje prineslo okoli je zmeraj več. Meni so vsaj izplačali vsoto ki so mi jo dolžni, ampak z veliko muko, in dnevno obiskovanje njihove trgovine in poslušanje laži s strani njihovih prodajalcev in direktorja. Dolžni pa so mi ostali še za potne stroške, za psihične in zdravstvene težave, izgubo ki jo je imelo moje podjetje v času ko smo čakali na transakcijo ki je nikoli ni bilo itd. itd. Tako da ne vem, če se bo direktorju sploh splačalo iti z mano v tožbo, glede na to da bodo na koncu stroški odvetnika in moji stroški enaki ali večji kot bi on lahko iztržil od mene.

Ostali oškodovanci bodo zgleda mogli rešiti vse preko tožilstva in policije.

damsan1 ::

Blinder je izjavil:

Mah, treba bi ga ugrabit in prodat eno njegovo ledvico.

Dobra ideja, ampak malo pomislimo. Glede na ljudi, ki jih poznam, jim dolguje kar nekaj denarja. In če se je z tem denarjem napijal z dragim alkoholom so ledvice že fuč. Sicer pa njega ne moreš ugrabit, je skoz na sestankih!

damsan1 ::

BassFur je izjavil:

Podjetje nateguje na polno. Dolžno nam je več 10 tisoč evrov za odkup zlata. Proti njim smo sprožili tudi sodni postopek in prijavili policiji. Prosim ne stopit na iste grable pa se zajebat. Poslujte raje kje drugje.

A ste vi že dobili vse izplačano? Ker zdaj nastajajo nove žrtve in gre očitno za Ponzi shemo.
Hvala za odgovor

smradd ::

Sem za, za začetek damo vsak 25 eur in objavimo opozorilni oglas o tem podjetju in kako so nas oguljufali na Radio, da se oglas vrti 5x na dan.

Treba je naredit intervju pri novinarju in objaviti v 24h kroniki ,da pride to v javnost. Pri Policiji so rekli da če smo uradno oškodovanci v postopkih imamo to pravico in ne rabimo dovoljenja od tega podjetja.

damsan1 ::

smradd je izjavil:

Sem za, za začetek damo vsak 25 eur in objavimo opozorilni oglas o tem podjetju in kako so nas oguljufali na Radio, da se oglas vrti 5x na dan.

Treba je naredit intervju pri novinarju in objaviti v 24h kroniki ,da pride to v javnost. Pri Policiji so rekli da če smo uradno oškodovanci v postopkih imamo to pravico in ne rabimo dovoljenja od tega podjetja.

Mi smo poslali radiu Zeleni Val, računajo 3,7 eur na sekundo oglasa. Moramo še govoriti o dolžini in kdaj se bo predvajalo. A ima kdo kakšne zamisli? Kot : Zlatarna sred BTC-ja, ne izplačuje, bodite previdni!

smradd ::

Pozor svetujemo previdnost, za vse ki poslujejo z zlatom in ostalimi plemenitimi kovinami in jih nameravajo kupiti oziroma prodati vam močno odsvetujemo zlatarno Svet plemenitih kovin v Ljubljani BTC Šmartinska 152 hala A !!! Podjetje je v resnih težavah,poslujejo slabo ,niso likvidni zaposleni lažejo in najhuje pa je da ne izplačujejo in ljudje ostanejo brez vsega, so že v kazenskih postopkih pri Policiji in tržnem inšpektoratu.

redtech ::

Zakaj bi človek plačal reklamo, da so ga ogoljufali? Jermanovo uho, Tednik, Preverjeno, Reporter,... so lačni takšnih tragedij ljudi - dobiš 15 min, prime time for free.

smradd ::

O hvala za info. , bom takoj preveril

BassFur ::

Js imam brata na pop tvju. Pomojem mu ni težav poslat novinarje tja. Problem je v tem da noben neve kakšni ljudje so za tem, vprašanje če bojo to kr dol požrli. Nebi rad dobil kakšnih sumljivih tipov s pištolam na dom. Je treba razmislit

smradd ::

:D8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smradd ()

Telbanc ::

Zakva ne kupujete pri zlatarni Celje?

Majo vsesorta, imajo tud renome. Verjetno se da takoj prevzet po plačilu, če majo zalogo. ?? Kdo ve?

Mamo podjetje z stoletno tradicijo in folk kupuje pr balkančkih, LOL. Aja, če dam jaz keš, hočem met zlato takoj, ne 14 dni.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

primoz4p ::

Telbanc je izjavil:

Zakva ne kupujete pri zlatarni Celje?

Majo vsesorta, imajo tud renome. Verjetno se da takoj prevzet po plačilu, če majo zalogo. ?? Kdo ve?

Mamo podjetje z stoletno tradicijo in folk kupuje pr balkančkih, LOL. Aja, če dam jaz keš, hočem met zlato takoj, ne 14 dni.....

smradd je izjavil:

Pozdravljeni, žal sem tudi jaz med oškodovanci in sicer za več 10 tisoč Eur. Prijavil sem jih organom za kazenski pregon, odvetniški družbi , tržnemu inšpektoratu za ovadbo !

Tukaj bi bilo pametno da se zmenimo vsi oškodovanci kolikor nas pač je,vendar mislim da kar precej in sprožimo civilno tožbo proti lastniku oz. lastnikom podjetja SPK AU d.o.o mislim pa da sta dva. Več info. delim na privat na kontakt markohlad@yahoo.com

Rasizem ali pozitivna diskriminacija gor ali dol. Ampak če jaz s potrebnimi dokazili nekaj prijavim tržnemu inšpektoratu, želim ukrepanje v doglednem času (takoj).

Na njihovi strani so tudi pod novicami opororila potrošnikom.
Npr. Previdnost pri odločitvi za nakup blaga pri družbi Vročina, d. o. o. iz Novega mesta

Če je res bila ustrezna prijava oz. več njih, bi jaz raje novinarje poslal tja.
Pravna država ali kurnik pa to.

PacificBlue ::

Telbanc je izjavil:

Zakva ne kupujete pri zlatarni Celje?

Majo vsesorta, imajo tud renome. Verjetno se da takoj prevzet po plačilu, če majo zalogo. ?? Kdo ve?

Mamo podjetje z stoletno tradicijo in folk kupuje pr balkančkih, LOL. Aja, če dam jaz keš, hočem met zlato takoj, ne 14 dni.....


V Sloveniji se ne splača, itak te vsak nategne.
Za take stvari se gre čez mejo..AUT..so tudi nižje provizije.

rs242 ::

Fora je v tem da podjetje še vedno posluje in nateguje. Hala A top lokacija koliko ljudi gred dnevno skozi. Pa gredo mimo mamice, babice, dedki, prodajo lomljeno zlato in nikoli ne dobijo izplačila. To se lahko dogaja in dopušča samo v banana državi, kjer očitno bolj si pokvarjen bolje skozi prideš.

Tudi jaz sem prodal nekaj zlata, čakam da mine 14 dnevni rok, čeprav že sedaj vem da bom moral na policijo, ker so mi obljubili da bodo nakazali takoj oz. v parih dneh.

Telbanc ::

Lomljeno zlato se prodaja po mal u kaki lokalni zlatarni in dobiš prec keš.

Sej pravim, če nimajo na šalterju par jurjev, kva sploh hodte ke prodajat ???

Zakva bi hodu u tujina, če mam tle zlatarno Cele. ? Za par sto evrov provizije manj, za drobiž? Zlato se kupuje za 10 let ..ane. Najmanj za 10 let.

Vidim tud, da so tle sami amaterji, ki ne vedo kako se stvari streže. Če maš za skockat par 10.000 evrov, boš mel še tistih par jurjev za črnogorce, da ti zadevo porihtajo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj bi kdo želel kupiti investicijsko zlato? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5417737 (4377) redtech
»

Ohranjanje vrednosti - denar v zlato (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
737746 (5222) GregiB
»

Kje kupiti fizično zlato/srebro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9624140 (8683) Kamran
»

denar ali zlato? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18346789 (16474) DeusB
»

NaloŽbeno zlato (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6522755 (16746) Furbo

Več podobnih tem