» »

Kateri Divx Player?

Kateri Divx Player?

Lio ::

Fotr se je odloču kupt en divx/dvd player za njegov TV, ampak nima pojma kerga. Prednostni preformansi so cena/kvaliteta
Ne potrebuje nobenega strojnega odkodirnika za soraund, in podobnega sranja.

Lio ::

anybody?

Tr0n ::

Kvalitetne divx/xvid standalone komponente trenutno ni. So ble ene verzije (KiSS,..), ampak kvaliteta same slike je bila pod povprecna. Ne priporocam.

DeusX ::

se dobi divx/xvid/dvd playerje..sam je tko da pac divixov ne bere ker morjo bit kodirani v 3.11 ker so pa novi filmi v novejsem kodeku pa na teh playerjih ne delajo...sm pa gledal en xvid film in je bla qvaliteta zelo uredu...tko da pejd v kasno trgovino pa se poznaimi...by the way: ta dvd/xvid/divx player stane tam okoli 150.000 sit brez zvocnikov in vuferja. imajo ga v tecchno-topu na fuzinah ce ves kje je to

js ::

v bigbangu majo elto, ki bojda bere vse formate. slika bi pa tudi naj bla dobra. pa še sam si lahk nalagaš nove firmware.
aja cena je pa 60.000

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: js ()

para! ::

Raje naj kupi standalone DVD predvajalnik in DivX-e spremeni v (S)VCD oziroma video že downloadaš v (S)VCD
formatu.

Vsi filmi se namreč dobijo tako v .avi kot v .mpeg.

Osebno ne zaupam raznim KiSS, ELTA in podobnim.

Lp
Death before dishonor!

Dodgeviper ::

Takole Elta nemška znamka ki se na našem trgu uveljavlja malo več kot eno leto, in moram reč da so se kar odlično odrezal na področj Dvd-jev, tv-jev, diskmenov.
Na to zadevco je možno naložit kodeke tko da bere vse formate brez problemov.
Slika je pa super, sicer nevem kako je big bangu v ljubljani sam pri men v postojni pokažem vsakemu kaka slika in zvok.
Za ta denar presenečeno dobra zadeva.
Lp

para! ::

Koliko denarja? 60.000 samo komponenta?
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

Lio ::

sej to elto sem že gledu, in mi je tud najbl ušeč- kupljena pa tko nebi bla pr ns v avstriji so pa čene okol 44k - tolarjev seveda.

Dodgeviper ::

Cena pri nas od 25.9 je 50k v big bangu seveda, mislm da se ne splača za to razliko hodit v avstrijo.
Lp

Lio ::

sej nebi šov sam zarad tega v avstrijo, mrbit bom pa tud kj iz amerike dubu, bomo še vidl. Uzev bom pa elto, če bom sploh kj uzev.

azeed ::

zakaj pa ne XBOX?
You gotta say YES to another excess!!!

Lio ::

azeed: tuki maš prt razlogov zakaj ne XBOX:
1. Zato ker to ni zame(kot sem že omenu)
2. Ker ne mislem investirat v XBOX, ko mam pa že comp, in še tega komi sprot nadgrajujem da je kolkr tolk spodobn
3. Ker XBOX bere SAMO dvd-je(vsaj nej bi) men pa je bistvo divx/xivd
4. zato ker sem odpru topic kater divx player, in ne kaj mi priporočate za predvajanje dvd
5. cena

Sej zdej spet niham, bom raj s kompa na tv vezu, me bo cvnej pršl, ker trenutno nism glih pr dnaru.

Jebiveter ::

@Lord Lio: Hja, sam na XboX lahko nalozis linux pa imas pol za spilat vse: divx/xvid/dvd/vcd/svcd/mp3/ogg/...

Poleg tega nabavis se eno wireless tipkovnico in imas za surfat po netu, ipd. Take stvari so dost kul, v primerjavi z obicajnim standalone playerjem. Poglej si na Bolhi, so novi cca. 45-55k
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

azeed ::

LordLio

1. Moja stara uporablja xboxa kot dvdplayer brez problemov
2. Investicija je primerljivo velika za obe varjanti
3. Ne drži nujno, preveri boljše! V najslabšem primeru se da zamenjat notranji dvd-rom za samsunga in takrat ti bere prav vse! Večina današnjih xboxov pa bere vsaj cdrw
4. XBOX z modchipom in instaliranim xbwmp predvaja vse divx/xvid itd.
5. --> 3.

Naj ti dodam še par stvari... tudi če nočeš uporabljat zadeve kot konzolo (kar je tudi po svoje škoda, da ga nebi)... ima vseeno druge prednosti: notranji disk, ki ga lahko menjaš, mrežna... kodeki se updateajo (pomojem) hitreje na xbwmp kot na kaki elti ;) sicer pa... izbira je tvoja... če te moti, da je to konzola jo še vedno lahko ne-uporabljaš oz. prodaš gamepad ;)
You gotta say YES to another excess!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321558 (46902) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724321 (8935) bizi72
»

[DivXviD] KISS predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53885518 (18541) tomko030

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531242 (14495) Stepni Volk
»

Komponenta - za divx ?

Oddelek: Kaj kupiti
6910 (784) mrTwelveTrees

Več podobnih tem