» »

Android box vs Apple TV?

Android box vs Apple TV?

David83 ::

Zdravo,

sem v dilemi. Odločam se za android box ali pa apple TV, predvsem za gledanje serij in filmov preko USB ključa oz diska, dosti jih je tudi v 4K x264 x265 hevc formatu. Zdaj na kaj morem biti pozoren pri nakupu? Ter kaj se mi bolj splača? TV je Sony z androidom, bi pa rad občasno tudi imel screen mirroring iz telefona(iphone X) na tv. Torej na kratko, mora imeti 4K HDR podporo, ter zmožen predvajati hevc x264 ali x265 formate, ter seveda podnapise.

spyker123 ::

Vse je odvisno, koliko bi rad zapravil ;)

Jaz imam nvidia shield tv in je zakon..temu primerna je tudi cena.

David83 ::

spyker123 je izjavil:

Vse je odvisno, koliko bi rad zapravil ;)

Jaz imam nvidia shield tv in je zakon..temu primerna je tudi cena.


to sem tudi zasledil, sem čisto pozabil na nvidia shield..niti ni tak pregrešno drag..za 180e se dobi iz amazona. Kaj lahko recimo iz usb diska predvajaš 4k vsebine, da gledaš na tv? Če ja, bom namreč kar nvidia shield vzel.

Mavrik ::

David83 je izjavil:

Zdravo,

sem v dilemi. Odločam se za android box ali pa apple TV, predvsem za gledanje serij in filmov preko USB ključa oz diska, dosti jih je tudi v 4K x264 x265 hevc formatu. Zdaj na kaj morem biti pozoren pri nakupu? Ter kaj se mi bolj splača? TV je Sony z androidom, bi pa rad občasno tudi imel screen mirroring iz telefona(iphone X) na tv. Torej na kratko, mora imeti 4K HDR podporo, ter zmožen predvajati hevc x264 ali x265 formate, ter seveda podnapise.


Ne štekam, tvoj TV je že Android box. Zakaj bi kupoval še enega? Kaj hočeš pridobiti?

Namesti Kodi pa je to to.

Z iPhona pa lahko uporabljaš castanje če imaš ustrezne aplikacije. Če hočeš mirrorati cel screen pa boš res moral kupiti Apple TV.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

David83 ::

Mavrik je izjavil:

David83 je izjavil:

Zdravo,

sem v dilemi. Odločam se za android box ali pa apple TV, predvsem za gledanje serij in filmov preko USB ključa oz diska, dosti jih je tudi v 4K x264 x265 hevc formatu. Zdaj na kaj morem biti pozoren pri nakupu? Ter kaj se mi bolj splača? TV je Sony z androidom, bi pa rad občasno tudi imel screen mirroring iz telefona(iphone X) na tv. Torej na kratko, mora imeti 4K HDR podporo, ter zmožen predvajati hevc x264 ali x265 formate, ter seveda podnapise.


Ne štekam, tvoj TV je že Android box. Zakaj bi kupoval še enega? Kaj hočeš pridobiti?


ker še vedno nisem ugotovil razloga, zakaj mi štekajo filmi preko streama ali pa direkt iz usb. Če preko HDMI pa nimam HDR, ker grafična ne podpira, tako da sem študiral, da najceneje bi bilo če hočem gledat v HDR, da kupim en android box z zmožnostjo 4k hdr predvajanja ali ne?

Mavrik ::

Aha razumem. Za high bitrate content ti ne vem predlagati drugega kot Shield TV, od poceni boxov ne poznam nobenega ki bi znal brez problema požreti HEVC. Apple TV sicer zmore, ampak pojdi preverit če ima Kodi / VLC in če ti bo hotel predvajati piratske vsebine.
The truth is rarely pure and never simple.

David83 ::

Mavrik je izjavil:

Aha razumem. Za high bitrate content ti ne vem predlagati drugega kot Shield TV, od poceni boxov ne poznam nobenega ki bi znal brez problema požreti HEVC. Apple TV sicer zmore, ampak pojdi preverit če ima Kodi / VLC in če ti bo hotel predvajati piratske vsebine.


ok hvala. Bom šel pogledat in se pozanimat kak je z apple TV, saj neke razlike v ceni namreč ni(20-30€)

Mikrohard ::

Če želiš gledati direktno iz USB ključa, potem Apple TV odpade, ker te možnosti nima. Za streaming je pa Apple TV 4K v kombinaciji z Infuse appom super zadeva (predvaja več kot 60Gb 4K HDR vsebine preko networka brez kakršnega koli zatikanja). Za primerljivo zadevo boš moral iz Android tabora izbrati Shielda.

PS: Sem tudi jaz lastnik Sony Android TV-ja v kombinaciji z Apple TV 4K. Za nakup Sony-ja mi je žal (čeprav je super slika)... Apple TV je bil pa odlična izbira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

David83 ::

Mikrohard je izjavil:

Če želiš gledati direktno iz USB ključa, potem Apple TV odpade, ker te možnosti nima. Za streaming je pa Apple TV 4K v kombinaciji z Infuse appom super zadeva (predvaja več kot 60Gb 4K HDR vsebine preko networka brez kakršnega koli zatikanja). Za primerljivo zadevo boš moral iz Android tabora izbrati Shielda.

PS: Sem tudi jaz lastnik Sony Android TV-ja v kombinaciji z Apple TV 4K. Za nakup Sony-ja mi je žal (čeprav je super slika)... Apple TV je bil pa odlična izbira.


Meni pa ni žal niti malo..ker sliko ima najboljšo v svojem razredu, sploh barve, kjer črna je res črna :) Bom mogel it jutri v big bang ali pa kam pogledat apple tv. Čeprav, bi bla boljša stvar preko streama, da ne rabim filmov dajat na usb, ker so tudi po 70gb+

TOP ::

Lahko pogledaš še Google chromecast ultra 4K pri nas stane okrog 100e.Čeprav ne vem kako bi gledal iz PC edino prekp wifi povezave.

Mikrohard ::

Njegov TV ima že vgrajen 4K Chromecast...

TOP ::

Njegov TV Nima Chromecast,ma pa Android in inštaliraš razne app,tudi Apple TV nebo nič,ker je omejen in sam za streaming filmov 4K je krepko predrag,veliko bolši nakup je od Nvidea Shild potem.

polde66 ::

Imaš par android boxov z RK3399 procesorjem, katere na youtubu in testih precej hvalijo da "požrejo" vse 4k vsebine. Sam ga še nisem sprobal ampak....
eni takih: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1628...
https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1667...
https://www.geekbuying.com/item/H96-MAX...

Preglej malo teste, mogoče je to to.
polde

Mikrohard ::

TOP je izjavil:

Njegov TV Nima Chromecast,ma pa Android in inštaliraš razne app,tudi Apple TV nebo nič,ker je omejen in sam za streaming filmov 4K je krepko predrag,veliko bolši nakup je od Nvidea Shild potem.

Če nimaš pojma o čem pišeš, se raje vzdrži komentarjev. Android TV ima Chromecast sprejemnik vgrajen (to je neizpodbitno dejstvo). Apple TV 4K ter Nvidia Shield sta pa čisto primerljivi napravi... oboje je dober nakup.

TOP ::

kako potem,da mi z nobenim app 4K iz PC na TV ne deluje tekoče,medtem ko z Chromecast,ki ga preko HDMI utakneš v TV pa ja.

Mikrohard ::

Ti tezko odgovorim, ker ne vem, kaksen TV imas.

spyker123 ::

pri nvidii shield tv zaenkrat nisem še opazil nobenih pomanjkljivosti, je pa res, da nimam 4k tv-ja in zato ne gledam vsebin v tej ločljivosti. Vse ostalo pa je top..pred tem sem imel android tv kitajca in lahko rečem, da se lahko pikinezeri skrijejo, ko se gre za kvaliteto izdelave in programja..aja, malo me moti, da za brskanje po netu rabiš nek zunanji brskalnik, ker ga nima vgrajenega, sicer pa jaz imam nvidio izključno za kodi, yt in geforce now igre.

shadeX ::

Apple TV ima VLC drgač in podpira streamanje. Uporabljam dnevno.

polde66 ::

Kje pa dobiš 4K x264 x265 hevc format serij. Pa si naložil Kodi na tvoj TV, v kodiju imaš tudi pod nastavitvami - predjavalnik - video in v tem možnost vklopa in izklopa strojnega pospeševanja. Kakšen hud hec pri tem verjetno ne more bit. Če je tvoj TV z 4k podporo potem ne vidim nobenega razloga zakaj vse skupaj nebi delovalo. Če ni potem ne razumem zakaj 4k vsebine. x264 in x265 vrti vsak najcenejši android tv box.
polde

Mavrik ::

spyker123 je izjavil:

pri nvidii shield tv zaenkrat nisem še opazil nobenih pomanjkljivosti, je pa res, da nimam 4k tv-ja in zato ne gledam vsebin v tej ločljivosti. Vse ostalo pa je top..pred tem sem imel android tv kitajca in lahko rečem, da se lahko pikinezeri skrijejo, ko se gre za kvaliteto izdelave in programja..aja, malo me moti, da za brskanje po netu rabiš nek zunanji brskalnik, ker ga nima vgrajenega, sicer pa jaz imam nvidio izključno za kodi, yt in geforce now igre.


Shield ima trenutno več problemov:

- Pri vklopljenem HDR ne preklopi na SDR signal ko gledaš SDR vsebine in so barve mimo.
- Pri Netflixu, YouTube, itd. ne preklopi osveževanja in dobiš judder če stvar ni posneta v večkratniku FPS tvoje nastavitve osveževanja.
- Ima bistveno slabši upscaler od kakih Sony TVjev in ker ne preklopi ločljivosti ob gledanju vsebin v nižji resoluciji, je kvaliteta slike slabša.
- Ne podpira VP9 profila 2, kar pomeni nič HDR na YouTube.
The truth is rarely pure and never simple.

TOP ::

Mikrohard je izjavil:

Ti tezko odgovorim, ker ne vem, kaksen TV imas.

Sony 9005

Mikrohard ::

TOP je izjavil:

Sony 9005

Potem dobro veš, da ima Sony Android TV vgrajen Chromecast sprejemnik, ki (teoretično) podpira tudi 4K vsebine. Zakaj ti direktno na TV šteka, na Chromecast Ultra pa ne, je pa odvisno. Ker si tudi sam lastim Sony-ja, lahko malo ugibam, kaj bi znalo povzročati težave (slab chipset, ki jih sony vgrajuje v tvje... ampak načeloma je sposoben predvajati tam do 60Gb 4K HDR filme... največja težava je pa verjetno slab network, ki niti na Ethernetu niti na WiFi-ju ni sposoben preseči realnih 60Mbit/s, kar je za high bitrate filme premalo). Čisto verjetno je, da je Chromecast Ultra bolj sposoben za streamanje 4k vsebin kot Sony Android TV... ampak je še vedno nepraktičen v primerjavi s Shieldom ali Apple TV-jem, ker nujno potrebuješ še nek sender app (bodisi na telefonu, bodisi na računalniku)... poleg tega pa ne vem, kater app uporabljaš za streamanje na Chromecast ultra... ampak obstaja velika verjetnost, da ni direct streaming, temveč transcoding.

Mavrik je izjavil:

- Pri vklopljenem HDR ne preklopi na SDR signal ko gledaš SDR vsebine in so barve mimo.
- Pri Netflixu, YouTube, itd. ne preklopi osveževanja in dobiš judder če stvar ni posneta v večkratniku FPS tvoje nastavitve osveževanja.
- Ima bistveno slabši upscaler od kakih Sony TVjev in ker ne preklopi ločljivosti ob gledanju vsebin v nižji resoluciji, je kvaliteta slike slabša.
- Ne podpira VP9 profila 2, kar pomeni nič HDR na YouTube.

Največji problem Apple TV-ja je pa YouTube app, ki ga je Google dobesedno pohabil (iz native appa, ki je znal switchati refresh rate so naredili nek universal crap, ki ga je prav mučno uporabljati). Apple TV prav tako ne podpira VP9 kodeka. Ostalih težav pa nima.

Zgodovina sprememb…

abaximan69 ::

Jaz sem teh škatel že kar nekaj pretestiral in za gledanje gledanje iz diska oziroma USB ključka dobiš zadeve na Banggood, AliEpress, Gearbest... od 20-40EUR - vrh glave. Zdaj nazadnje sem vzel Tanix TX3 Mini TV Box...malo manj kot 40 EUR se mi zdi, da je bil. Zadeva je delovala bp, ampak stream ali gledanje preko mreže pa je težava,ko gledaš vsebine višje kvalitete ... se pravi blueray rip ali kakšen remux in višje pa šteka in zadeva po mreži ni gledljiva. Ampak mi je vseeno, ker je to itak za en star led tv, ki ga imajo otroci v sobi in tako in tako zadev v neki visoki resoluciji ne gledajo. Najboljša rešitev je seveda, da se tv box priklopi preko utp kabla direktno na router, ampak 10/100 ne bo dovolj. TV box mora imeti najmanj giga lan, da to gre tako kot mora. Ampak ti TV boxi so pa tam okoli 100 EUR+carina, če nimaš sreče.

Kaj takšnega npr. https://www.alibaba.com/product-detail/...

Če se boš odločil za kaj podobnega, dej še preveri vse možne reviewje kar jih stric Google najde, da ti ne bo žal.

Jaz osebno sem obupal nad TV boxi, ker za isti denar že skoraj dobiš mini PC ali kakšno slim varianto. Pred kratkim sem nabavil ravno v ta namen tole zadevo http://www.pcoutlet.si/racunalnik-dell-..., poleg še Logitech tipkovnico K400, naložil sem pa VLC in MPC-HC in dela ko šuš preko mreže.

polde66 ::

@abaximan69, katera pa je bila najboljša škatla, ki si jo potestiral? Kaj pa je več od najmanj 1 giga lan. To malce ne drži in je 100 čisto ok. Da ti pa šteka video pri amlogic 905W čipu pa ni mreža kriva ampak zmogljivost tvojega boxa oz. čipa, verjetno še slabši wifi v kolikor nimaš povezanega direktno na žico. Težko je mešat PC z boxi in nekako ni realno, sploh ko neseš tak pc v splanico k drugemu tv-ju ali otroško sobo, ali pa ven pred projektor poleti, ali pa ga vzameš s sabo na dopust ali pa... Dojel bistvo?
polde

abaximan69 ::

polde66 je izjavil:

@abaximan69, katera pa je bila najboljša škatla, ki si jo potestiral? Kaj pa je več od najmanj 1 giga lan. To malce ne drži in je 100 čisto ok. Da ti pa šteka video pri amlogic 905W čipu pa ni mreža kriva ampak zmogljivost tvojega boxa oz. čipa, verjetno še slabši wifi v kolikor nimaš povezanega direktno na žico. Težko je mešat PC z boxi in nekako ni realno, sploh ko neseš tak pc v splanico k drugemu tv-ju ali otroško sobo, ali pa ven pred projektor poleti, ali pa ga vzameš s sabo na dopust ali pa... Dojel bistvo?


Hja...po mojem je fajn dobro prebrat kaj je nekdo napisal, ker je potem lažje dojeti bistvo. Zahaklal si se v eno narobe postavljeno besedo :) Res nisem imel občutka, da je to kar sem napisal tako težko razumljivo, ampak očitno je. Bom drugič napisal bolj preprosto in razumljivo.

Sploh se mi ne da o tem katere tv boxe vse sem že preiskusil, ampak preko lana mora biti giga oziroma verjetno bi lahko bilo tudi manj, ampak 10/100 ne bo dovolj, tudi če je čip dovolj močan. Dejstvo je da 10//100 lan ne prenese že 1080 bluray remuxa (ne govorim o mkv datotekah 10GB) ali 40GB velikega BR ripa, četudi direktno z diska bere zadevo brez problema, 2K in 4K je pa tako in tako misija nemogoče. Wifi je pa itak poglavje zase pri predvajanju video vsebin preko mreže in glede na to kar sem napisal ne razumem zakaj ga sploh omenjaš ... jej jej. Sploh pa sem napisal, da imam več televizij ter več tv boxov in sem nabavil tak mini PC samo za dnevno, za na morje pa je še vedno zakon stari Asus Oplay, ki z AC Ryan firmwareom dela še vedno bolje, kot veliko poceni TV boxov. Sicer pa imam po bajti kat6 upt potegnjen in pa mikrotikov router, zato se izgibam wifija, razen pač pri mobilnih napravah, kjer ni druge opcije.

Če veš za kakšen TV box z 10/100 kjer mi bodo takšne vsebine kot sem napisal šel čez mrežo brez štekanja pa kar na plan z besedo, ga takoj kupim.

polde66 ::

https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc... evo ga to je en (amlogic 912 čip z 100 mb lan)
Še enkrat, ni gledljiva zaradi zmogljivosti tvojega čipa ne pa zaradi problema z 100mb mrežo. Tudi s čim gledaš video vsebine je izjemnega pomena, in seveda tudi s tem ali uporabljaš tovarniške apk recimo Kodi prednaložen, ki že sam po sebi šteka ali na frišno naloženega.
Tale je pa z 1gb mrežno: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1013... in ne košta 100 in več eur. Tole je pa eu skladišče: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1013...
Slednjega imam in ne boš verjel z wifi povezavo vmes je sicer en asus RT12+ router z repeater varianto, iz njega kabel na box seveda samo 100mb ker je router slab ampak gledam vse preko mreže.
Sem prebral tvoj post večkrat da ne bo pomote in vedno pridem do tega da " stream in gledanje vsebin višje kvalitete po mreži ni gledljiv". To ne bo držalo ali pa imam doma superioren izdelek. Da se razumeva tudi tale M8S pro-c je beelinkov izdelek z slabšo mrežno ampak je super kul. Predvsem je važen čip.
polde

Mikrohard ::

Tudi po mojih izkušnjah je 100Mbit/s mrežna premalo za gledanje high bitrate 4K HDR filmov (govorim o filmih, ki so večji od 60Gb). Če na Apple TV 4K gledam tak film in je povezava samo 100Mbit/s, potem mi vsaj 1x na 10 minut zatrokira. Če je Apple TV povezan na 1Gbit/s port, potem deluje od štarta do konca brez zatikanj. Sedaj boš rekel, da je to problem aplikacije, ki nima optimalnega bufferinga. Mogoče je res... ampak dejstvo je, da je 100Mbit/s mreža za take filme že preblizu svojega limita...

Problem teh crappy kitajskih boxov jaz vidim predvsem v tem, da so vsi že out of the box rootani (problemi z aplikacijami, ki zahtevajo DRM), da imajo neke čudne launcherje, ter da ne poganjajo android tv aplikacij, temveč telefonske aplikacije (npr. netflix, youtube, itd). Če jih rabiš samo za Kodi, so pa načeloma ok.

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

100 mb mreža je res blizu svojega limita za gledanje visoke resolucije vendar pa zadostuje.
Ok, za android tv boxe imamo drug forum tole je malce ušlo ven iz tega, se opravičujem.
polde

spyker123 ::

abaximan69 je izjavil:

Jaz sem teh škatel že kar nekaj pretestiral in za gledanje gledanje iz diska oziroma USB ključka dobiš zadeve na Banggood, AliEpress, Gearbest... od 20-40EUR - vrh glave. Zdaj nazadnje sem vzel Tanix TX3 Mini TV Box...malo manj kot 40 EUR se mi zdi, da je bil. Zadeva je delovala bp, ampak stream ali gledanje preko mreže pa je težava,ko gledaš vsebine višje kvalitete ... se pravi blueray rip ali kakšen remux in višje pa šteka in zadeva po mreži ni gledljiva. Ampak mi je vseeno, ker je to itak za en star led tv, ki ga imajo otroci v sobi in tako in tako zadev v neki visoki resoluciji ne gledajo. Najboljša rešitev je seveda, da se tv box priklopi preko utp kabla direktno na router, ampak 10/100 ne bo dovolj. TV box mora imeti najmanj giga lan, da to gre tako kot mora. Ampak ti TV boxi so pa tam okoli 100 EUR+carina, če nimaš sreče.

Kaj takšnega npr. https://www.alibaba.com/product-detail/...

Če se boš odločil za kaj podobnega, dej še preveri vse možne reviewje kar jih stric Google najde, da ti ne bo žal.

Jaz osebno sem obupal nad TV boxi, ker za isti denar že skoraj dobiš mini PC ali kakšno slim varianto. Pred kratkim sem nabavil ravno v ta namen tole zadevo http://www.pcoutlet.si/racunalnik-dell-..., poleg še Logitech tipkovnico K400, naložil sem pa VLC in MPC-HC in dela ko šuš preko mreže.



jaz sem imel tega h96 in se je zadeva po mesecu običajne rabe skurila, ker imajo kitajci zares slabo narejeno hlajenje samega ohišja..plus tega so neke težave z napajanjem, ker mi je tudi usb disk šel k rakom žvižgat, zato kitajca več ne kupim, pa naj ima še tak "dobre" reviewe..

polde66 ::

Dobra zadeva za mali vpogled v svet androidnih naprav je kak Freaktab.com. Vsaj veš kateri boxi so vsaj malo podprti. Imam Zidoo X9s ki je za moje pojme zelo zelo soliden box ki nudi več kot potrebujem, med spodnjimi cenovnimi boxi pa recimo Tanix TX3 max, ki je malenkost bolje zasnovan kot mini, pa še bluetooth ima. Oba se pa z osnovnimi firmweri precej pregrevata, tako da vedno namestim beta rom, ki je super. Z aida64 aplikacijo pa lepo spremljam temperaturo. Seveda je tudi smiselno pogledati notranjost boxa kako je zadeva zasnovana z hlajenjem. Ta dva tanixa sta brez pametnega pasivnega hlajenja, tako da je priporočljivo uporabiti kakšen 4x4x1cm pasivni hladilnik, ker tisto kar je original ne vem čemu služi. Saj je s popravkom veliko bolje da se razumemo, vendar pasivni hladilnik doda še piko na i. Android box je precej živa stvar, ki zahteva stalno eno nadgradnjo aplikacij. Mislim da je za terrarium bilo v enem mesecu 5 popravkov.
polde

Tsunamii ::

Mavrik je izjavil:

spyker123 je izjavil:

pri nvidii shield tv zaenkrat nisem še opazil nobenih pomanjkljivosti, je pa res, da nimam 4k tv-ja in zato ne gledam vsebin v tej ločljivosti. Vse ostalo pa je top..pred tem sem imel android tv kitajca in lahko rečem, da se lahko pikinezeri skrijejo, ko se gre za kvaliteto izdelave in programja..aja, malo me moti, da za brskanje po netu rabiš nek zunanji brskalnik, ker ga nima vgrajenega, sicer pa jaz imam nvidio izključno za kodi, yt in geforce now igre.


Shield ima trenutno več problemov:

- Pri vklopljenem HDR ne preklopi na SDR signal ko gledaš SDR vsebine in so barve mimo.
- Pri Netflixu, YouTube, itd. ne preklopi osveževanja in dobiš judder če stvar ni posneta v večkratniku FPS tvoje nastavitve osveževanja.
- Ima bistveno slabši upscaler od kakih Sony TVjev in ker ne preklopi ločljivosti ob gledanju vsebin v nižji resoluciji, je kvaliteta slike slabša.
- Ne podpira VP9 profila 2, kar pomeni nič HDR na YouTube.


Pa ko sem mislil, da bi letos kupil Shield ! Tole zgoraj napisano zame ni OK ! Kako to da ne popravijo..pisuvka tole je preko 180€ ! Pride kmalu naslednik..verjetno se 2 leti nic ne ? Rabim nekaj da bodo vsi formati podprti..obvezen 5.1 Netflix ( baje ga ima Shield) ..

Map ::

Mi lahko kdo od lastnikov Apple TV malo pove, kako se mu zdi, kako je zadovoljen, za kaj vse ga uporablja, je vreden nakupa?

V Apple Home aplikacijo bi rad dodal nekaj pametnih naprav in potem nekaj stvari avtomatiziral, zato pa rabim home hub, ki so pa HomePod, Apple TV ali pa iPad. Najbolj smiseln nakup se mi zdi ATV, ker za iPad me skrbi, da bo na koncu premalo uporabljan in se bo na njem nabiral prah(in bo obležal nekje s prazno baterijo, pa še dosti dražji je), poleg tega pa z nakupom ATV ne rabim kupovat NUCa za HTPC. Na njem bi največ laufal Plex. Sem pa nekje zasledil, da podpira zelo malo formatov, in me zanima, kako je s tem? Bi vsi filmi iz travnika preko Plexa špilali? Ker če ne, nima smilsla.

Aja, še podpora zvoka me zanima. Če ga priklopim na receiver, normalno dela surround povsod al je kdaj tudi samo stereo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Map ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828146070 (10399) ruski76
»

Kater mrežni multimedijski 4K HDR predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
183320 (1653) rs1975

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561095462 (355469) Mavrik
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14232754 (22119) sasoe
»

Media player 4K- HDMI (BOX)

Oddelek: Kaj kupiti
236104 (5081) Erzo

Več podobnih tem