» »

kolk je vreden notebook pentium 1 100mhz

kolk je vreden notebook pentium 1 100mhz

pingec ::

PENTIUM 100, 16 MB RAM
-BARVNI LCD ZASLON
-2GB DISK
-CDROM
-2xPCMCIA
-IR
-DISKETNIK
-VGRAJENI ZVOCNIKI
-DODAN JE TUDI PORT REPLIKATOR (v vrednosti 5000 sit)
-BATERIJA JE ZANIC
TRENUTNO MAM GOR WIN95,OFFICE 2000..IN DELA SUPER
TUDI MP3JI DELAJO BREZ PROBLEMA

kolk bi vi zahtevali za to?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

  • spremenil: pingec ()

Nemelk ::

še kšno leto počaki pa bo zadevca NEPRECENLJIVE vrednosti!:P
Nemelk ™

Yohan del Sud ::

na bolšjaku med 5000 in 30000 (če koga nategneš)... >:D

IceIceBaby ::

5 do 10k sit.

sm56 ::

Kar tako preko prsta...
Seveda je vreden toliko, kolikor bos zanj dobil, lahko pa povem, da bi na ebayu dobil/dal kaksnih 50-70E. (Dostavljen k nam vsaj 100E) Sam sem pred casom tam nabavil Compaq Lite 486, 8mb, 120mb za 22E. Plus postnina + ddv. Vse skupaj me je prislo ene 10.000.

pingec ::

ja ne vem no na bolhi je tak za 45k pa drugi so se drazji pa tej pol res nategujejo ko prasci kaj pa na ebay-u kako poteka odkup?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingec ()

sm56 ::

Vem samo, kako je, ce kupujes. (Predstavljam si, da si kot prodajalec veliko bolj na oceh: pri docku za hp-ja, ki sem ga kupoval, je ebejevska administracija poslala neki firmi, ki se ukvarja z licitacijsko preprodajo, groznjo pred izkljucitvijo s trga, meni pa ganljivo opravicilo, ker mi niso poslali v SLO, ceprav jim je med regijami, kamor baje posiljajo, pisalo "Europa" ...)
Ko si registriran (pustiti moras stevilko kreditne kartice, ki je garancija, da si resen, nic drugega), enostavno stavis, parkrat pogoris, potem pa razvijes nacine, kako za cimm manj denarja zmagas. Kontaktiras prodajalca, nakazes denar se za postnino (preko banke, paypala, pisma, kakorkoli se pac dogovoris) in v nekaj dneh od placila imas zadevo na carinarnici. (ali pa na kaksnem potlagernd naslovu v avstriji ali italiji:D ). V EU velja garancija tudi za rabljeno blago, zato si lahko (skoraj) brez skrbi, da ne kupujes macka...

Pusti bolho, to je otroski vrtec, zelo malo se tam resno, torej tudi posteno prodaja, kolikor sem upsel videti, nasploh grem jaz za vsako stvar (ponavljam vsako; no morda razen za avte, a cez kaksno leto bo tudi to drugace:P ) za katero bi zapravljal, najprej na ebay.de in obicajno se po zadevo tja na koncu tudi vrnem. "Pravicno" ceno oblikuje sele kompleksen trg, kjer se ti za rolexa puli petdeset ljudi, ki vedo kaj hocejo in koliko stane rolex na alternativnih trgih, prodajalec pa se hoce zares dezinvestirati in se ne le sopiriti. Npr. vsak dan imas na desetine dobrih avtov, ki se zacnejo z 1E in potem cez teden pocasi rastejo ipd.

Kst-u pa ponujam biznis: kupim vsak prenosnik navedene konfiguracije in stanja, ki mi ga lahko dostavis, za 12.000. 7 jurjov garant tvojih...

pingec ::

ja kje je pa garancija da me nau zajebnu prodajalec? pa ce je kdo naročau naprimer iz nemčije kolko je poštnina pa kolko je iz zda pa se me zanima kako je to a pride brez problemov do tebe kot paket al je treba ksno carino?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

IceIceBaby ::

sm56, hehe, nism js diler s prenosniki :) Samo povedal sem kolk bi jaz dal za tako kišto, ker mislim da več kot 10k ni vredna. Če bom pa slučajno kdaj kej podobnega zahaklal se pa spomnim na tebe.

Btw...lahko v promet spraviš dlančnik Handspring Treo 90 ? Jaz sem ga dobil ugodno ampak ga nimam kej rabit. Je pa praktično nov ker sem ga sam sprobal pa v škatlo nazaj dal. Če te zanima piši na ikst@siol.net

sm56 ::

King: poštnina gre na kile pa na hitrost pošiljanja pa kakšno pakiranje hočeš ipd. Na računalniškjo robo ni carine, je pa ddv nad nekih 6000sit (;(( nasa draga banana država v osnovo za ddv/carinjenje jemlje tudi poštnino in pakiranje). Carinske stopnje so različne za razli9čne vrste blaga.
Pred zlorabo prodajalca te obvarje tvoj zdrav razum, njegova zgodovina kot prodajalca, zakoni, kjer ti pomagajo odvetniki ebaya, skratka, brez panike.

pingec ::

kako pa poteka potem plačilo?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5439947263 (1002) mtosev
»

povzetek EBay kupovanje (carina, davek) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9538550 (11808) jero_no1
»

nakup preko eBay-ja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11425818 (13889) St235
»

Nesposobnost trgovanja pri malih oglasih (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25552937 (43526) kuglvinkl

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101528 (46075) Tilen

Več podobnih tem