» »

Slovensko tekmovanje v kraji koles 2016?

Slovensko tekmovanje v kraji koles 2016?

Andruxa ::

Zdravo,
če kdo še ni videl, so po raznih eu mestih tatovom koles priredili dobrodošlico:
European Bike Stealing Championships 2015

a je kdo za kaj podobnega spomladi v LJ 2016?

V smislu da se organiziramo, vsedemo na pijačo nekam, pustimo bajk nezaklenjen pod video nadzorom. Lahko priredimo topel sprejem kot tisti na videu, lahko pa samo zbiramo posnetke, neznanec pa nam te posnetke vsake toliko ukrade in iz ruskega IPja redno posta na nek YT kanal? Možnosti da policija dokaže kdo je uploudal je približno taka kot možnost da jaz dobim nazaj 4 kolesa oz da tat kolesa nasrka zaradi kraje pa smo tam tam s tveganjem. Edino kar je treba pazit da se ne napijemo in da nam vabe ne ukradejo :) Je kdo za?
Lp, A

nikjozo ::

Pameten kradljivec bo pravzaprav insider, častil bo prvo, četrto in sedmo rundo, sam bo tačas pil brezalkoholnega....nato pa opravil svoje poslanstvo :)

MIHAc27 ::

Ej če narediš, da se namesto rdečega oblačka dima, dvigne ostro in dolgo šilo iz sedeža, ko se vsede na kolo...prec častim za rundo.

P.S.: Bicikla mi še niso ukradli, edino sedež enkrat.

slotechar ::

Kako je pa z objavo tatov na videu? Ali mora dat dovoljenje, da ga objavis na youtube? Ce ne dovoli oziroma ne dobis dovoljenja, ker zbezi, ali je dovolj da mu kot na prilozenem videu osencis samo njegove oci in delno zakrijes identiteto?

Ali lahko pricakujemo groznje s strani tatov, ce objavimo video, ceprav je identiteta delno zakrita?

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

slotechar je izjavil:


Ali lahko pricakujemo groznje s strani tatov, ce objavimo video, ceprav je identiteta delno zakrita?


Komu pa bo grozil? Prvo te mora najdit :P

nikjozo ::

MIHAc27 je izjavil:

Ej če narediš, da se namesto rdečega oblačka dima, dvigne ostro in dolgo šilo iz sedeža, ko se vsede na kolo...prec častim za rundo.

P.S.: Bicikla mi še niso ukradli, edino sedež enkrat.


Torej imaš izkušnje, veš kako je ko se usedeš na dolgo šilo ;)

Sicer pa ne bi rad sodeloval pri poskusu umora, lahko bi bil obsojen pa bi potem jaz čutil v zaporu "dolgo šilo" :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nikjozo ()

MIHAc27 ::

Sem pač sado-mazo. Če se pa nekdo vsede na moj kolo, brez dovoljenja.... je pa to njegov problem če ima kar naenkrat luknjo več v riti.

Bolj resno... ja dovoljenje mora tat dati, da objaviš njegovo faco. Brez tega pa ostane le zakrivanje z blurom ali črnimi kvadratki.
Ne vem kera buča bi šla grozit, če zakrit video objaviš. Tako bi verjetno še lažje odkrili njegovo identiteto, in ga prijavili policiji.

slotechar ::

Ampak jst mam mesane obcutke. Po eni strani je to dobro, ker je ta akcija neke vrste preventiva pred krajo koles. Ce se ta novica razsiri po sloveniji, bo marsikateri tat koles nehal s tem. Ali pa vsaj bolj previden, kar mu vzeme vec casa.

Po drugi strani pa se je dobro postavit tudi v kozo kradljivca. Ce si jaz zamislim, da bi npr. kradel kolo in me pri tem zasaci cela slovenia in se mi posmehuje, bi me to veliko bolj bolelo, kot ce bi mi ukradli kolo. Razen ce bi bil kak psihopat, ki mu je vseeno ali pa kak robin hood varianta, ki misli, da pocne nekaj velicastnega in plemenitega...

Zgodovina sprememb…

MIHAc27 ::

Ti še niso ukradli kolesa, kot vidim....
Da tukaj niti ne omenjam kakih boljših, ki stanejo kot kak avto...

facepalm ::

slotechar je izjavil:

Ampak jst mam mesane obcutke. Po eni strani je to dobro, ker je ta akcija neke vrste preventiva pred krajo koles. Ce se ta novica razsiri po sloveniji, bo marsikateri tat koles nehal s tem. Ali pa vsaj bolj previden, kar mu vzeme vec casa.

Po drugi strani pa se je dobro postavit tudi v kozo kradljivca. Ce si jaz zamislim, da bi npr. kradel kolo in me pri tem zasaci cela slovenia in se mi posmehuje, bi me to veliko bolj bolelo, kot ce bi mi ukradli kolo. Razen ce bi bil kak psihopat, ki mu je vseeno ali pa kak robin hood varianta, ki misli, da pocne nekaj velicastnega in plemenitega...


se strinjam.. se kamere na bankah ukinit!!! :)

Andruxa ::

slotechar je izjavil:

Ampak jst mam mesane obcutke. Po eni strani je to dobro, ker je ta akcija neke vrste preventiva pred krajo koles. Ce se ta novica razsiri po sloveniji, bo marsikateri tat koles nehal s tem. Ali pa vsaj bolj previden, kar mu vzeme vec casa.

Po drugi strani pa se je dobro postavit tudi v kozo kradljivca. Ce si jaz zamislim, da bi npr. kradel kolo in me pri tem zasaci cela slovenia in se mi posmehuje, bi me to veliko bolj bolelo, kot ce bi mi ukradli kolo. Razen ce bi bil kak psihopat, ki mu je vseeno ali pa kak robin hood varianta, ki misli, da pocne nekaj velicastnega in plemenitega...


ubistvu se strinjam s tvojim pomislekom. Verjetno bi se zgodili primeri, ko bi bila to previsoka kazen. Ampak za tiste, ki redno parazitirajo na račun ostalih, imajo mrežo za preprodajo in specializirano orodje, bi bilo to ravno prav. Kraj je toliko, da to verjetno ni delo nekih naključnih priložnostnih tatičev, ki slučajno ta mesec niso mogli plačat položnice za vodo.
Lp, A

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Andruxa ()

The Player ::

slotechar je izjavil:

Po eni strani je to dobro, ker je ta akcija neke vrste preventiva pred krajo koles. Ce se ta novica razsiri po sloveniji, bo marsikateri tat koles nehal s tem.



Dvomim, da bi s tem kaj dosegli

Se spomnite novice, ko je nekdo sredi "belega" dne ukradel kolo sredi Ljubljane? No to, po treh mesecih se je že pozabilo, pa tat nima zakrite identitete ;)

So bile kake posledice? Tatovi še zmeraj kradejo,...

Bi bilo pa zanimivo videti reakcijo tatov, ampak, če se boste šli, potem poskrbite, da vam kolesa ne ukradejo, ker potem nima smisla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So vam kdaj ukradli kolo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14927427 (5819) GupeM
»

Najboljš zaščita prot kraji pecikla (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13945913 (33656) Daliborg
»

Iskanje ukradenega kolesa

Oddelek: Na cesti
243434 (1428) BT52
»

Ukradeno kolo Nakamura Catch 70 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7525169 (22424) mihec87

Več podobnih tem