» »

Prevzem direktno na pošti za nakupe z ebaya/amazona

Prevzem direktno na pošti za nakupe z ebaya/amazona

Coldplug ::

Zdravo,

nameravam nekaj kupiti z Amazona za starše kot darilo, zato ne bi rad, da dostavijo na domači naslov. Pa me zanima, ali je možno, da pošljejo direkt na pošto in da tam osebno prevzamem? Če da, ali ima kdo izkušnje s tem, kaj dati kot naslov ipd.? Ali kakšna druga oz. boljša opcija?

Hvala!

mimaki ::

postno lezece

msjr ::

Pa da ne bo problemov, poglej poštno številko od vaše pošte, da bo tam zares pristala, recimo če bi si pospal na pošto v Ljubljano pri kinu Šiška:

Mr. Coldplug of Slotech
Poste restante
1107 Ljubljana
Slovenia

Dodatni strošek je 4,7€, pošiljko ti držijo 30 dni.

mimaki ::

kaj to z doplačilom je novo? par mesecev nazaj nisem nc placal na posti pri dviganju postno lezece robe

msjr ::

Čist možno, strošek 4,7 je če si daš usmerit pošiljke na poštno ležeče (recimo medtem ko te ni doma). Predvideval sem, da je za prevzem isto.

Coldplug ::

Aha nisem vedel, da lahko uporabim poštno ležeče za posamezen paket. Pozabil sem omeniti, da gre za malo večji paket, kar verjetno nima veze. Hvala obema za informacije! Se bom kasneje pozanimal na pošti, če so kakšni stroški.

mimaki ::

msjr je izjavil:

Čist možno, strošek 4,7 je če si daš usmerit pošiljke na poštno ležeče (recimo medtem ko te ni doma). Predvideval sem, da je za prevzem isto.

aja to pa mozno, jaz sem ze posiljatelju rekel da za naslov vpise
Ime Priimek
postno lezece
postna st kraj
slovenija

in ni blo nic za placat

da je posta prisla pa ugotovis bodisi po stevilki za sledenje (gres na http://sledenje.posta.si/) al pa ce poklices na posto


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PO Box - ali obstaja slovenski ekvivalent?

Oddelek: Loža
275816 (1653) pirx
»

Poštno ležeče

Oddelek: Loža
113365 (1463) SmeskoSnezak
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434600 (17720) AgiZ
»

Posta Slovenije po kavbojsko

Oddelek: Loža
368581 (7093) imagodei
»

odprtje poštnega predala v avstriji

Oddelek: Loža
1310311 (7573) Yugos

Več podobnih tem