» »

NSA Odgovarja

NSA Odgovarja

BlackMaX ::

Na nalsednjem linku si lahko pogledate odgovor predstavnika NSA na nedavni pogovor Snowden-a za TED Talk.

Kaj vi menite :)

http://www.ted.com/talks/richard_ledget...

Brane22 ::

Toliko enega momljanja in besedne filunge da sploh nisem zdržal do konca.

Očitno je, da so se pod očesom javnosti usrali.

BlackMaX ::

Brane22 je izjavil:

Toliko enega momljanja in besedne filunge da sploh nisem zdržal do konca.

Očitno je, da so se pod očesom javnosti usrali.


Mogoče, ali pa jih ne zanima tolk. Ampak spet, kako to da so se za neki takega odločili fantje iz agancije.

Jupito ::

Biznis! (Tole boste v kratkem videli na Pravi ideji.) Topshop multipraktik: now with Ledgett-grade stainless steel blade! - melje otrobe vseh vrst in se nikoli ne obrabi!
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jupito ()

BlackMaX ::

Ja tale deputy kr misli, da mu vsi vrjamejo.

RejZoR ::

Ampak ko potegneš črto, kot da je važno? Če reče, da so nehal nadzorovat, kdo pa bo vedel, da je temu res tako? Pa tud če se izkaže, da so se zlagali. In kaj bo pol narod naredil? Kot da lahko kaj. Bojo odstavili celotno administracijo države kot so ZDA vključno z vsemi vejami vlade? Malo morgen. Pa tud če bi, druga imena, ista zgodba. Če mene vprašate se tone bo nikoli zaključilo, ker je opravilo khm, Donkihotovsko...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BlackMaX ::

RejZoR je izjavil:

Ampak ko potegneš črto, kot da je važno? Če reče, da so nehal nadzorovat, kdo pa bo vedel, da je temu res tako? Pa tud če se izkaže, da so se zlagali. In kaj bo pol narod naredil? Kot da lahko kaj. Bojo odstavili celotno administracijo države kot so ZDA vključno z vsemi vejami vlade? Malo morgen. Pa tud če bi, druga imena, ista zgodba. Če mene vprašate se tone bo nikoli zaključilo, ker je opravilo khm, Donkihotovsko...


Imaš prav, sej kdo pa je lahko nad njimi?

Hayabusa ::

CFR


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Ribič ::

Izmed vsega časa, ki sem ga prebil na netu, sem se o NSA naučil eno stvar: To so ljudje, ki se jim ne sme zaupati pod nobenim pogojem.

vostok_1 ::

Kdo lahko garantira recimo, da uslužbenci ne izkoriščajo pridobljene informacije? A mislite, da so nadzorovani 24/7?

Hayabusa ::

Big question is: kdo nadzoruje nadzornike, ki nadzorujejo nadzornike nadzorovanih :D ?

hojnikb ::

Aliens :)

Edit:
Or better yet, umetna inteligenca :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

LJ4L ::

Pravi odgovor: NIHČE (razen "head of state")
LP from LJ

bluefish ::

vostok_1 je izjavil:

Kdo lahko garantira recimo, da uslužbenci ne izkoriščajo pridobljene informacije? A mislite, da so nadzorovani 24/7?
Še večji problem je, da mnoge informacije hranijo in obdelujejo civilni podizvajalci aka. firme, ki jim je dobiček v prvem planu.

BlackMaX ::

bluefish je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kdo lahko garantira recimo, da uslužbenci ne izkoriščajo pridobljene informacije? A mislite, da so nadzorovani 24/7?
Še večji problem je, da mnoge informacije hranijo in obdelujejo civilni podizvajalci aka. firme, ki jim je dobiček v prvem planu.


Ceu ta koncept je sfaljen. IN tvoj post to še tako potrdi.

vostok_1 ::

Skratka, if you have nothing to hide, you have nothing to fear pade direkt v vodo. Informacije o naših aktivnostih dobijo vsi drugi prej kot vlada. Pomojem je nekako tako...tiste resne grožnje sicer res obdela državni organ, ampak vsa "navlaka" ali noise ki pride zraven pa odvržejo kot stranski produkt. Le, da ga odvržejo takim in drugačnim firmam, ki pol to svobodno izkoriščajo. S tem si NSA lepo opere vest, češ, saj mi ne pregledujemo vaše osebne fajle.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaspanost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7011405 (8210) c3p0
»

Locky Virus (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
8826058 (23074) Manna
»

Mož, ki je razkril največje prisluškovanje na svetu: Edward Snowden (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
11843053 (33237) Hayabusa
»

Ameriško-britanske tajne službe so mnenja, da so v računalnikih Lenovo skrite ranljiv

Oddelek: Novice / Varnost
238943 (6327) Mandi
»

Igranje iger naj bi izboljšalo učinkovitost predelave vizualnih informacij

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
205896 (4656) Glugy

Več podobnih tem