» »

Dlančnik

Dlančnik

R0K ::

Ker so mi laptopi nekak dojadli (čeprav so kul, če ga imaš za kakšno bolj resno delo), ker so preveliki, sm se nekak odloču da bi si nabavu dlančnik.

Študiram, da bi si ubodo enega od naslednjih treh:

- Palm Tungsten
- LOOX-a
- iPaqa serije 39xx

Zanima me naslednjih par stvari (čeprav piše na netu vsega boga - ampak bi mi bojl prišle info. s prve roke) :

- kolko zdrži pribljižno baterija, pri normalni uporabi vsak dan (net, kaj za napisat, itd.)
- kako je z ekrani? katir ima najboljšega? ker lohk dobim tut dost ugodbo eno 512MB kartico, pa bi si dal kak divx gor za pogledat
- ma to gor kake progije ala Word pa to? Ne misli da bi blo samo za pisat, ampak da bi lohk tut besedilo urejal, kak slikce prpopal?
- vrjetno majo vsi že USB? A se da prek USBja naložt gor slike iz dig. fotoaparata?
- kaj bolj priporočate - Pocket PC al Palm OS?
- a obstaja kak irc za dlančnike? :)

Hvala!

SkIDiver ::

Iz prve roke ti povem, da za tako delo kot si ga ti omenjal si ubod kr notebook ne pa dlančnik. Kje za vraga boš pa delal v wordu neki k je razsežno na 5 in več listov. Sej se ti zmeša, če že ne kaj več.

R0K ::

Ja, vrjamem. Samo dlančnik je velik recimo 10x7cm (približno), notebook pa precej več. Pa dlančnik lohk maš recimo kr u žepu, ga komot neseš u šolo, pa bilokaj.

Drgač pa vem, za kake večje stvari bom še vedno uporabljal dlačnik alpa kr domač PC.

Drgač sm si pa jest itak mislu nabavit uno tipkovnco (k sm že skor ziher, da bom Palma uzel), k je clo IR in si ti pred tebe postavš dlančnik pa na noge tipkovnco pa lepo pišeš. Pa Palm ma tut največji ekran 320x320 kar je že pa kr dost za tako zadevco. Ipaq pa LOOX mata manj.

Drgač pa vem kak bi blo napisat 5 listov BREZ te tipkovnice s unim pisalom. Raje pol ure poslušam Busha kot da bi pa šol tole delat :)

TylerDurden ::

S pisalom se piše zelo hitro, ker si jaz kakšna predavanja zapisujem v dlančnika.
Let\'s make some soap ...

SkIDiver ::

Jz prisegam na pošteno veličino in prostornost.

BoGo ::

ROK, kje pa nameravas tega palma nabavit? Jaz sem razmisljal iti gledat v Avstrijo (media markt, metro ali pa kaj podobnega)... A ves za kako ugodno ponudbo?
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.

R0K ::

Če ga bom nabavu, ga bom tuki.

Najcenej kar sm najdu. Okol 75jrujev te pride, če dobiš še štojer nazaj. 50 jurjev cenej kot pr nam :)

Pa še garancije je tuki 2 leti, pri am samo 1 (kork vem)

Drgač pa ne vem, če majo avstrijski media markti in nemški iste cene. K nikol ne kupujem v avstrijskih, sam kork sm gledu na straneh so okol 50ejrov dražji...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905057 (4249) Caligula
»

Sony Ericsson P900

Oddelek: Mobilne tehnologije
212194 (1945) PrimozR
»

dlancnik

Oddelek: Kaj kupiti
61411 (1351) R0K
»

Nakup dlančnika

Oddelek: Kaj kupiti
111314 (1158) SkIDiver

Več podobnih tem