» »

Placani morilci

Placani morilci

T-Mac ::

Pozdravljeni se enkrat,

Tukaj imam pa cisto nekaj drugega. Spomnil sem se da sem pred leti bral clanek o placanih morilcih... Rad bi si se kaj ogledal o njih vendar ne najdem... Kolikor se pa spomnim je bil pa tak clanek... Clovem kot robot obriti po glavi crne brade nabildani v glavi skoraj nic samo ko dobijo ukaz umorijo in cakajo nasledni ukaz... Kdo kaj ve o njih?


Hvala
  • zaklenil: dzinks63 ()

Isotropic ::

v sloveniji? tiste parkrat so bili vedno policisti pod krinko.

dottor ::

Pa pijani lovci ki so streljali na napačno srno :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

T-Mac ::

ne v sloveniji ne vem kje pozabil iskreno povedan a sirija a ukrajina rusija nek tam mislim

black ice ::

S tem barvitim in izredno natancnim opisom si zajel vecino pripadnikov Hell's Angels. >:D

T-Mac ::

ja pa niso teli vem da sm bol cudno malo opisal ampak toliko vem in iscem o njih ampak nic...

igor0203 ::

Imaš dokumentarec o enem poklicnem morilcu..pobrskaj o The Ice man documentary

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

Janac ::

Zodiac killer?

T-Mac ::

Dokumentarce poznam ampak jst iscem prou te ljudi k so se zdj na sceni je biu par let nazaj clanek o njih baje delajo za vlado ko zeli vlada nekoga pospravt poklicejo njih in prou to iscem k me zanima in vrjetno je potem o njih tudi kaj na youtubu... Hladnojrvi ljudje hladnokrva ekipa brez custev mislm da je o njih pisalo na 24urah

b00mer ::

Imas dokumentarce na youtube o placancih, ki so jih najemale mafije,karteli...dvomim, da je kaj o vladah in killerjih.

Vajenc ::

T-Mac je izjavil:

Pozdravljeni se enkrat,

Tukaj imam pa cisto nekaj drugega. Spomnil sem se da sem pred leti bral clanek o placanih morilcih... Rad bi si se kaj ogledal o njih vendar ne najdem... Kolikor se pa spomnim je bil pa tak clanek... Clovem kot robot obriti po glavi crne brade nabildani v glavi skoraj nic samo ko dobijo ukaz umorijo in cakajo nasledni ukaz... Kdo kaj ve o njih?


Hvala

Spomnim se članka o Asadovih "ghost killers".

Menda se na balkanu dobi za dober denar profesionalne morilce. V vsakem večjem naselju tudi pri nas pa imaš narkomane, ki bi za 100€ naredili čuda enih stvari.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

T-Mac ::

http://www.dailymail.co.uk/news/article...

Vajenc o tej stvari sm mislu in govoru ravno najdu in ti napises :) tocno o njih Asad ghost killers sirija... Ubijalci na steroidih delujejo kot roboti hladnokrvna bitja brez zadrskov... Tocno na balkanu z lahkoto najdes morilce samo malo nizje se zapeles... In vrjamem da ima vsaka vlada svoje ljudi ubijalce t. i. Placance

Matako ::

Biti plačan morilec v kapitalizmu je navadno moderno suženjstvo! V Jugi so dobili _redno_ plačo, malico, potne stroške in regres! Pa še sindikalno vikendico ob morju na time-sharing.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

dzinks63 ::

Tole vse skupaj ni za nikamor, še najmanj pa za na ST.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naložite svoj DNK, odkrijte prednike in rešite umor

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
228931 (6161) Kaboom
»

Patološki morilec se sprehaja po Sloveniji (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
45040589 (17012) VelkBla

Abotno nasedanje Leljaku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18628895 (24131) Mavrik
»

Tujska Legija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17437841 (22054) Okapi
»

Novica leta: Bratranec žrtve vtetoviral njeno ime morilcu na čelo...

Oddelek: Loža
343088 (2157) Pegaz

Več podobnih tem