» »

Lumia 620 težava

Lumia 620 težava

ejackson ::

Že kakšen teden sem lastnik Lumie 620. Muči me sledeče: ko ugasnem telefon, se sam od sebe spet prižge. Ali obstaja kakšna nastavitev, ki sem jo spregledal in pozabil izklopiti, ali gre za težavo telofona? Stvar je resnično moteča, zato bom hvaležen za kakršno koli sugestijo oz. pojasnilo.
Lp

SLO_Matej ::

Se to dogaja kadar je telefon priklopljen na polnilec? V tem primeru je to normalno, saj je vsak Windows Phone med polnjenjem vključen oz. se vključi sam, če ga daš polniti, ko je izključen.

ejackson ::

Ne, pa tudi stanje baterije zgleda na vpliva na ta pojav, saj je enako pri polni in prazni bateriji.

ejackson ::

Izbrisal sem vse aplikacije in problem je izginil. Sedaj moram zgolj 1 na 1 ugotoviti, katera aplikacija povzroča vklop telefona.

SLO_Matej ::

Se to dogaja tudi, ko telefon ni priključen na polnilec?

ejackson ::

Ja Matej, to se dogaja, ko telefon NI priključen na polnilec. Poleg tega sem teorijo o moteči aplikaciji opustil, saj se telefon tudi brez vseh aplikacij sam od sebe prižge. Zgleda, da je imel prejle zgolj preblisk. Res ne vem, kaj bi to bilo.

SLO_Matej ::

Poskusi ga ugasniti in odstraniti baterijo ter jo čez nekaj časa ponovno vstaviti.

Sicer pa servis, ker gre verjetno za problem s strojno opremo.

ejackson ::

Po odstranitvi baterije se telefon ne prižiga več samodejno, upam da se problem ne bo več ponovil. Hvala Matej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ejackson ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android obvestila - bug ali strojna napaka?

Oddelek: Mobilne tehnologije
92438 (2207) jukoz
»

Iphone 6 prazna baterija ob nizkih temperaturah - Apple ne prizna napake (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9415687 (12368) next3steps
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375105533 (59269) camper66
»

Galaxy S4 - baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
162821 (2547) hojnikb
»

povezava Nokia N73 in računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
6722 (722) PcPodpora

Več podobnih tem