» »

Folding@Home Slo-Tech team

Folding@Home Slo-Tech team

««
3 / 86
»»

zile ::

:D Vsi skupaj pa trenutno lovimo mesto med najboljšimi 1000 moštvi . 8-) .Ko se bo pridružil morphling1 bomo napredovali še hitreje. Upam da se bo kmalu še kdo pridružil teamu in veselo "foldal" proteine .:)

Roadkill ::

Tut sam sem se zdej vrnu, in namenjam svojih 1667 mhz slo-tech teamu. :)
Lepo, da se je tole mal razvil.

njok ::

RoadKILL, I'm comming 4 ya! :D

Imamo že 145 obdelanih paketkov... go go go!

Bakunin ::

who knows... you might even catch me..... >:D

dux ::

Imam eno problem glede folding@home: Ko zadevo lepo normalno instaliram se mi lepo fah core nalozi in potem mi zadeva napise loading.... in tam kar stoji iz neznanih razlogov:( . Ko sem program enako instaliral se na dobri stari P 166 za foro, mi je takoj zacelo normalno delat .. working..;) a mgoce kdo ve, kaj bi lahko bil problem ? Ko ga resim se prdruzim slo-tech foldingu:D

Bakunin ::

Tody ::

mene pa zdej neki zanima wu(trenutno 1280/2000) progres je kaj ?? in kaj so pol točke ? A je važn katero verzij lavfaš a ti kej hitrej dela če maš sam txt konzolo ?

Bakunin ::

- "screensaver" verzija se poganja samo kadar se prizge ohranjevalnik zaslona
- ce pozenes cli/gui program na roko, potem dela, dokler se ne odjavis iz racunalnika ali pa ugasnes racunalnik
- cli kot windows servis pa dela tudi kadar nisi prijavljen (samo da je racunalnik prizgan)

Roadkill ::

Team Ranking (incl. aggregate) 989
No, med prvih 1000 smo že. Naslednji cilj? :)

Zavo ::

Team ranking 984...lepo napredujemo!

Cilj - da v mesecu Aprilu pridemo med 200? Kaj pravite?


Bolje imeti visoke cilje, kot nizke!

Jaz osebno bom pa kmalu poskočil, ker mi dela 372/400..., trenutno sem pa 14.

Marjan ::

Sem napisal novico. Bi morala bit še dons objavlena.
0:)

Tomi ::

Kot ste videli, sem temi spremenil naslov, ker ni v skladu z nadaljevanjem.

Cilj pa ste, kot sem videl, tudi dosegli.
metrodusa.blogspot.com

morphling1 ::

Zdaj pa v čim večjem številu pridružitev k ekipi št. 10824 :D Jaz se pridružim čez cca tri tedne, tako in tako pa vsi delujejemo za dosego skupnega cilja in izbira ekipe ne igra gl. vloge, je pa fino ker dviguje tekmovalnost in s tem hitrost računanja :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

No, jst sm se zdej joinow. Jst mam problem k mam dial up, sej bo kmal adsl, sam mam pa xp2400mhz :D

1. uprasanje: Kdaj prides na seznam uporabnikov.

Team members
Rank
(within team) User Score WU
1 insert_name 1160.1 43
2 zile 780.55 69
3 Primoz 274.08 11
4 mile 216.13 7
5 R0K 127.79 7
6 SLO_Roadkill 118.58 3
7 Mare 95.99 4
8 panter80 56 8
9 njok 43.3 2
10 Zavo 39.77 2
11 > 39.25 2
12 Marjan 32.34 2
13 Primo_ 23.6 1
14 Gregor_Babic 19.7 1
15 TODY 9.56 1
16 slycer 6.5 4
17 y 2.1 2

Sam tile so....

PS, se prjatla sm u tole spravu, isto v slotech ekipi
persona civitas ;>

zile ::

Marjan :) . Super ker si napisal novico, sedaj pa čakamo na objavo. Vsem pa congrats za uspešen preboj med elitnih 1000 8-) . Keep on folding ! :)
Tic: Na spisek boš prišel takoj ko boš uspešno uploadal rezultat "izračunanega" proteina.
Ker si na dial up, ti svetujem da spremljaš ( v poddirektoriju WORK), da ne zamudiš roka za oddajo izračunanega paketka.
Deadline za različne proteine !. Lahko pa preizkusiš progam UD monitor, ki je bil prvotno namenjen Genome projektu, sedaj pa so program preuredili tudi za foldiing. Program ti omogoča da daš v vrsto (queue) 4 paketke naenkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

morphling1 ::

Tic morš en paket nardit da gor prideš :D hecam se saj boš gor, samo podatki tam se ne obnavljajo vsako sekundo pač pa dosti počasneje.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zgodovina sprememb…

Tic ::

OK. To z deadlinom je drek matr...
Sicer ko pridem domov bo ze koncan. Delal ga je nekje 8 ur in naredilo 60%.
Zdej furam le na 2200mhz, ker sem se bal za temperature ponoci. Biu je ceu smeh.
Ko ga zvecer pustim laufat je blo 32* max, zjutrej pa 28 :D
Po celi noci fullloada je 4 stopinje manj....Supr.

Bom reku se 2 sosolcema.... upam da jih uspem prepricat... a dobim ksno tocko ce jim to priporocim >:D
persona civitas ;>

Tic ::

Ja pa sej ni tok bed. Tile paketi majo se dost cajta za oddat... eni celo 50 dni... LOL
persona civitas ;>

zile ::

Če se sošolca prijavita pod tvoj username, grejo točke k tebi. Drugače naj se pa kar prijavita na Slo-Tech.
Glede na ostala moštva napredujemo zelo hitro :D
Keep on folding team 8-)

morphling1 ::

Yes, Zile zdaj si srečen, ko smo na statsman statistiki :) Kar pošteno samo vidim da novice še zmeraj ni gor, no upam da bo in da se hitro pridobi čim več uporabnikov. Ko vas (nas) bo 100 in več bo še dosti bolj zanimivo :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

Ok, posluste tole. Jst sm reku nasemu foxu za info za 20 celeronov 1100, pa je reku da ni problem le... (beri dalje)

... v ucilnice se nahajajo dijaki, ker je kemijska ucilnica pac in je problem ker bi zaceli gor strefit pa to...

..majo pa 98, ce bi bli xp, se da resit to z odjavo racunalnika...

Upam da ga bom probu prepircat za cez vikend...
persona civitas ;>

zile ::

Tic: Ti mu kar lepi razloži zakaj se gre ali pa mu povej za spletno stran. Glede na to da je kemik ga bo zagotovo zanimalo.

ali3n ::

Pa naj se prijavijo nate, al pa na ST team ! :D :D

Tud jaz že par dni foldam, mislim da je en paketek že šel skoz.

Me pa nekaj zanima:
Na dveh mašinah imam inštalirano "full verzijo" - Folding@Home3.EXE (izrisovanje sem izklopil).Nisem najbolje razumel tistega posta, kjer je nekdo razlagal, kdaj program šteje in kdaj ne... mar ni tako, da šteje vedno, ko je vsaj del procesorja "frej"? Ali šteje samo ko comp miruje (ugasne monitor...)? Mislim da sem en paket "že " obdelal, sam me še ni na ST tabli...

Pa še drugo vprašanje: če računalnik med foldanjem izklopim/resetiram,.... ali ob ponovnem vklopu nadaljuje z isto molekulo, ali vzame novo (imam občutek, da si pobere nove podatke...)

LP G.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zavo ::

Mislim, da nadaljuje tam kjer je končal. Meni vsaj!

LP,
Zavo

Bakunin ::

za polkna-OS imas tri verzije:

- ohranjevalnik zaslona, ki dela samo takrat ko se ohranjevalnik zaslona aktivira - kadar je uporabnik prijavljen (NT/2000/XP)
- verzija, ki je zagnana cel cas - kadar je uporabnik prijavljen (NT/2000/XP)
- "command line aka CLI" dela podobno kot verzija zgoraj, vendar se jo da instalirati kot "Windows service" kar pomeni da bo zagnana tudi kadar se uporabnik ODJAVI, vendar PC ostane prizgan

ce imas na racunalniku vec uporabnikov, potem ti priporocam tretjo verzijo.

Ce imas kaksno igrco/aplikacijo, ki potrebuje procesor, potem vzami prvi dve razlicici, katerih zaganjanje lahko sam reguliras - rocno.

zile ::

j: A ti še nisi pod Slo-Tech temom vpisan :D

Bakunin ::

sem.
ce ne verjames pa vprasaj primoza

Tomi ::

zile:

Glede na to da je kemik ga bo zagotovo zanimalo.

Jaz sem sicer farmacevt, pa me zadeva ne zanima. Argumentirane razloge preberi v temi malo prej.
metrodusa.blogspot.com

Zavo ::

Tomi:

ne razumem kaj bluziš. Katera tema prej? :(

njok ::

Zavo: Poglej 1. stran te teme. Pa preberi tudi protiargumente. :D

Marjan ::

So mi rekli, da bojo novico objavli ko bo Primoz dal ikonico na levo stran. Čakamo Primoza. :)

zile ::

Tomi: What a pitty. Škoda! Mogoče pa pride v prihodnosti kakšen projekt, ki pa te bo nemara celo zanimal 8-) .
Anyway team, smo že na 888 mestu. Good work ! 8-)

Tody ::

Zanimivo pred približno pol leta je bla tema da bi naredili team pa nič od tega ta tema je tudi že kar stara zdej pa kr naenkrat ful neko zanimanje :D

Tody ::

Poglejte si našo prihodnost :D


klikni za večjo sliko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Tic ::

Jah.. zdej cez teden nemore delat. Bom se probu zmenit da bo furu cez wikend...Je reku da take projekte podpira.. neki casa so fural celo seti :D

NI KEMIK anyway
persona civitas ;>

Tody ::

Hmm še en zanimiv LINK

slycer ::

Huh, kar malce presenečen sem, kako ste se sedaj vsi vrgli v ta Folding@Home. Ko sem enkrat poleti malce za šalo, malce zares, z vizijo, da bo Slo-Tech oddelek za Foldanje postal vsaj malce konkurenčen Slo-Techovemu Seti teamu, ustanovil prej omenjeni oddelek, sem mislil, da stvari ne bo nihče opazil. No, očitno sem se motil :). Stvar dobro napreduje. Saj bi tudi sam sodeloval v podiranju novih rekordov, ampak moj Celeron 500 enostavno ne zmore takega bremena, zato ostajam na Setiju. Keep up the good work folx ;).

Tic ::

Ok... tist program ko je dal morphling link do njega...
Ne stekam kai morem narest s tem. Ce zazenem se neki dogaja sam je tko d DOS. A je kaka dobra dusca da mi to razlozi podrobno...

HVALA :)
persona civitas ;>

njok ::

Tic:

To je konzola, se pravi text-only nacin poganjanja f@h. Mislim, da tudi najhitrejsi nacin za foldanje. Ce mislis to uporabljat in bi rad, da ti laufa kot backgorund proces, rabis (poleg WinNT/2k/XP) program imenovan FireDaemon. Ce bi rad konzolo samo skril lahko uporabis UDMonitor.

Marjan ::

Tolk sem se potrudu za novico, zdej pa mečkajo neki in ne dajo gor - ikonce in novice... :|

morphling1 ::

Marjan, ta trenutek bom postal v admin area in jih mal napizdil
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zavo ::

835. mesto! Zelo dobro napredujemo. Do konca Aprila med 200!!!

Tic ::

Emmmm..... [H]ardOCP ima 4187 prijavljenih >:D

Pa še neki.. uceri sm delou en paket... in mi je f@h kr zginu. Pa ga nism mogu se 1x zagnat ker je kao ze biu zagnan in sem zgubu 60% paketa... tok sm jezn biw. Potem pa nastimam da bo delal ponoc, se je pa kr ustavu pr 5% in sm dau zjutri naprej, tko da zdej je ze skor koncan. DAMN. Uptime mam pa 1 dan 20 ur
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

darkolord ::

hmm a da še jaz pripeljem vse svoje pcje na s-t team?

njok ::

darkolord: bi bilo zelo lepo od tebe :)



Od danes naprej imamo v teamu se 4 cellyje 1,2 in enega P4 1,8. Secer sem za to porabil uro in pol ampak uspelo mi je skriti proces v win98. :)) Za sedaj na zalost foldajo v glavnem samo cez vikend ker jih cez teden ugasajo. Bom naslednji teden poiskal v biosu kako opcijo da se zbudi vsak dan ob 17.00 recimo.


We're growing up baby:

Date of last work unit
2003-04-04 06:01:02

Active processors within a week
23

Grand Score
3783.56995534897

Work Unit Count
212

Team Ranking (incl. aggregate)
819

:D

Tic ::

Imam eno uprasanje. Namrec danes bom foramtiral in me zanima ce je dovlj, ce to mapo, kjer je instalirano sejvam in potem poganjam program kar iz tam?

Ups.. pozabu uprasat, a pol na pol Foldani paket ostane?
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

njok ::

Ostane, ja. Potrebujes mapo work in datoteko queue.dat.
Lahko pa skopiras kar celo mapo.

Boky ::

njok kako ti je uspelo skriti proces v win98? Obstaja kak free progy(se opravičujem ker ne spada ravno pod to temo)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

Tic ::

Zdej sem ze 2 paketa naredu, pa mi jih se ni registriral... A to usem traja vec kot 1 dan al mam jst kej narobe nastavljen...
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

njok ::

Boky: saj ni tako offtopic. Uporabil sem program HideItX, ki sem ga z Startup Control Panelom dodal v register med programe, ki se zazenejo takoj ob zagonu.


Tic: tudi pri meni par paketov se ni objavljenih. Potrpi. :)


««
3 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slotech Folding Installer

Oddelek: Programska oprema
282317 (1649) rap3r
»

folding - WU - team

Oddelek: Pomoč in nasveti
81013 (904) zooXit
»

Malo Folding statistike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
525359 (5359) frenk
»

Kako v ekipo?

Oddelek: Loža
151573 (1286) frenk
»

Vabilo k projektu Folding@home

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
392616 (2616) Phoebus

Več podobnih tem