» »

Družabna namizna igra - za dva in več

Družabna namizna igra - za dva in več

zcetrt ::

Pozdraljeni.

S punco sva pri prijateljih igrala namizno igro World of warcraft adventure in se navdušila nad njo. Še najbolj podobna igra tej, ki sva jo že igrala, je Risk, a pri WOW nama je bilo všeč to, da se "igralec" tekom igre razvija.

Ali znate predlagati še kakšno igro, ki jo lahko igrata tako 2 kot tudi več (npr. 4) igralci? Razmišljava sicer o nakupu igre WOW, a naju malo moti, da jo lahko igrava pri kolegih ;) Hkrati se jo pa še težko dobi...

Na spletu sva našla nekaj priporočil za Runebound, a se nama glede na opis zdi, da tam ni interakcije med igralci - vsak igra precej zase.

Predlogov bom vesel.

(Če pa bi slučajno kdo prodal rabljeno, a lepo ohranjeno igro WOW ali kaj podobnega, pa naj me, prosim, kontaktira preko ZS.)
4.

St235 ::

Poglejta Arkham horror - sodelovalna igra za do 8 igralcev. Like se sicer ne razvijo po leveli, so pa si med sabo močno različni in jih potem po želji opremljaš.

Ogromno interakcije med igralci zahteva tudi Battlestar galactica in Draculas Fury.

Drugač pa če sta iz Ljubljane, mi pusti kontakt na zs, pa ti lahko javim ko bomo naslednjič igrali in prideta zraven.

zcetrt ::

Hvala za odgovor! Bova razmislila o udeležitvi ;)
4.

Gandalfar ::

BSG je fajn, samo si ga ne predstavljam kako bi spilal v 2-je.

Trenutno se v Kiberpipi prebijamo skozi Earth Reborn, oz. zdaj se samo po 2, ker je tako lazje igrat, ker je dosti picajzlasta igra.

Drugace pri nas zelo veliko navdusenja da Chaos of the old World + expension. Super v 4-5 in zelo dobro balanced.

St235 ::

BSG je fajn, samo si ga ne predstavljam kako bi spilal v 2-je.

Nikakor, tri je minimum ampak za res zabavne igre rabiš 4 ali več.

Gandalfar ::

A bi posodil Draculas Fury? :)

St235 ::

Če boš lepo prosil:) pošlji mi ZS.

Maverick55 ::

Se kdo spomni igre Križci in Krožci ali 3 v vrsto? Se spomnim smo jo igrali v OŠ med dolgočasnimi urami slovenščine :D in med odmori. Porisane smo imeli vse zadnje strani v zvezkih 8-)Par dni nazaj sem jo zasledil v zelo zanimivi izvedbi in sicer. Mogoče bo všeč še komu https://zaplanet.si/izdelek/igrica-kriz...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427556738 (6262) Pithlit
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534218334 (8755) oo7
»

Diablo III je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
13030642 (24179) Truga
»

Igralci spletnih iger niso nedružabni

Oddelek: Novice / Igre
155405 (4707) para!
»

poglabljanja v igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
616252 (3813) Phoebus

Več podobnih tem