» »

Hoh.de

Hoh.de

««
6 / 31
»»

Janac ::

zakaj ne reklamiras?

korenje3 ::

še vedno testiram... še par dni če bo računalnik delal stabilno, bom reklamiral...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

bajsibajsi ::

Je bila skatla zaprta z nalepkami na vsaki strani?

OZZY ::

korenje3 je izjavil:

še vedno testiram... še par dni če bo računalnik delal stabilno, bom reklamiral...



Da ti niso problem 12V linije na napajalniku, ki dobavaljajo štrom kartici...
Go with the flow.

korenje3 ::

ne, ker 4870 dela normalno. Porabo štroma ima pa isto kot ta, če ne še malo večje. pa napajalnik je tudi nov.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Isotropic ::

dljaj furmark alpa kaksen linpack za gpu in ga zazeni. pa kupi po moznosti novo 670gtx, vsekakor pa z vec kot 1gb rama

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

Se na hoh da vrniti izdelek v roku 14 dni?

bajsibajsi ::

Se da komu tole prevesti? Sem imel nemscino 4 leta na sr. soli in 1 leto na faxu, ampak od tega je ze leta nazaj in ne bi tvegal z nerazumevanjem. Zlasti me zanima tisto o racunu in datumu.

Widerrufsrecht
Sie können Ihre Vertragserkl?rung innerhalb von 14 Tagen ohne Angabe von Gründen in Textform (z. B. Brief, Fax, E-Mail) oder - wenn Ihnen die Sache vor Fristablauf überlassen wird - auch durch Rücksendung der Sache widerrufen. Die Frist beginnt nach Erhalt dieser Belehrung in Textform, jedoch nicht vor Eingang der Ware beim Empf?nger (bei der wiederkehrenden Lieferung gleichartiger Waren nicht vor Eingang der ersten Teillieferung) und auch nicht vor Erfüllung unserer Informationspflichten gem?ß Artikel 246 § 2 in Verbindung mit § 1 Absatz 1 und 2 EGBGB sowie unserer Pflichten gem?ß § 312g Absatz 1 Satz 1 BGB in Verbindung mit Artikel 246 § 3 EGBGB. Zur Wahrung der Widerrufsfrist genügt die rechtzeitige Absendung des Widerrufs oder der Sache.

http://www.hoh.de/custom/index/sCustom/...

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Google translate čisto razumljivo prebere:

Preklic

Odstop
Lahko prekličete svojo pogodbo v 14 dneh brez navedbe kakršnih koli razlogov v besedilni obliki (npr. pismo, faks, e-pošta) ali - če je blago pred iztekom roka - z vrnitvijo blaga. Rok začne teči po prejemu tega obvestila v pisni obliki, vendar ne pred prejemom blaga prejemniku (v primeru ponavljajočih dobavo podobnega blaga ne pred prejemom prve delne dobave) in tudi ne izpolnjuje svojih obveznosti v skladu s členom 246 § 2 v povezavi z § 1 1 in 2 osnutek zakona, kot tudi naše naloge v skladu s členom 312g, oddelek 1 stavek 1 BGB v povezavi s členom 246 § 3 BGB. Preklic obdobje je dovolj, da pošljete preklic ali blaga. Preklic je treba poslati na naslov:

bajsibajsi ::

Se pravi jim je prvo potrebno poslati email, da se bo izdelek vrnil? Se nato caka na kak njihov odgovor, ali se kar poslje izdelek nazaj z navadno posto na njihov naslov? Je 14 dni casa od dneva, ko sem izdelek dobil dostavljen oz. me je cakal na posti (ker me ni bilo doma)? Verjetno bom nekaj vrnil, pa ne bi rad kaj zasral.

Obvlada kdo nemsko in je pripravljen pomagati? :)

darkolord ::

Daj še enkrat počasi preberi

bajsibajsi ::

Tebi, ki se s tem ta moment ne ukvarjas v konkretnem primeru, je seveda vse jasno. Sem preprican, da bi bilo precej drugace, ce bi moral zadevo dejansko urejati.

darkolord ::

No lej, še malo lepši prevod v angleščino:

You can cancel your contract within 14 days without naming any reasons, in text form (e.g. letter, fax, e-mail) - or if the goods have been received before the return deadline expires - by returning the goods.

The time limit begins after receipt of this notice in written form, but not before receipt of the goods to the consignee (in case of recurring deliveries of similar goods not before receipt of the first partial delivery) and also does not fulfill our obligations under Article 246 § 2 in connection with § 1 1 and 2 draft Law, as well as our duties according to § 312g-section 1 sentence 1 BGB in conjunction with Article 246 § 3 BGB. The revocation period is sufficient to send the revocation or the goods.


Oz. v slovenščini (moj prevod):

Pogodbo lahko prekinete v 14 dneh brez navedbe razloga v pisni obliki (npr. pismo, faks, e-mail) ali - če je blago bilo prejeto pred iztekom roka za vračilo - z vračilom blaga.

Rok začne teči po prejetju tega obvestila v pisni obliki, vendar ne preden naslovnik prejme blago ...

Mafionzo ::

Hoj, lep pozdrav vsem :)

Torej tudi sam kupujem nov računalnik (celi partis sem zaspamal s prošnjami za sestavo ^^).
Do sedaj sem gledal največ ponudbo na Dinokompu za 660€ a sem nato videl da so nekateri omenjali hoh.de
Pa sem si rekel da bom še jaz malo za foro zavil na to stran ker so pravili da majo cenejšo robo....Pa me je crglo ko sem videl cene O.o Za isti denar (ok najbrž je poštnina malo dražja a to bi že preživel) se dobi za moje pojme boljšo mašino...

Sestavil sem sledeče (upam da vse skup paše ker nism nek majstr ^^)

ASUS Z68 Z68 Pro3 Socket 1155 ATX DDR3 Gen3
Intel Core i5 3570K 4x3.40GHz So1155 Box Ivy Bridge
Sapphire RADEON HD 6950 OC 2GB GDDR5
Corsair 8GB KIT PC3-12800 DDR3-1600 CL9 XMS3
WD Caviar Green 500GB SATA 6Gb / s 64MB IntelliPower
Thermaltake 630W 80PLUS Berlin
RASURBO Basic Housing & Case BC-10, black

Vem da sem pri napajalniku in trdem disku malo šparal, upam da me to nebo teplo ^^

Torej...Računalniških komponent nisem še nikoli naročal iz tujine (edin kake igre pa knjige iz amazon.co.uk). Zdaj bi me pa zanimalo, koliko bi bilo poštnine na tolikšno količino izdelkov? Pa kako poteka plačilo? Ker z kredino ne bom plačeval prek neta več (za moje pojme preveč riskantno). Se odda naročilo in potem na banko pa jim nakažeš denar? Ter kako je glede reklamacij/garancije, je treba njim poslat al se da v sloveniji kje zmenit?


Hvala za odgovore

fr4nc ::

Torej za 660€? Namen gaming? Kakšen zaslon imaš?
Rabiš vse razen optične enote?
A boš navijal?

Lp

AMD FX-Serie FX-8120 8x3.10GHZ AM3+ Box
Gigabyte GA-970A-UD3 970 Sockel AM3+ ATX DDR3
G.Skill 8GB KIT PC3-12800 DDR3-1600 CL9 Sniper 2x4GB 1,25V
Thermaltake SMART 650W/ 80PLUS Bronze / Cable Management
Seagate Barracuda 7200 500GB SATA 6Gb/s 16MB 7200rpm
RASURBO Gehäuse Basic&Case BC-10, schwarz
Gigabyte Radeon HD 7850 OC 2GB GDDR5
650,28 €
Ohišje sem izbral "tvoje".

Poštnina je okoli 40€, mogoče malo manj. Plačilo - nakažeš na TRR. Glede reklamacij pa treba tja poslat.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fr4nc ()

Mafionzo ::

Uff pozabil sem na optično enoto ^^
Mam doma en računalnik star z DVD (tastari ga majo za mail čekirat), bi se dalo da za inštalacijo windowsev pač namontiram not tega potem pa ko je vse ok dam nazaj v star računaknik? Ker dejansko se ne spomnim kdaj sem nazadnje rabil karkoli z DVD/CD (vse gre preko ključkev, uTorrenta in zunanjih trdih diskov ^^).

Glede monitorja, nimam ga še ^^ Trenutno uporabljam 2 leti laptopa a se mi pregreva, zato tudi grem med drugim v nabavo PC. Monitor bi si nabavil v sloveniji za ene 150€, tolko da bo 1920x1200 resolucije...več ne dam ker nameravam naslednje leto kupit en kombinirat TV/monitor + denar bo treba še za kaj drugega ne samo v PC financirat ^^ (v začetku septembra grem na Finsko, pol nekje Februarja bo treba izpit za avto itd ^^)

40€ Poštnine O.o
Ok tolko pa spet nisem pričakoval ^^

Torej kaj bi se mi sedaj bolj splačalo za igre kot so Skyrim, GTC IV, Metro 2033, BF3? Tvoja sestava ali "moja"?
Pa ko sem videl ko si napisal poštnino....resno razmišljam da bi raje prek dinokompa vzel ^^ (podobna sestava le da ima HD 6870, ter 2500k in ena druga plata ^^)

fr4nc ::

Ja moja je boljša za igre, saj je grafična boljša. Zdi se mi, da je poštnine točno 32,9€. Glede optične se pa da tako naredit ja - iz starega računalnika.
Prek dinokompa je vseeno dražje, razen če pač slabše komponente vzameš.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

fireX88 ::

meni sta dejansko obedve config čist ok izbira je tvoja. Vendar se pa ne strinjam z amd 6950. Rajši uzami 7850, je novenjša, naj požre pa še v performancih je skoraj identični..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Anney ::

Kdaj ti pošljejo mail z računom za nakazilo, ko imajo vse izdelke na lagerju? Jaz sem oddal naročilo v soboto, pa mi do danes niso nič pisali, na kontu mi piše tole: Bestellung ist in Bearbeitung pri izdelku pa Lieferbar in 1-2 Werktagen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Mafionzo ::

anney očitno niso meli na zalogi ko si naročil in čakajo na dobavo?

bajsibajsi ::

@anney
O tem sem govoril zgoraj. Hoh.de si vcasih vzame "prevec" casa za posiljanje. 1-2 dobave pa itak pomeni, da bos naceloma dobil prvi odgovor jutri ali najverjetneje sele v sredo. Porocaj.

Ravno tako lahko dobis izdelek, ki ni zapecaten. Kljub temu, da taisti izdelek ima seal. Se pravi kdo ve, od koga si dobil taksen izdelek in koliko ljudi ga je ze imelo doma. Narocanje iz tujine ima svoje prednosti in slabosti. Ce gre za manjse razlike v ceni, je vsekakor pametneje kupiti pri nas.

Zgodovina sprememb…

Nwanko ::

Pr men je status: Mo, 09.07.12 15:34 Uhr| Slowenien | Die Sendung hat das Import-Paketzentrum im Zielland verlassen.
Tak da jutri zjutraj že pričakujem

korenje3 ::

a mogoče kdo ve kam poslat pokvarjeno asusovo opremo? na hoh.de ali kam drugam?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

bajsibajsi ::

Predvidevam da na hoh.

s51as ::

korenje jaz sem ravno danes poslal samsungovo SD kartico kar na hoh. Priložiti moraš račun in pač en dopis zakaj pošiljaš in v katerem navedeš kaj bi rad (menjavo, vračilo denarja...). Corsair pa raje vidi da se z njimi bockaš :D
It's just me myself and I

korenje3 ::

se da na hoh.de zment, da z doplačilom dobiš boljšo grafično?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

s51as ::

hmm... to pa ne vem... enkat sem nekaj naročal in sem se premislil in sem hotel nekaj drugega, takrat so bili zelo fleksibilni, bi lahko tudi oni vrnili denar če bi kaj cenejšega vzel... tako da, če maš pravico vrnit in zahtevat denar nazaj ne vem zakaj ti nebi omogočili raje menjavo za bolje z doplačilom...
It's just me myself and I

korenje3 ::

si se ti najprej dogovoril prek emaila, potem pa poslal?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Isotropic ::

itak da se da, sam napisi mail prej. priporocam 670gtx, je pa kar mal drazja...
kaj ti je pa crknilo na maticni?

TechBeats ::

Mafionzo je izjavil:

Hoj, lep pozdrav vsem :)

Torej tudi sam kupujem nov računalnik (celi partis sem zaspamal s prošnjami za sestavo ^^).
Do sedaj sem gledal največ ponudbo na Dinokompu za 660€ a sem nato videl da so nekateri omenjali hoh.de
Pa sem si rekel da bom še jaz malo za foro zavil na to stran ker so pravili da majo cenejšo robo....Pa me je crglo ko sem videl cene O.o Za isti denar (ok najbrž je poštnina malo dražja a to bi že preživel) se dobi za moje pojme boljšo mašino...

Sestavil sem sledeče (upam da vse skup paše ker nism nek majstr ^^)

ASUS Z68 Z68 Pro3 Socket 1155 ATX DDR3 Gen3
Intel Core i5 3570K 4x3.40GHz So1155 Box Ivy Bridge
Sapphire RADEON HD 6950 OC 2GB GDDR5
Corsair 8GB KIT PC3-12800 DDR3-1600 CL9 XMS3
WD Caviar Green 500GB SATA 6Gb / s 64MB IntelliPower
Thermaltake 630W 80PLUS Berlin
RASURBO Basic Housing & Case BC-10, black

Vem da sem pri napajalniku in trdem disku malo šparal, upam da me to nebo teplo ^^

Torej...Računalniških komponent nisem še nikoli naročal iz tujine (edin kake igre pa knjige iz amazon.co.uk). Zdaj bi me pa zanimalo, koliko bi bilo poštnine na tolikšno količino izdelkov? Pa kako poteka plačilo? Ker z kredino ne bom plačeval prek neta več (za moje pojme preveč riskantno). Se odda naročilo in potem na banko pa jim nakažeš denar? Ter kako je glede reklamacij/garancije, je treba njim poslat al se da v sloveniji kje zmenit?


Hvala za odgovore


Namesto 6950 vzami AMD7870
http://www.anandtech.com/bench/Product/...

in ostani pri Intelu, mogoče razmisli o z77 plati in i7 3770, brez K (turbo multi 42x) gre še zmeraj na ene 4.2-4.5ghz (pci 102-104mhz), kar je tudi temp./voltaža "limit" pri IvyBridge
AciD TriP

whitefish ::

TechBeats je izjavil:

Mafionzo je izjavil:

Hoj, lep pozdrav vsem :)

Torej tudi sam kupujem nov računalnik (celi partis sem zaspamal s prošnjami za sestavo ^^).
Do sedaj sem gledal največ ponudbo na Dinokompu za 660€ a sem nato videl da so nekateri omenjali hoh.de
Pa sem si rekel da bom še jaz malo za foro zavil na to stran ker so pravili da majo cenejšo robo....Pa me je crglo ko sem videl cene O.o Za isti denar (ok najbrž je poštnina malo dražja a to bi že preživel) se dobi za moje pojme boljšo mašino...

Sestavil sem sledeče (upam da vse skup paše ker nism nek majstr ^^)

ASUS Z68 Z68 Pro3 Socket 1155 ATX DDR3 Gen3
Intel Core i5 3570K 4x3.40GHz So1155 Box Ivy Bridge
Sapphire RADEON HD 6950 OC 2GB GDDR5
Corsair 8GB KIT PC3-12800 DDR3-1600 CL9 XMS3
WD Caviar Green 500GB SATA 6Gb / s 64MB IntelliPower
Thermaltake 630W 80PLUS Berlin
RASURBO Basic Housing & Case BC-10, black

Vem da sem pri napajalniku in trdem disku malo šparal, upam da me to nebo teplo ^^

Torej...Računalniških komponent nisem še nikoli naročal iz tujine (edin kake igre pa knjige iz amazon.co.uk). Zdaj bi me pa zanimalo, koliko bi bilo poštnine na tolikšno količino izdelkov? Pa kako poteka plačilo? Ker z kredino ne bom plačeval prek neta več (za moje pojme preveč riskantno). Se odda naročilo in potem na banko pa jim nakažeš denar? Ter kako je glede reklamacij/garancije, je treba njim poslat al se da v sloveniji kje zmenit?


Hvala za odgovore


Namesto 6950 vzami AMD7870
http://www.anandtech.com/bench/Product/...

in ostani pri Intelu, mogoče razmisli o z77 plati in i7 3770, brez K (turbo multi 42x) gre še zmeraj na ene 4.2-4.5ghz (pci 102-104mhz), kar je tudi temp./voltaža "limit" pri IvyBridge

Si ti normalen? 660 ima budget..

whitefish ::

Mafionzo je izjavil:

Hoj, lep pozdrav vsem :)

Torej tudi sam kupujem nov računalnik (celi partis sem zaspamal s prošnjami za sestavo ^^).
Do sedaj sem gledal največ ponudbo na Dinokompu za 660€ a sem nato videl da so nekateri omenjali hoh.de
Pa sem si rekel da bom še jaz malo za foro zavil na to stran ker so pravili da majo cenejšo robo....Pa me je crglo ko sem videl cene O.o Za isti denar (ok najbrž je poštnina malo dražja a to bi že preživel) se dobi za moje pojme boljšo mašino...

Sestavil sem sledeče (upam da vse skup paše ker nism nek majstr ^^)

ASUS Z68 Z68 Pro3 Socket 1155 ATX DDR3 Gen3
Intel Core i5 3570K 4x3.40GHz So1155 Box Ivy Bridge
Sapphire RADEON HD 6950 OC 2GB GDDR5
Corsair 8GB KIT PC3-12800 DDR3-1600 CL9 XMS3
WD Caviar Green 500GB SATA 6Gb / s 64MB IntelliPower
Thermaltake 630W 80PLUS Berlin
RASURBO Basic Housing & Case BC-10, black

Vem da sem pri napajalniku in trdem disku malo šparal, upam da me to nebo teplo ^^

Torej...Računalniških komponent nisem še nikoli naročal iz tujine (edin kake igre pa knjige iz amazon.co.uk). Zdaj bi me pa zanimalo, koliko bi bilo poštnine na tolikšno količino izdelkov? Pa kako poteka plačilo? Ker z kredino ne bom plačeval prek neta več (za moje pojme preveč riskantno). Se odda naročilo in potem na banko pa jim nakažeš denar? Ter kako je glede reklamacij/garancije, je treba njim poslat al se da v sloveniji kje zmenit?


Hvala za odgovore


Sicer je malo dražje ...
Intel Core i5 3570K 4x3.40GHz So1155 Box Ivy Bridge
ASRock Z77 Pro4 Z77 Sockel 1155 ATX DDR3
Sapphire Radeon HD 7850 2GB GDDR5
Kingston 8GB KIT PC3-12800 DDR3-1600 CL9 HyperX
RASURBO Gehäuse Basic&Case BC-10, schwarz
LC-Power Silent Giant Green Power 560W ATX 2.3 80+ Bronze
WD Caviar Green 500GB SATA 6Gb/s Intellipower 64MB
Skupaj : 715,26 €

TechBeats ::

whitefish je izjavil:


Si ti normalen? 660 ima budget..


A ti nisi?

Pa naj se malo bolj stegne, če se že gre kupovat "future proof" gaming mašino.
AciD TriP

whitefish ::

TechBeats je izjavil:

whitefish je izjavil:


Si ti normalen? 660 ima budget..


A ti nisi?

Pa naj se malo bolj stegne, če se že gre kupovat "future proof" gaming mašino.

Zgleda da ti nisi...

http://www.hoh.de/hardware/grafikkarten...
http://www.hoh.de/hardware/cpu-prozesso...
566,50 €

Ti res nimaš pojma. Zakaj rabi i7? i5 3570k je za gaming še več kot preveč.Kot tudi HD 7850.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: TechBeats ()

Jakob_X ::

s51as je izjavil:

korenje jaz sem ravno danes poslal samsungovo SD kartico kar na hoh. Priložiti moraš račun in pač en dopis zakaj pošiljaš in v katerem navedeš kaj bi rad (menjavo, vračilo denarja...). Corsair pa raje vidi da se z njimi bockaš :D


Aha, torej corsair raje vidi da direktno RMA naredis pri njih? Imam RAM komplet z pokvarjeno palcko in seveda HOH.de ne odgovarja preveč hitro.

fr4nc ::

whitefish je izjavil:


Sicer je malo dražje ...
Intel Core i5 3570K 4x3.40GHz So1155 Box Ivy Bridge
ASRock Z77 Pro4 Z77 Sockel 1155 ATX DDR3
Sapphire Radeon HD 7850 2GB GDDR5
Kingston 8GB KIT PC3-12800 DDR3-1600 CL9 HyperX
RASURBO Gehãuse Basic&Case BC-10, schwarz
LC-Power Silent Giant Green Power 560W ATX 2.3 80+ Bronze
WD Caviar Green 500GB SATA 6Gb/s Intellipower 64MB
Skupaj : 715,26 €


LC-Power...OK recimo.
Green dusj v gaming računalnik...OK recimo ;((.
55€ nad budgetom in to brez poštnine... OK recimo.

http://slo-tech.com/forum/t510668/p3626...

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

whitefish ::

Ta LC Power je eden izmed boljših LC-jev.
Disk mu nebo crknil-če mu pa bo. Kakor ti praviš - ima garancijo ;)

mihco ::

Jakob_X je izjavil:

s51as je izjavil:

korenje jaz sem ravno danes poslal samsungovo SD kartico kar na hoh. Priložiti moraš račun in pač en dopis zakaj pošiljaš in v katerem navedeš kaj bi rad (menjavo, vračilo denarja...). Corsair pa raje vidi da se z njimi bockaš :D


Aha, torej corsair raje vidi da direktno RMA naredis pri njih? Imam RAM komplet z pokvarjeno palcko in seveda HOH.de ne odgovarja preveč hitro.


HOH oz vsi prodajalci raje vidijo da reklamiras pri proizvajalcu. Tudi sam sem dobil corsairjev komplet z okvarjeno palcko. Izpolnis RMA zahtevek na netu, posljes na nizozemsko(6EUR?) in nove dobis v roku tedna dni....HOH ti pa podari se 15EUR dobropisa, ker jih nisi utrujal. Lahko pa gnjavis prodajalca, cakas mesece in potem grajas kako tezavne so reklamacije v tujini.

fr4nc ::

whitefish je izjavil:

Ta LC Power je eden izmed boljših LC-jev.
Disk mu nebo crknil-če mu pa bo. Kakor ti praviš - ima garancijo ;)

Ni fora to... disk je počasen/počasnejši...

Drugače pa je malo na beda bit brez računalnika 2 tedna ali več obenem pa še plačat poštnino, če ti kaj crkne - tukaj ti nič ne koristi če maš Intel noter :P.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

s51as ::

mihco jaz nisem nič 15 EUR dobil :(
It's just me myself and I

mihco ::

s51as je izjavil:

mihco jaz nisem nič 15 EUR dobil :(

hmm. Mogoce da so prekinili s tem...se ne znajdem ravno v nemscini. Moral si jih pa seveda obvestiti o tem, da si sam resil reklamacijo.
Nekako tako je zgledal odgovor:
"vielen Dank für Ihre E-Mail!
Für die Selbstabwicklung des Gewährleistungsfalls erhalten Sie von uns einen Einkauftsgutschein in Höhe von 15,00 Euro. Diesen können Sie in Ihrer nächsten Bestellung in unserem Webshop online einlösen. Bitte beachten Sie, dass eine nachträgliche Verrechnung mit einer bereits ausgelösten Bestellung nicht mehr möglich ist."

s51as ::

Zanimivo. Govoril sem z njimi pa niso nič takega napisali (
It's just me myself and I

korenje3 ::

s51as, na kerem emailu si se ti dogovarjal za garancijo oziroma vračilo blaga na hoh.de?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

s51as ::

service@shop-htm.de
It's just me myself and I

korenje3 ::

Sem že pisal. Bom videl še se bo dalo zamenjat za sapphire HD 7870 OC z doplačilom.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

fr4nc ::

korenje3 je izjavil:

Sem že pisal. Bom videl še se bo dalo zamenjat za sapphire HD 7870 OC z doplačilom.

7870 se ne splača kupit... 7850 ali 7950 ali GTX 670, razen če res dobiš ugodno ceno.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

TechBeats ::

Whitefish

Mali dej ne bluzi, 560€ + plata 100 + ram ~60 pa je.


In bo razlika zelo kmalu pri novejših špilih, je že zdaj. 7870 je max 580gtx in ta je glih za glih pri 1080p, tko da samo move along..

Unih 8 virtualih jeder je pa tudi zelo dobrodošlo (future proof), če misliš da ne potem je konec debate iz moje strani.
AciD TriP

korenje3 ::

fr4nc je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Sem že pisal. Bom videl še se bo dalo zamenjat za sapphire HD 7870 OC z doplačilom.

7870 se ne splača kupit... 7850 ali 7950 ali GTX 670, razen če res dobiš ugodno ceno.

Lp


napisal sem 7870 OC, razlika med 7870 in 7870 OC je pa velika. za 270€ v primerjavi z 330€ za 7950 se kar izplača.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

fr4nc ::

Vem da OC verzija... samo itak so vse iste, pač one so tovarniško navite in so za to dražje - dejansko jim plačaš, da ti oni navijejo kartico.

7870 ni vredna dodatnih 45€ napram 7850 IMHO.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Nwanko ::

V petek zjutraj naročil,plačo takoj z PayPal-om.
Danes ob 8:30 dobil paket.
««
6 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710082 (520) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806387661 (54258) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
263956 (3022) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176386 (5711) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614940 (9404) lambda

Več podobnih tem